לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-06-2005, 12:48
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
לכל ה"ריאליסטיים" השמאלנים למיניהם - אף אחד לא מדבר לא על משיחיות ולא על פנאטיות

לכל ה"ריאליסטיים" השמאלנים למיניהם - אף אחד לא מדבר לא על משיחיות ולא על פנאטיות

העתקתי מאחת התגובות בכתבה של YNET.

אם המוח השמאלני שלך חוסם כל אפשרות נורמלית לפתרון המצב, זה עדיין לא אומר שנגזר עלינו להתאבד ע"י הפקרת בטחוננו בידי מחבלים ורוצחים חמאסניקים, הענקת שטחים אסטרטגיים ראשונים במעלה (טוב, בטח מעולם לא היית בצפון השומרון..) לאויבינו האכזרים, וציודם (באופן אקטיבי או פסיבי) בגלונים של נשק תוך גירוש וחורבן מזעזע של עשרות ישובים יהודיים חוקיים למהדרין.

אם אתה רואה את המציאות בלבנון כרגע כחיובית, אז תסלח לי אבל אתה מנותק לגמרי מהמתרחש - החיזבאללה יצר כזה מאזן אימה שם, שצה"ל מפחד לכשכש בזנב פן ינחתו על כל צפון הארץ קטיושות כולל מבואות חיפה. וזה קטן על מה שיתחולל במרכז הארץ ובאיזור אשקלון בעקבות התכנית ה'נפלאה' שלך.

להזכירך גם, הבריחה מדרום לבנון היא שעודדה והביאה לאינתיפאדה הנוכחית בה נרצחו כבר אלפי יהודים. נסה לדמיין (אני יודע, בתור שמאלני זה מעבר לתחום היכולת..) רק לאילו תוצאות נגיע מהבריחה המבוהלת תחת אש של תכנית הגירוש ההזויה!!

מצטער להודיעך, שמאלן צר-אופקים, כי הפיתרון היחיד כרגע הוא מלחמת חורמה בטירור, בלי בג"ץ ובלי בצלם. ואל תגיד לי שניסינו, כי כולנו יודעים טוב מאד שטרור ערבי ניתן לחסל רק ע"י כח, והפעלת אמצעים מסיביים יותר שלא הפעלנו עד כה עקב פחדים שונים ומשונים. עד עכשיו טיפלנו בהם עם מחט ופינצטה. חיי מחבלים שווים יותר מחיי קצינים וחיילים וכו'. בג"ץ מסכל הריסות בתים המשמשים לירי ועוד ועוד.
לא תצליח בשום פנים למגר את הטרור ע"י גירושים ובריחות למיניהן ואדרבה תספק לו רוח גבית מסיבית. את זה לא אני אומר אלא כל בכירי הביטחון, ששרון בהבל פה מתעלם מתחזיותיהם.

זו המשימה הלאומית כרגע, ופשוט בזבוז זמן ומשאבים לחלום על הפתרונות שהעלית.

רק לאחר שנצליח במשימת חיסול הטרור, נוכל לשבת ולדון בכובד הראש הראוי לאן פנינו מועדות ומהו הפיתרון וכו', ולא להקריץ תכניות מטורפות מהיום למחר תחת אש כפי שעושה ידידך הבולדוזר.

אם עדיין קשה לך לתפוס זאת, תיאלץ לחזות בזאת בשטח. חבל רק ש-12 שנה מאז אוסלו לא הצליחו לפקוח את עיניך המסונוורות מ"המזרח התיכון החדש" של נביא השקר פרס.

מה לעשות, שמאלנים לומדים רק בדרך הקשה (וגם זה לא בטוח..).

אף אחד לא מדבר לא על משיחיות ולא על פנאטיות - תצא כבר מה-loop האינסופי השמאלני שחוזר על אותן סטיגמות מטומטמות. אני מדבר על היגיון ישר ועל דאגה לביטחון ותו לא.

אני מקווה שזה יספיק לך ושלא תיאלץ אותי בכח לקבוע לך תור לאישפוז פסיכיאטרי כבר עכשיו.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-06-2005, 14:04
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
לא רק השמאל ראליים גם בימין ישנם - רק הם "הגיחו" בהצתה מאוחרת
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "לכל ה"ריאליסטיים" השמאלנים למיניהם - אף אחד לא מדבר לא על משיחיות ולא על פנאטיות"

גם תורך יבוא ונקבלך אל חיקינו באהבה.

מי שדוגל בארץ ישראל השלימה עושה זאת אך ורק מסיבה משיחית. כאשר הוא עובר על החטא החמור שאסור לאדם לקדם את פעמי המשיח - אלא להמתין לבואו ועד אז לעסוק בתפילה ובטהרה.

לשמאל קיימת תוכנית ריאלית הכרוכה הסכונים יחד עם תקוות גדולות.
לימין אין תוכנית כלל ולכל מה שהוא מטיף - רצוף בסיכונים על כל צעד ושעל ואיננו ניתן להגשמה בעולם הזה.

השמאל הוא שואף חיים ומייצר חיים ובזכותו כי רבה קיימת מדינת ישראל. מי שמנסה (היום ללא הצלחה לשמחתי) לחסום כל אפשרות נורמלית לפתרון המצב, הוא לבטח לא השמאל. מי שגוזר עלינו להתאבד פיזית, רוחנים ולבטח מדינית הם אלו התומכים בהמשך הכיבוש והשליטה על הפלסטינאים בדך זו או אחרת.

מי שמשחק לידיהם של המחבלים ורוצחים חמאסניקים, הם אלו שאינם מחפשים כל פתרון - לרוצחים המצב הטוב ביותר הוא המשך כתישתנו בשימורו של הכיבוש מה שהכי פוגע בחיים בכלכלה וכל התנהלות המדינה.

המציאות בלבנון כרגע היא חיובית, מאזן האימה כנגדינו איננו מהחיזבאללה, שצה"ל יכול "לנפנף" אותם משם בהליכה, אם "יעשו צרות". מאזן האימה כיום הוא מהאירנים ולכן חייבים אנו לעשות הרבה על מנת לשמר את השקט והרגיעה ואפילו את השלום עם המדינות שבגבולותינו, מה שיריב גם את הקשרים במעגלים הרחוקים יותר.

אימה מהסוג שאתה מנסה להטיל עלינו, באמצעות כתבה מיובאת (מה קרה אתה אינך מסוגל לייצר משהו במקלדתך שלא להזכיר את מוחך), היא איננה חדשה וביניתים, למרות הכל אינן כמעט הרוגים וכל אזור גבול הלבנון שמח ומאושר.
נקוה לטוב וגם בגבולות האחרים נזכה לרווחה - מגיע לנו.

אם אכן כן, הזוי יקר והפיתרון היחיד כרגע (מה היה לפני רגע) הוא מלחמת חורמה בטירור, בלי בג"ץ ובלי בצלם, אז מדוע ממשלת ישראל הניצית בזמנו (ליברמן, איילון, גנדי ושותפיהם) לא פתחה במלחמה. מילא אני מבין שהשמאלן הגדול שרון בתמיכת ביבי וליבנת מושכים היום לכוון האחר - אבל לפי שנתיים שלוש מי מנע את מלחמת החורמה?

לא ברור לי מהם "הכולנו" היודעים טוב מאד שטרור ערבי ניתן לחסל רק ע"י כח. אנחנו מנסים זאת למעלה ממאה שנה ועדין לא הצלחנו - גם השמאל ואפילו גם הימין. כפי הניראה חסר משהו מעבר לכוח.

באשר להפעלת אמצעים מסיביים יותר שלא הפעלנו עד כה עקב פחדים שונים ומשונים. אינני יודע מדוע לא הפעלנו אותם אבל אני מניח שישנה סיבה טובה - גם לא עסקנו בטרור גם לא שלחנו מחבלים (כמובן גויים של שבת ולא יהודים כשרים) להתאבד. לעתים הטלנו פצצה של טון והרגנו הרבה למעט את מי שחפצנו במותו.

לא תצליח בשום פנים למגר את הטרור ע"י כוח ופגיעה באוכלוסיה אזרחית. בזאת רק תספק לו רוח גבית מסיבית.
באשר לבכירי הבטחון - ישנם כאלו וישנם כאלו. אריאל שרון ומופז גם הם מבכירי מערכת הבטחון, שלא לדבר על ברק, וילני ופואד ואפילו מודענו שמעון פרס.

המשימה הלאומית כרגע, היא השלמת הצעד הראשון של ה"מיני" התנתקות והגברת הפעילות המדינית הכוללת, לידינו, באזורנו וברחבי העולם.

מענין שמי שהיה ידידך הבולדוזר בעבר, שבנה בנה ובנה, כמתחרהו של הורדוס להבדיל, והביאנו למצב שלא להלוע עוד וחייבים להקיא, שתוכניתו המטורפת נעמה לך עד למאוד, היום כשהתפכח בעיניך הפך למטורף.

מוטב שלא נזכיר את אוסלו בהקשר זה ולא נפתח בדיון אודות הסיבות לאי הצלחתו או נכון יותר להשהייתו. כפי שכבר נאמר היו בו "יותר חורים מאשר גבינה" אבל הוא שמש ומשמש לפלטפורה עליה נדונים ע"י כל הממשלות שלאחריו להגעה להסדר סביר עם הפלסטינאים. הראיה ששום ממשלה לא העיזה לבטל אותו למרות כל הסכנות שאתה צופה ממנו.

אינני יודע מיהם הלומדים רק בדרך הקשה - בינתיים רוב העם תומך בשלב הראשון של תוכנית השמאל ( נאלץ לעשות זאת חד צדדית מה שניתן היה לעשות בהסכם מסודר) ואם וכאשר יראה כי טוב או שלא תוצג בפניו אלטרנטיבה קבילה ברת בצוע אחרת - ההמשך יבוא ומדינת ישראל תתיצב עךל גבולות סופיים שיבטיחו את קיומה לדורות.

הסיומת מעידה על הכותב, שכאשר איננו מסוגל להשפיע בדרך לגיטימית והגונה הוא מיד פונה אל השמוש בכח. יתכן והוא זקוק לאישפוז כפוי כבר עכשיו.

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:53

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר