לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-11-2004, 18:48
צלמית המשתמש של White-Night
  White-Night White-Night אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.04
אני מצטער לאכזב אבל אתה חושב בצורה מעוותת !!
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי kukURIku שמתחילה ב "אני מצטער אם הפרעתי לך ביום אבל"

וזווית הראייה שלך לא במיטבה .

מצד שני גם הם היהודים לא היו נמצאים בעולם אז לא היתה הבעיה של ערבים ויהודים ובכלל לא הביתה מדינת ישראל ולא היו בעיות במזרח התיכון בעניין הזה שהוא עיקר הבעיות .

גם במלחמת העולם השנייה לפי הנאצים העולם היה טוב יותר ללא יהודים ( וללא ערבים אגב שהיו במדרגה שנייה והיו הבאים בתור אחרי יהודים ) !

בכלל צורת החשיבה הזו היא צרת עין , אי אפשר לחשוב בצורה כזו כי אתה חושב במה שטוב לך והם חושבים במה שטוב בשבילם ומי שחיי בג'מאייקה לא דופק חשבון לא לערבים ולא ליהודים ומי בכלל זו לא דרך .

אגב גם אצל הנאצים העניין התחיל במחשבות - אין מעשה שלא מתחיל במחשבה . אני לא אומר שאתה הולך להיות רוצח עם או בכלל מתכוון אני רק מסביר לך שהמחשבה שלך מעוותת בצורה כזו .

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-11-2004, 12:09
צלמית המשתמש של kukURIku
  kukURIku kukURIku אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.09.02
שלח הודעה דרך MSN אל kukURIku
לא. לא כל חלום צריך להגשים.
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי White-Night שמתחילה ב "למה דווקא חלום רטוב ? !"

כמו שכבר הזכרתי לחברנו הפלשתינאי - אפילו בחוק יש הבדל בין המעשה לבין מחשבות שבלב.
יש הרבה אנשים שלא הייתי רוצה לראות בחיים, החל מכל מיני זבלנים שאני סתם לא סובל, דרך הבן זונה שחתך אותי בכביש ועד כל מיני עמים מומצאים שלא אוהבים יהודים. אבל שוב, בין זה לבין נקיטת פעולה המרחק הוא ענק. במיוחד שמדובר בפורום 20 פלוס ובהומור (גם אם הומור שחור שלא נעים לכולם). כשאמרתי שזה חלום רטוב - היה ברור לכולם שאין בכוונתי להיות המחבל גולדשטיין הבא. ועדיין חברנו הפלשתינאי בחר להתלהם ולהזכיר לנו דברים לא קשורים ולבצע השוואות מקוממות ולא קשורות עוד יותר.

אגב, מזל באמת שאתה נמצא כאן. עכשיו אני יכול להחליף את המילה "ערבים" במילה "מוסלמים". תודה.
ומי שיקפוץ ויחשוב שבא לי להשמיד מיליוני מוסלמים - שילך לדפוק את הראש בקיר.
כי זו רק משאלת לב - הלוואי ולא היו כאן...

ישן 13-11-2004, 12:28
צלמית המשתמש של kukURIku

לזה קוראים טמטום מודרני
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי cancer שמתחילה ב "לזה קוראים גזענות מודרנית..."

המוסלמים נלחמים בכל העולם בגלל דת/גזענות.
פאדי שלנו הוא ערבי נוצרי ואינו קשור לזבלה האלה ולכן ראיתי לנכון לתקן.

אז כשהעולם מנסה להתגונן או מייחל בסתר ליבו שלא יהיו מוסלמים - זה גזענות?
תוציא את הראש מהחול ותנסה לאפיין את מי שהביא על העולם את הפיגועים הגדולים בהיסטוריה, הרי במקרה ממש המטוסים שהתרסקו בארה"ב נחטפו על ידי מוסלמים, גם בארץ ממש במקרה ובטעות דגימה סטטיסטית כל מחבל שמתפוצץ הוא מוסלמי. זה סתם בטעות ובהגזמה. בכלל הדת המוסלמית לא קוראת לג'יהאד בכופרים. זה סתם הסתה של יהודונים שרוצים לשתות דם ילדים מוסלמים בפסח.

אגב, כל הנ"ל לא נובע מגזענות, לא בגלל הבדלים בין דם לדם כי כל האנשים נבראו בצלם. הכל שאלה של חינוך.

ישן 13-11-2004, 17:59

אחרי כתיבת הודעה ארוכה ש.....
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי kukURIku שמתחילה ב "לא. לא כל חלום צריך להגשים."

נמחקה בגלל :

הודעת vBulletin
השרת עמוס מדי כרגע. אנא נסה שנית מאוחר יותר.

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:37

הדף נוצר ב 7.69310188 שניות (64.46% על ידי PHP ו 35.54% על ידי MySQL) עם 9 שאילתות

************************************************** **********************************************

דבר שמאוד מאוד מאוד מעצבן אותי ....
הפורום החדש דפוק איטי ותמיד עמוס ביותר ...... מה שגורם לי להוריד את העומס באי נוכחות מרוב שהודעה זו עולה לי .

------------------------------------------------------------------------------------------------

לעניין עצמו , לא כל המוסלמים הם אנשים מפגרים כמו שאתה חושב ... ובכלל מחשבה כזו לא הולמת בני אדfם

אני דיי מסכים שהחינוך הוא סיבה ראשית לפעולות שיש שם אך חוסר חינוך הולם + בעיות כלכליות רבות וייאוש מביאות אנשים למצב שהם הופכים למחבלים או טירורסטים .

מלחמה בלתי מתפשרת בטרור מצד שני כמו שאתה כתבת זה דבר שהוא בלתי אפשרי ... וישראל מנסה כבר עכשרות שנים לעשות זאת .
ארצות הברית מנסה בעירק כבר יותר משנה וגם אפגניסטאן ועוד .
מלחמה אפשרת לפתוח נגד מדינה נגד "טרור" אתה לא יכול בצורת "מלחמה" כי פשוט מאוד אין לך במי להילחם ! אין לך בסיס ימי שאתה יכול להפציץ ואין לך טנקים וצבא מסודר עם גבול והנהגה מבצעית בתוך אזרו מסויים .
אף אחד לא יכול להילחם בצורת "מלחמה" בטרור , אם אין תמיכה בטרור אז הוא יתמוטט אם יש אז הוא ימשיך לנשום ... אפשר לנסות ולסגור עליו ולקחת את כספיו שבבנקים אפשר הרבה דברים .
מודיעין בארגונים גדולים זה בלתי אפשרי ! ארצות הברית כבר שנים מחפשת את בן לאדן ... היא בחיים לא תמצא אותו , וגם את תמצא אז יקום אחד אחר במקומו .

חינוך העם הפשוט הוא הפיתרון תוך כדי תמיכה כלכלית ובעבודה ותאי חיים נורמליים הם הפתרון .

בינתיים האידיולוגיה של בן לאדן למשל מקובלת על רוב העולם המוסלימי , כי פשוט מאוד הוא נכון !! כן הוא נכון מאוד !! אבל צורת הפעולה שהוא מתיר ועוסק בה פסולה ( הטרור ) .

בן לאדן קורא להוציא את כל המדינות ש"מתנחלות" בארצות ערב וגונבות את כל האוצרות הטבעיים שלה ( סעודיה , קטר , וכל שאר המדינות האלה ) , כי הם גונבים את המדינה וההנהגה שם מקבלת כסף ולא שמה זין על כלום ... אז העם הפשוט אחרי שהוא שומע את בן לאדן אז הוא משתכנע בקלות רבה ולא חושב על הרצח שהם מבצעים ועל הפשעים האלה .

יש דברים שיהודים לא מבינים וכנראה שלא ממש יבינו בקרוב , חינוך הוא דבר נחוץ ביותר אצל העולם הערבי הפרמטיבי וזו הדרך לנצח ב"מלחמה" הזו ולא שום דבר אחר . כי הרג רק יביא לעוד הרג מצד שני ( ואצל ערבים זה כבר עניין של כבוד וכולה אז זה גם יותר קשה ) .

טוב זה גם יצא ארוך ואם הוא ימחק עוד פעם כוס אם אימא של הפורום החדש הזה שיחזור הישן כבר !

נערך לאחרונה ע"י White-Night בתאריך 13-11-2004 בשעה 18:24.
ישן 13-11-2004, 18:39
צלמית המשתמש של kukURIku

LOL! יא תותח !
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי White-Night שמתחילה ב "אחרי כתיבת הודעה ארוכה ש....."

תראה מה זה ! זה המואשם בגזענות מצליח להידבר ואפילו מעט להסכים עם זה שהוא מואשם בגזענות כלפיו! מזכיר לי את האהבלים שאמרו שאני שונא דתיים יום אחרי שישבתי עם שונרא על בירה!

ולענינינו: בסדר, אני מסכים שלא כל המוסלמים, זה ברור לכל אדם אם מחשבה פתוחה. אפילו לא אכפת לי כמה זה בפועל, אם זה 10%, 1% או הרוב ממש. מה שחשוב זה איך המוסלמים מציגים עצמם לעולם ולמה החלק המתון שבתוכם לא משפיע על החלק הניצי.

על חינוך - שנינו מסכימים וזה הדבר הכי חשוב וטוב.

על מלחמה בלתי מתפשרת - ברור שזה לא הדבר היחיד שיפתור את הבעיה, אבל לדעתי זה חלק אינטגרלי מתוך המערך של חינוך, מאבק פיזי וחלק שלישי חשוב לא פחות שלא הזכרנו - ההידברות.
על צורת הלחימה אפשר להתוכח, יש מקרים שצה"ל לא עושה מספיק (לדעתי ברוב) ויש מקרים שלדעתי צה"ל עושה מעט מדי ולא טוב. אך בצד שלנו המקרים האלה זוכים לגינוי ראוי.

האידאולוגיה של בן לאדן אולי נכונה בקשר לארה"ב (אם כי על הדרך אין ויכוח בכלל) ועל אידאולוגיה עצמה לא נפתח ויכוח, אבל איך אנחנו קשורים אליו? מה ישראל והיהודים עשו לו? אנחנו מתנחלים בסעודיה וקטר? מספיק לנו עזה

בכלל, יהודים היו עם חכם וחזק כשהיו בגולה, ברגע שהתווספו יחד - נהיו חבורה שמנה ושבעה מדי. מה שכן, היהודים הבינו דבר חשוב מאוד - הפלשתינאים מבינים טוב מאוד כוח. אפשר לשבור את הצד השני בכוח ולגרום לו להבין שהידברות כדאית בסוף לשני הצדדים.

משירותי הצבאי ומגע קרוב עם האוכלוסיה גם אני הבנתי שלא כולם מחבלים ולא כולם רעים, וכמו רוב האנשים בעולם כולנו רוצים לחיות בשלווה ובקשט. אך זה לא מונע ממני להאמין באמונה שלמה שיש לפגוע בכל סייען ובכל מחבל ובכל מחיר (גם פגיעה באוכלוסיה אזרחית שמספקת להם מחסה).

ושוב, אין לנ"ל שום קשר בכלל לאותה משאלת לב היפוטטית שעליה קפץ בן דודנו הפלשתינאי - "הלוואי ולא היו מוסלמים בעולם, כמה צרות היה נחסך מאיתנו".

ישן 13-11-2004, 19:08

יש הסכמה , חלקית אבל ההכללות שלך לא היו במקום , ו-
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי kukURIku שמתחילה ב "LOL! יא תותח !"

אני לא טוען שאתה שונא ערבים או אוהב ערבים או שונא דתיים או בכלל אני לא ממש מכיר אותך .

בכל מה שנוגע לחינוך אני שמח שיש הסכמה בעניין , בכלל הדיון הזה דיי מעניין ואני מקווה שהוא ישאר בגבולות הטעם הטוב .

הצורה שמוסלמים מוצגים בה בעולם היא אחרת מכל האמת , הדת זו לא הבעיה ... הקיצוניות בדת היא הבעיה !
כל הקיצוניות בדת היא מקור כל הבעיות בעולם , מוסלימים קיצוניים = בעיות , יהודים קיצוניים = בעיות , נוצרים קיצוניים = בעיות ! בכלל אני שונא דת ולא ממש מאמין בשום דת למען האמת הרוב פה יודעים שאני לא מאמין באלוהים .

יש הרבה מוסלמים גם פלשטינים שהם יותר טובים מרוב הישראלים ויש גם יהודים שהם חבריי שאני מתייחס אליהם כמו אחים , הבעיה היא שיש כאלה שרק משמיעת מילה ערבית בכלל אתה כבר פסול .. אותם אנשים אני לא מבין .

המוסלימים שאני מכיר מבלים הרבה יותר טוב ונהנים מהחיים כמו שיהודים היו רק חולמים ליהנות , חילוניים ביותר ואתה לא תזהה שהם מסולמים , אם אתה מתכוון לתקשורת ולאיך שהם מציגים אז אתה בבעיה , התקשורת תמיד מראה את הצד הרע ! אתה לא תראה בתקשורת מי העיר שעברה תוכנית הבראה בהצלחה אלא העיר הדפוקה שאנשים לא קיבלו משכורת ! אתה לא תראה שם דיבורים על אבא טוב אלא על אנסים ורוצחים ... כך זה בתקשורת ולזה אי אפשר להתכחש .

בעניין ההידברות , כל עוד צה"ל בשטחים שכבר נמסרו לפלשטינים אז ההידברות לא תתקייים , בכלל צה"ל לא עושה כלום שם למעשה ... צבא לא יכול לנצח במלחמת גורילות במיוחד אם האוכלוסייה המקומית תומכת בהם ! אז הם עושים קצת או צריכים לעשות יותר לדעתי הם לא צריכים להיות שם בכלל .

באופן מסויים באידולוגיה של בן לאדן ישראל בכלל היא התנחלות גדולה על שטחי מדינת פלשטין וכל האדמות שלה הם אדמות שנגזלו מהעם הפלשטיני וצריכים לשחרר את האדמות האלה ... שלא לשכוח את עניין ירושלים שהוא דתי ומוסלמים בכלל לא יוותרו עליו בכל מקרה !

בעניין החלום שלך אני עדיין חושב שהחלום שלך לא בסדר , אני שמח שאתה מודע שמה שכתבת בעניין החלום הוא לא ממש בזווית ראייה נכונה אלא ראייה צרה ולא רחבה , כל אחד יכול לחלום על מה שטוב לו ... אבל החלום הזה לא חינוכי כדבריך .

ישן 13-11-2004, 19:38
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
פאדי, הבעייה באסלאם היא שהדת=קיצוניות.
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי White-Night שמתחילה ב "יש הסכמה , חלקית אבל ההכללות שלך לא היו במקום , ו-"

האסלאם היא הדת היחידה שמחייבת מלחמה כעקרון דתי בסיסי. לא היהדות, לא הנצרות ולא הבודהיזם
מחפשים לחימה, ולכן אם תפתח מפה של העולם - תראה שבכל מקום עם ריכוז מסלמי - יש לחימה:
באינדונזיה ישנו הג'מאעה אל-אסלאמיה, שרצחו 200 אוסטרלים בדיסקוטק בבאלי.
בפיליפינים ישנן "חזית השחרור של ארץ המורו", וקבוצת אבו סייאף, שלוחמות נגד הלא מסלמים, באי
מינדנאו.
בתאילנד קבוצות אסלאמיות ניסו לארגן פיגועים נגד השלטונות בצפון המדינה.
בסין ישנה מחתרת אסלאמיסטית הפועלת באוטונומיה האוייגורית (סינקיאנג).
בהודו ישנה לחימה של ארגונים אסלאמיסטים סביב קשמיר.
באפגניסטן אין צורך להרחיב את הדיבור...
באוזבקיסטן יש מחתרת אסלאמיסטית הנלחמת בשלטון החילוני.
בצ'צ'ניה יש טרוריסטים רצחניים ופסיכים.
על איראן לא נרחיב...
בהולנד נרצח במאי שהעז לדבר על האסלאם...
בישראל ישנם הארגונים הפסיכיים.
בבוסניה הארגונים הפסיכיים משמשים כמקור לדרכונים וציוד לכל טרוריסט אסלאמי מתחיל.
בניו יורק נפלו שני מגדים בגלל קבוצה אסלאמית...

זה היה על קצה המזלג - ויש מליון דוגמאות נוספות. המסלמים שאתה מכיר, לא מייצגים את האסלאם,
ואתה יודע בדיוק כמוני - שבכפר שלהם, רובם מתנהגים אחרת מכפי שהם מתנהגים בחיפה (זכור את
שבאים לשכונה שלך כדי לשתות, כדי שבבית לא יראו אותם ככה...).

לא יעזור כלום - לא הקיצוניות, אלא האסלאם כאסלאם, הכריז מלחמה על העולם. זה עקרון בסיסי
שלו, שלא קיים באף דת אחרת.
ישן 13-11-2004, 21:35
צלמית המשתמש של cancer
  cancer cancer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.03
עוד פעם..
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אז בכל מקום מישהו נמצא ומתגרה בהם?..."

לא אמרתי שהמוסלמים הם שה תמים אלא מה שאמרתי זה
שגם לדתות האחרות לא חסר מיליטנטיות חסרת רחמים.
רק במלחמת העולם הראשונה והשניה נהרגו לפחות 40 מיליון בני אדם..קח
רק את זה ותשווה למספר ההרוגים שנגרמו ממלחמות ופיגועים שהאיסלאם יזם
ותראה עד כמה זה זניח לעומת הנזק הזה...

האיחול לכך שהמוסלמים פשוט יעלמו הוא גזעני וזה משום
שהוא מתבסס על הטענה שכל המיליטנטיות באה רק מצד אחד-האיסלאם.
כלומר ייחוס תכונה שלילית לעם וזה למרות שההיסטוריה מראה
בדיוק ההיפך...

נערך לאחרונה ע"י cancer בתאריך 13-11-2004 בשעה 21:41.
ישן 13-11-2004, 22:13
צלמית המשתמש של cancer
  cancer cancer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.03
את דת האסלאם כמו כל דת אחרת
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אנא מצא לי דת שבכל מקום שבו יושבים מאמיניה כיום - יש לחימה..."

אפשר לנצל חופשי לכל מטרה שתחפוץ.
את מסעות הצלב הרבים שהתרחשו במאה ה 12 שגררו אחריהן
מלחמות שגרמו להרג רב תירצו בשם הנצרות.
האינקוויזיציה והפרעות ביהודים בכל אירופה גם נעשו בשם אותה דת נוצרית
וכאן בארץ היו יהודים שניצלו את הדת היהודית כדיי לתרץ את רצח רבין...
אין לי ויכוח איתך שכיום הצד המילטנטי הוא מצד האיסלאם אבל הניצול
הזה של דת האיסלאם יכול להיפסק בעתיד בדיוק כמו שניצול הנצרות
לפרעות ביהודים הפסיק.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:28

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר