לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-06-2005, 16:34
  fiford fiford אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.05
סתםשאלה שרציתי לשאול- למה מדינת ישראל כל כך אטומה ?

אני ממש לא הבנתי את זה
אני לא פולטיקאי וגם לאמבין בפולטיקה או כל דבר שקשור לזה אבל יש לי שאלה אחת שכל בן אדם אמור לשאלות את עצמו מדי פעם
למה לעזעזל לא כובשים את הריסות בית המקדש ?!
הערבים הגויים האלה חופרים להם מנערות על הריסות בית המקש שלנו ואנחנו כלום שותקים כמו דגים ומחכים שיפסיקו בעבודה שלהם !!!
לעזעזל למה בכלל צריך לתת למישהו דין וחשבון לגבי הריסות בית המקדש שלנו שעכשיו הם בשליטה מלאה של האוחש הערבי שהפ בונים וחופרים וזורקים עתיקות מימי בית המקדש!!!!
איך כל כך אטומים
מדינת ישראל צריכה לצפצף על כולם ופשוט לחקור את השטח הזה ! לא לקחת ולא לכבוש כדי לא לגרום למלחמה (וזו הסיבה העיקרית)! אלא לחקור ולסרוק את השטח !!! ואז נותנים אותם לשייכות לערבים (מה שגם מעצבן אותי ) !
כל יום מתבזבים והולכים לפח עשרות שרידים מבית המקדש שלנו!!!!
ולא עושים עם זה כלום !!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-06-2005, 19:50
צלמית המשתמש של minimax
  משתמשת נקבה minimax minimax אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שלח הודעה דרך MSN אל minimax Facebook profile
בהר הבית תהיה חכם ולא צודק!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי fiford שמתחילה ב "סתםשאלה שרציתי לשאול- למה מדינת ישראל כל כך אטומה ?"

בקשר לממצאים הארכיאולוגיים - אתה צודק. ישראל היתה צריכה להתעקש יותר על חפירות מסודרות באיזור. אבל בנושא כזה רגיש צריך להיות חכמים ולא רק צודקים. אם ממשלת ישראל היתה מחליטה על כניסה כוחנית להר עם דחפורים זה היה מצית את שני צידי הקו הירוק,ואז היינו משלמים בדם מיותר. לו אני הייתי ראש ממשלה,הייתי מדברת עם הוואקף. הסדר אפשרי : הוואקף מאפשר הוצאה מסודרת של השרידים,ותמורת זאת ישראל מתחייבת להכשיר חלק מהבנייה הבלתי חוקית במזרח ירושלים,ואולי גם לשפר את השירות לערביי העיר במשרד הפנים . איך זה נשמע לך?

נערך לאחרונה ע"י minimax בתאריך 02-06-2005 בשעה 19:53.
ישן 02-06-2005, 20:00
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
LOL, "מדברת עם הוואקף"....
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי minimax שמתחילה ב "בהר הבית תהיה חכם ולא צודק!"

ציטוט:
לו אני הייתי ראש ממשלה,הייתי מדברת עם הוואקף. הסדר אפשרי : הוואקף מאפשר הוצאה
מסודרת של השרידים,ותמורת זאת ישראל מתחייבת להכשיר חלק מהבנייה הבלתי חוקית במזרח
ירושלים. איך זה נשמע לך?

עכשיו אני רוצה להבין את הכניעה האינטגרלית שלך...
הר הבית שייך למדינת ישראל ובריבונותה. לצערנו ניתנה לוואקף האחריות על הר הבית.
את לא רק נכנעת ומקבלת את המצב הזה כמובן מאליו, את גם מתחסדת ורוצה להגיע איתו
לפשרה בנוגע לבנייה בלתי חוקית, שהיא עבירה על החוק.

הר הבית שייך ליהודים לא בחסד - אנחנו לא צריכים לבקש רשות על מה שבבעלותנו ההיסטורית,
התרבותית, הדתית, הפוליטית והלאומית.

ישן 03-06-2005, 05:28
צלמית המשתמש של minimax
  משתמשת נקבה minimax minimax אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שלח הודעה דרך MSN אל minimax Facebook profile
אין ספק שהצדק נמצא אצלך
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "LOL, "מדברת עם הוואקף"...."

גם אני מאמינה שהר הבית הוא שלנו לנצח נצחים - זה מובן מאליו.
אבל איך בדיוק תבצע את החפירות הארכיאולוגית הכפוית? תכניס אלפי חיילים של מג"ב שיאבטחו את החופרים? באותו היום מתחילות מהומות דמים של עשרות אלפי ערביי ישראל. מה תעשה כשמאות ערבים יחסמו את רחוב יפת ושדרות ירושלים ביפו? מה תעשה כשיזרק בקת"ב לתוך אוטובוס קו 26? לא יודעת מה איתך,אבל אני לא רוצה לצרף חברים חדשים למועדון השכול רק בגלל ממצאים ארכיאולוגיים,גם אם הם שרידים של בית קודשינו!

אתה טוען שהסדר שקט עם הוואקף רק יגביר את התיאבון של הערבים. ובכן,מילת המפתח פה היא חשאיות. ארכיאולוג של רשות העתיקות עולה להר (אף אחד לא חייב לדעת שהוא יהודי),הפועלים הערביים מונחים לחפור בעדינות,ובאישון לילה מעבירים את השרידים לרשות המוסמכת. השרידים מתועדים כראוי,ונשמרים במקום מאובטח במרתפי המוזיאון. אף אחד לא חייב לדעת על זה ב30 השנה הקרובות.

גם הטענה של כניעה של רלוונטית פה מכיוון שלישראל יש מקל שהא יכולה להפעיל נגד הוואקף : לא תאפשרו את החפירות - אנחנו נעשה לערביי מזרח העיר את המוות במשרד הפנים,וכל חריגת בניה של סנטימטר תטופל בחומרה.

ישן 03-06-2005, 14:41
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
אין ספק שלא חלקתי על הכותרת שלך...
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי minimax שמתחילה ב "אין ספק שהצדק נמצא אצלך"

את מאמינה שהר הבית הוא "שלנו לנצח נצחים" - ובכן, זה לא ממש משכנע כשבהודעה
הקודמת כתבת לוויתורים והסדרים עם הוואקף כאילו הוא הריבון. זה הפך למעין סטטוס קוו
שבעתיד יגרום לצרות,הרי כבר קודם להקמת המדינה שלטו שם הערבים , ובואי נאמר שחאג'
אמין לא היה מאוהבי ישראל הגדולים, בלשון המעטה, ונחשי מי זה עכרמה סברי - אני אעזור
לך: המופתי של ירושלים ושל הפלסטינים.

חפירות כפויות ?, את שמה לב או שאולי לא, את נכנעת למצב הקיים כאילו הוא לגיטימי וצודק.
השימוש במילה "חפירות כפויות" כבר נותן איזשהו חוסר לגיטימיות לישראל - ולהזכירך, הר
הבית שלנו. לאבטח את החופרים היהודים אם יהיו, בהחלט. לשמור שהערבים לא יממשו
את ההרס השיטתי של הארכיאולוגיה והפרעות שמימשו בשנות ה-30, בראש סדר העדיפויות.

אגב, את לא באמת רוצה לדעת מה אני חושב לעשות אם הפלסטינים אזרחי ישראל יתחילו
באינתיפאדה חמושה. אוייב - דינו אחד בלבד. ואין סיבה לתת לגיס החמישי הזה להרים את
הראש - מספיק אזרחות הוא קיבל (וכמובן ניצל אותה לסייע לאחיו...תעשי בדיקה קטנה,
ותגלי שכל פיגוע ששבוצע בישראל קיבל סיוע מערביי ישראל).

את "לא רוצה לצרף עוד חברים למשפחת השכול", זה בהחלט גורר אמפתיה לעין בלתי מזויינת
או ביקורתית, אבל זו סך הכל דמגוגיה, שכן את אותו הדבר ניתן לומר על מאבקנו על א"י - למה
כל הבלאגן ?...ועוד משהו. ישראל קשורה ביהדות בכל תחום, ישראל הובטחה לנו בתנ"ך,
ירושלים בירתה וביהמ"ק נבנה עפ"י המקורות על הר הבית - הכל קשור אחד בשני. ה-כ-ל !
את לא יכולה לומר ש-"בגלל ממצאים ארכיאולוגיים אני לא...". זאת כלל לא הפואנטה. הפואנטה
היא שהממצאים האלה הם חלק מהלגיטימציה של מדינת ישראל בריבונות עם ישראל. הממצאים
האלה הם הוכחה לכך שיש לנו ריבונות בשטח הזה "ועוד" לא נתנו את ירושלים לערבים.

מילת המפתח היא "חשאיות", "לחכות 30 שנה" ???...אז את ממשיכה ביצר הכניעה...
איזה מצב אירוני שאזרחית במדינה (ואל תיפגעי, יש הרבה הרבה יותר גרועים...) חוששת לעשות
כרצונה בשטח שבריבונות מדינתה. תני לי עוד מקרה כזה בעולם שמדינה ריבונית על שטח וחוששת
לפעול בו כרצונה. רק בישראל !

אגב, סנקציות זה הדבר האחרון שתוכלי לעשות פה, ולא בגלל הערבים, אלא בגלל נאורים שבעד
"זכויות אדם" ובג"צים למיניהם.

ישן 03-06-2005, 15:03
  fiford fiford אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.05
אתה נשמע כמו מתנחל
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "אין ספק שלא חלקתי על הכותרת שלך..."

אבל אני אוהב אותך
אחי,אני לא יודע מה אתה רוצה ממנה את האמת אני אצלה מצאתי פתרונות שהם בגדר האפשרי ולא לצאת לקרב עם מוסלמים שגם ככה לא יועיל

תקשיב אם אתה ההיתה מעביר את ההצעה הזו לראש הממשלה הוא היה דוחה אותה מייד מכייון שזה יותר מידי מסוכן וגם ככה לא עושים כלום ! פשוט לא עושים כלום !!!! רק הורסים והורסים אז לפחות פתרון הגיוני שכן יתקבל באיזה הצעת חוק

דבר אחד ברור - כבישה של הר הבית לא תיהיה בכלל ראילית או בגדר האפשרי עד הודעה חדשה (המשיח בעזרת השם )

ועד אז צריך לפעול בדרכים אפשריות כמו שמינימקס הציעה שהם באמת אפשריות.

אתה בעיקר מייצג אותי בקשר ל"לא לוותר בשופ פנים אל הר הבית" אבל גם ככה לא עושים כלום... את הדברים האלה צריכים להזכיר לראש הממשלה וליעוציו ולחברי הכנסת ולא למשתמש פורום חסר יכולות סמכותיות...

בעיקרון בנתיים אם יציעו את ההצעות האלה שמימימקס הציעה לראש הממשלה זה היה בהחלט סביר שהפתרון היה מתקבל אם למשיהו היה קצת רגשות ?!?!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:32

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר