לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-06-2005, 13:18
  העכבר ששתק העכבר ששתק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.03
בשורה מרה לכל הרווקים כאן: יב"ז מתחתנת

זאת הולכת להיות החתונה הנוצצת מכולן: הבייב הלאומית יעל בר-זוהר, כוכבת הסדרה "טלנובלה בע"מ", וחברה השחקן גיא זו-ארץ צפויים לענוד זו לזה טבעות נישואים במהלך החודשיים הקרובים. מקורבים של בני הזוג אישרו אמש ל"ידיעות אחרונות" את הפרטים, והוסיפו כי התאריך כבר נקבע ואם לא יהיו הפתעות מיוחדות יתקיים האירוע עד סוף השנה.

בר-זוהר מדדה באחרונה שמלות כלה יוקרתיות בחנות מעצבים בתל-אביב לצורך דמותה בסדרה "טלנובלה בע"מ", המשודרת בחברת הכבלים הוט. בחנות אמרו כי מדובר במדידה לצורך הסדרה בלבד, אולם מקורבים סיפרו ל"ידיעות אחרונות" כי בר-זוהר ניצלה את ההזדמנות כדי למדוד שמלות נוספות לרגל חתונתה הממשמשת ובאה.

בר-זוהר (25) וזו-ארץ (32) צמודים זו לזה בשנתיים האחרונות. השניים נפגשו לראשונה בזירה המקצועית על סט הצילומים של הסדרה "רמת אביב ג'" ששודרה בערוץ 2 בסוף שנות ה-90', אז גילם זו-ארץ את המחזר הנלהב של הדוגמנית הבלונדינית. הם נפגשו שוב בחזרות למחזמר "מרי לו" בתיאטרון הבימה, והאהבה פרחה. השניים עברו לחלוק ביחד בית קטן במושב רשפון, ליד כפר שמריהו, ובאחרונה חזרו להתגורר בתל-אביב. לאחר שהוכתרו באופן רשמי כזוג, נבחרו גם במשאלים שונים כזוג הסקסי והנחשק ביותר בישראל.

לשניהם רשימה מכובדת של אקסים מוכרים: זו של בר-זוהר כוללת את המיתולוגי והראשון יהודה לוי, שממשיך לככב איתה בקמפיינים של "פוקס", גיל ססובר והדוגמן יונתן כהן, עימו היתה זמן קצר בלבד. זו-ארץ אחז בעבר את מגישת ערוץ הילדים ליאת אחירון ואת השחקנית אביגיל אריאלי, עימה הוא משחק היום בסדרה "השיר שלנו" בלוויין, המתחרה הגדולה של "טלנובלה בע"מ".

"יש בינינו הרמוניה זוגית מושלמת", אמרה היא עליו בראיונות. "שנינו קמים בחמש בבוקר, עוזרים אחד לשני ללמוד טקסטים. זאת אהבה גדולה. למזלנו יש לנו שתי טלוויזיות, וכל אחד רואה את התוכנית של השני. זה יוצא מושלם".

"כשאתה יושב מולה, הטבעיות שלה כובשת", אמר פעם זו-ארץ על בר-זוהר. "יש בה משהו כל כך נקי, שום פוזה ושום אייקון. מהר מאוד מתגלה הפער בין
מה שאתה מכיר מקרוב ובין הדימוי שיש לה. אני זוכר שבהתחלה, ב'מרי לו', לא נתתי לעצמי להתקרב ליעלי מעבר לבמה, אבל זיהיתי אצלי את הפוטנציאל של ההתאהבות בה. עשיתי איתה חימומים בבוקר, מתיחות גוף וכל מה שעושים לפני הצגה, אבל בתוך הגוף הרגשתי את הנטייה שלי אליה. בכל זאת אמרתי: לא רוצה, לא מתאים לי. בלמתי. לאט לאט, כשהמחיצות ירדו ואני פחות פחדתי, אז זה קרה. היא הכי יעלי, הכי לא אייקון".

סוכנה של בר-זוהר, בועז בן-ציון, מסר אמש בתגובה: "אני לא יכול להכחיש את הדברים וגם לא לאשר. אני רק יכול לומר שאהיה האדם המאושר בעולם כשזה יקרה".

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3095492,00.html

תמונות - באחריותו של ביג ג'ו.

(אח של מישהו שהכיר את ג'ון לנון)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:21

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר