לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-05-2005, 17:37
  צביליך צביליך אינו מחובר  
חסום

חבר מתאריך: 31.12.04
מתנגדי ההתנתקות השחיתו אתר אינטרנט

נפרץ אתר האינטרנט של בית ספר המשותף חוף הכרמל ותכניי הדף הראשי הוחלפו במכתב מחאה נגד ההתנתקות. הפורצים: "האתר הוסר מהרשת מכיוון שהוא שלוחה של משרד החינוך ששוטף את מוחם של בני הנוער לשנאת ארץ ישראל והיהדות". משרד החינוך: העניין ייבדק

התקפה ראשונה על אתר האינטרנט על רקע ההתנגדות להתנתקות. אתר "בית ספר המשותף חוף הכרמל ", אשר שייך למשרד החינוך והתרבות, הותקף על ידי קבוצת האקרים המתנגדים להתנתקות.

הקבוצה התוקפת, שלא הזדהתה, הצליחה להשחית את פני האתר. תכני הדף הראשי של האתר הוחלפו בתמונה של תינוק קטן לראשו כובע עליו מודבקת מדבקה כתומה עם הכתובת - "יהודי לא מגרש יהודי". מתחת לתמונה פורסמה ההודעה הבאה: "אתר בית הספר המשותף חוף הכרמל הוסר מן הרשת מכיוון שהוא שלוחה של משרד החינוך ששוטף את מוחם של בני הנוער לשנאת ארץ ישראל והיהדות".

הפורצים הוסיפו לאתר מכתב של שתי בנות גוש קטיף, הדס גולדשטיין ושפרה מנשרי, מנווה דקלים, אשר פונות לנוער ומנסות להשפיע עליו בעזרת המכתב להתנגד להתנתקות.

בשיחה עם אחד התלמידים מבית הספר התברר כי האתר הופל בסביבות אחת בצהריים ושב ועלה לרשת מאוחר יותר עם ההודעה נגד ההתנתקות. למרות שני ניסיונות להחזיר את המצב לקדמותו, האתר, שמאוחסן בשרתים של רשת אורט, הופל שוב ושוב וחזר לרשת עם תכני המחאה נגד ההתנתקות.

"פעמים התקשרנו אל אורט, פעמיים הם סידרו את האתר אך ללא הועיל", מספר א', תלמיד בבית הספר, "אני לא יודע אילו אתרים נוספים של אורט נפלו, אבל עצם העובדה שאתר שמתבסס על שרתי אורט נפרץ עשויה להעיד כי גם הם חשופים".

משרד החינוך: הנושא ייבדק

א' ציין כי הנהלת בית הספר יצרה קשר עם הורי שתי הבנות החתומות על המכתב אך הם טענו כי הבנות אינן קשורות לפריצה, על אף שהן כתבו את המכתב.

תגובת משרד החינוך והתרבות במחוז חיפה: "טרם הגיעה אלינו תלונה בנדון, אנחנו שומעים על כך לראשונה והנושא ייבדק". תגובת רשת אורט טרם התקבלה.

יש לציין, כי בעקבות תהליך ההתנתקות הקרב, מתנחלים הצהירו כי ישתמשו בהאקרים בכדי לשבש את החיים. "אם יסגרו לנו כאן את החשמל ואת המים, גם לנו יש האקרים שישבשו את שגרת החיים במדינה". אמר ל-ynet המתנחל עוז קדמון והוסיף כי "הם יפרצו למחשבים של חברת חשמל, למחשבים של מקורות". נראה כי ההתחלה של הפריצות כוונו נגד משרד החינוך.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3092661,00.html

נערך לאחרונה ע"י צביליך בתאריך 31-05-2005 בשעה 17:46.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-05-2005, 23:30
  כלב טוב כלב טוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.09.02
צ'מעו סיפור
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צביליך שמתחילה ב "מתנגדי ההתנתקות השחיתו אתר אינטרנט"

בימים האחרונים בעת נסיעותיי בכבישי המרכז, אני נתקל בצמתים בבני נוער, כמעט כולם חובשי כיפה, שמציעים לנהגים לקשור להם סרטים כתומים למראה החיצונית או לאנטנה.
ת'אמת? אני והמתנחלים לא ממש חברים טובים, אבל אני בהחלט יכול להעריך את האנשים הצעירים האלה שעוברים אוטו אוטו ושואלים בנימוס אירופאי את הנהגים אם הם רוצים סרט.

האמת? יש פרי לעמלם.
בשבוע האחרון אני רואה לא מעט רכבים שנוסעים עם הסרט הכתום.
להגיד לכם שזה עושה לי טוב כשאני רואה את זה? ממש לא.

מצד שני, אני לא יכול שלא להעריך את העבודה היפה שהנערים האלה עושים והם גם מצליחים למוטט לא מעט עוינות אפילו מאנשים כמוני שמאד עוינים את כל מה שהמתנחלים מייצגים.
היום, בצומת ז'בוטניסקי/ביאליק כמעט ואמרתי מילה טובה לנער שעמד שם בשמש הקופחת והזיע תחת כובע הפטריה שלו בעת שהציע את סרטיו (אבל ברגע האחרון נמלכתי בדעתי, בכל זאת מתנחל).

די מדהים אותי (והאמת? גם די משמח) איך שהמתנחלים מסוגלים לירות לעצמם ברגל שבוע אחרי שבוע עם כל החסימות, סיסמאות הנאצה, הפלת האתר והטקטיקה הבריונית והברוטלית הכללית שלהם בשעה שיכלו להשיג תוצאות הרבה יותר טובות לו היו נוהגים בחוכמה.
ישן 01-06-2005, 08:15
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צביליך שמתחילה ב "מתנגדי ההתנתקות השחיתו אתר אינטרנט"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צביליך

בשיחה עם אחד התלמידים מבית הספר התברר כי האתר הופל בסביבות אחת בצהריים ושב ועלה לרשת מאוחר יותר עם ההודעה נגד ההתנתקות. למרות שני ניסיונות להחזיר את המצב לקדמותו, האתר, שמאוחסן בשרתים של רשת אורט, הופל שוב ושוב וחזר לרשת עם תכני המחאה נגד ההתנתקות.

"פעמים התקשרנו אל אורט, פעמיים הם סידרו את האתר אך ללא הועיל", מספר א', תלמיד בבית הספר, "אני לא יודע אילו אתרים נוספים של אורט נפלו, אבל עצם העובדה שאתר שמתבסס על שרתי אורט נפרץ עשויה להעיד כי גם הם חשופים".

מוזר, מעניין איך זה קרה?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:02

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר