לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-05-2005, 14:18
  spring spring אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.03.05
הסיפור שלי

אני לא יודעת מאיפה להתחיל-כיוון שזו הפעם ה-1 שלי שאני עושה דבר מסוג זה................
אני מרגישה כ"כ מגעיל,המצפון שרודף אותי,האהבה השקרית, המערכת-יחסים הזו שלא ברור לי היכן אני עומדת או היכן הוא עומד אז ככה שיהיה סדר בבלגאן הסיפור שלי הוא כזה:יש לי חבר מזה שנה וחצי קשר ממושך שמבוסס על אהבה אמיתית, רגשות סוחפים,תשוקה בלתי-נגמרת או כך הייתי סבורה לפחות.........
זה התחיל ממש לאחרונה לפני איזה שבועיים לערך לא הייתה סיבה מהותית למה זה נגמר למה "ירד לי ממנו" הכל התהפך לחלוטין כאילו לא היה בינינו כלום,כאילו וזה בן אדם זר לחלוטין, כאילו הכל חדש ,כאילו הכל נטול-רגשות וטהור...- אנחנו רבנו לאחרונה על דברים בנאליים,שטחיים,ובכלל מטופשים לחלוטין, למה מה המניע איך מי למה ומתי?זו השא' שמתרצדת במוחי גם יום לאחר יום בשבועיים האחורנים.אני לא יכוהל לישון,אין לי מצברוח,אני מעוצבנת וממרומרת המה שבכלל נוגד לאופי שלי-לא ברור מה נסגר איתי בכלל.ואז,לאחר הריבים השטחיים והכ"כ קטנוניים החלטתי לחתוך לגמרי מהחבר שהיתי איתו ברגעים הכי קשים בחיי והכי פחות,ברגעים של אושר ושל דמעות,ואז הוא הפתיע אותי לפני שבוע בביתי הקט שארשת פניו הייתה מעורפלת לחלוטין,שעיניו היו נפוחות לגמרי, שהבן אדם הכי לא רגיש כך חשבתי לפחות פרץ בבכי היסטרי והוציא הכל אחז בידי והתחנן שלא ייגמר,אולי בגלל שזהו הקשר הראשוני והרציני שלו הוא היה כזה פאקינג תלותי, כזה ילדותי,כזה מסכן ובו-זמנית כזה מתוק,כזה אכפתי ואז שהחלטנו שנתין לזה צ'אנס יצאתי לפני ימים ספורים עם מישהו ללא ידיעתו-בחיים לא הרגשתי כזה רע עם עצמי ,תחושה של בוגדנות,תחושה של אכזבה,תחושה של עלבון כלפי עצמי-נכון,שלא היה כלום בינינו ונכון שלא עשיתי משהו פסול אבל בכל זאת הרגשתי שהמצפון הורג אותי,בזמן הפגישה הייתי קפואה ומאובנת לגמרי ורק אז זה היכה אותי שבחיים לא אמצא מישהו כמו החבר -החבר הרגיש שמשהו לא רגיל אצלי הוא מכיר אותי כמו את כף היד הוא הבחין שמשהו לא כשורה ואז הוא עלה על זה שיצאתי למעין דאבל דייט-תכ'לס לא קבענו בצורה רשמית שחזרנו אבל גם לא אמרנו שלא ואתמול ששוחחנו בטלפון והוא ידע על זה הוא פשוט רצה לחתוך,והפעם לגמרי.............
מסקנה:אל תעשו משהו שבסופו של דבר תצטערו עליו..........
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-05-2005, 15:28
צלמית המשתמש של נור
  נור נור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.04
הממ יצא קצת נקניק לא?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי spring שמתחילה ב "הסיפור שלי"

אם הוא ממש בכה והתחנן שלא תיפרדי ממנו.. טוב נו אולי זה מעיד עד כמה הוא אהב אותך..
האמת, לא ממש הבנתי את הסיפור, אז הבעיה בך? בו? במי בעצם?
זה שאת אומרת ומודה שהריבים ביניכם היו על דברים בנאליים ושטחיים אולי זה בגלל שבתוך תוכך חיפשת סיבה להיפרד ממנו ויזמת ריבים טיפשיים?
לא יודע, נראה לי שאת ממש מאשימה את עצמך ומחפשת תירוצים כל פעם למה נפרדת ממנו: אין לך מצברוח, ירד לך ממנו, את מעוצבנת וממורמרת בניגוד לאופי שלך.. אם נמאס לך אז נמאס, את לא צריכה שום תירוץ שבעולם בשביל לעשות מה שבראש (או מה שבלב ) שלך.
מצד שני אולי באמת הבעיה בך (לא שאני מאשים או משו) כיוון שאמרת שהקשר ביניכם נמשך שנה וחצי שזה פרק זמן די ארוך, ולפי מה שאת מספרת גם החבר הזה שלך לקח מאוד קשהה את הפרידה הזאת, ואולי זאת סתם תקופה רעה שעוברת עליך והחלטת להוציא הכל על המסכן.
בכל מקרה, אני לא מכיר אותך, לא יודע בת כמה את ואפילו איך קוראים לך חח, אז ככה שקצת קשה לומר מה לעשות, כי גם לא ממש הבנתי את המצב..
תהיי שלמה עם עצמך ועם ההחלטות שלך, כי אין ברירה, את הנעשה אין להשיב ומה שקרה - קרה כבר.
לדעתי, הכי טוב בשבילך עכשיו זה שתקחי חופש לעצמך, תעשי חושבים טוב טוב ותחליטי מה את רוצה לעשות בקשר אליו ובכלל.
בהצלחה!!
ישן 30-05-2005, 14:42
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
עצה לי אלייך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי spring שמתחילה ב "הסיפור שלי"

כיוון שנראה לי שהבנת שהחבר שלך (אולי כרגע האקס) הוא האחד שאת רוצה להיות איתו ונראה שהוא גם רוצה אותך (לפחות אני מקווה שעדיין רוצה) אל תתני לריב שהיה לכעס שיש לו ולמצב הזה להרוג את האהבה ביניכם, אם את רוצה אותו גשי אליו דברי איתו כמו שהוא דיבר איתך וכבש אותך מחדש, תתנצלי על שנפגשת עם מישהו ותגידי לו למה את רוצה להיות איתו אני מאמין ומקווה בשבילך שתצליחי לכבוש אותו מחדש ואז לאחר שתתגברו על התקלות אני מאמין שהאהבה תחזור ותגבר
שיהיה בהצלחה

כמובן שחשוב שתעשי לפני זה חושבים ותחליטי אם את באמת רוצה אותו ואם כן אז מה להגיד כדי שתגיעי אליו שלמה ויודעת מה להגיד
ונשמח לשמוע עדכונים

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:46

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר