לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-06-2005, 09:50
  noam_h noam_h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.05.05
איזה מארז וספק אני צריך?

אני רוצה לקנות מחשב חדש AMD 64 bit 3000 עם לוח אם GIGABYTE GA-K8NF9 וכרטיס מסך פשוט ב- PCI-E (או X300 או GEFORCE 6200). המחשב לא מיועד למשחקים או ל- OC. אמרו לי גם פה וגם בפורום אחר שצריך להשקיע במארז ובספק כדי לשמור על המעבד.
ראיתי הרבה המלצות על COMPUCASE 6A19 כמארז מתאים, אלא שכתב לי כאן מישהו שצריך להחליף את הספק כי הוא לא מתאים, בספק של Thermaltake TT360APD W0004R, כי הוא בתקן ATX 2.0, שחשוב כשמשתמשים ב- PCI-E.

לעומתו כתב לי מישהו אחר שהספק הזה גרוע, גם הוא לא בתקן ATX 2.0, ועדיף להישאר עם הספק שבמארז. בדקתי באתר היצרן, ובאמת גם הדגם הזה לא בתקן ATX 2.0.
אז עכשיו אני מבולבל.
1. האם זה כ"כ חשוב שיהיה ספק בתקן הזה? הספקים הזולים ביותר בתקן כזה מתחילים ב- 450 ש"ח, רק הספק. מישהו מכיר זולים יותר?
2. אם לא, האם אפשר להישאר עם הספק של המארז או בכל זאת להחליף לספק אחר?
3. כדאי אולי לקחת את המארז COMPUCASE 6A21 שמגיע עם ספק 400W?
4. יש למישהו המלצה לשילוב של מארז + ספק טוב אחר?

תודה מראש.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-06-2005, 16:03
  תפוחים תפוחים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.04
א. תודה רבה שהראתי לי את המחיר היותר זול
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי noam_h שמתחילה ב "תודה על התגובה"

ב. למפרט שציינת ה 300W של HEC מספיק בהחלט, אם אתה יודע בוודאות שתרצה לשים בזמן הלא רחוק כרטיס 6600GT או יותר חזק אז אולי רצוי לקחת את ה 400W. בכל מקרה המארז מתאים לכל תצורת חומרה שתבחר, רק את הספק תצטרך להתאים.

ג.
השאלה היא אם אתה באמת צריך את ה Firewire, אני לא אוהב את הלוח הזה של גיגה בייט בגלל שהוא עם מעבד מערכת (NF4 4X) שהוא מן בן חורג במשפחת ה NF4, הוא לא מוזכר באתר של NVIDIA, והוא תומך בחיבור Hyper Transport של 800 מגה הרץ ולא 1000 מגה הרץ כמו ב NF4. האתלון 64 בשקע 939 מפעיל את חיבור ה Hyper Transport ב 1000 מגה הרץ.

אם חשוב לך ה Firewire אז אולי כדאי לקנות לוח NF4 U שעולה 700-900 שקל וגם להנות מתוספת התכונות של ה NF4 U וגם ה Firewire.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:27

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר