לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-11-2004, 13:00
  גולבו כחולות גולבו כחולות אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.02
הבעיה הכי קשה, אני מקווה שאוכל לעזור.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי some_onw שמתחילה ב "נידלקתי על מישהי ואני צריך עזרה"

תשמע זאת הבעיה הכי קשה "איך להתחיל עם מישהי" גם לי זה קורה גם לכל אחד זה קורה, אין דרך אחת או פתרון קסם אבל אני יכול להציע לך משהו.

קודם כל אתה צריך לדעת שאתה יכול גם לשמוע לא אבל רק שתדע שגם אם תשמע לא אז שום דבר לא קרה, חפיף תמשיך הלאה תראה עוד מישהי יהיה בסדר.

זה לא משנה שהיא לא מהבית ספר שלך או לא בגיל שלך ויש לך 3 אפשרויות לפעולה.

1 - ללכת אליה ולהגיד לה שאתה רוצה להכיר אותה ולשאול אותה אם בא לה לצאת איתך איזה פעם.
2 - לבקש ממנה את הטלפון שלה או האיי סי קיו שלה ואז לדבר איתה וככה להתקרב אליה.
3 - לנסות להיות איתה ביחד עם חברות שלה וחברים שלך ככה יציאות משותפות של כולם וככה היא תכיר אותך.

שיהיה בהצלחה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-11-2004, 13:49
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
חחח וואי... זה מזכיר לי מישהו שעזרתי לו..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי some_onw שמתחילה ב "נידלקתי על מישהי ואני צריך עזרה"

במשך שבועות ישבתי לנסות לעודד אותו באי סי קיו ולהציע לו מה לעשות.... אם היה לי זמן הייתי יושבת ועוזרת לך גם כן כמו לו במשך כל יום.
בכל מקרה אני חושבת שמי שביישן לא צריך להתגבר בוות אחת על הפחדים שלו- מה גם שזה לא יקרה ואם ידחו אותך אתה בחיים לא תנסה שוב.
ממ...
לדעתי תנסה להשיג מחברים שלך את המספר שלה, פלאפון.
תשב באיזה מקום שנמצא 15 מטר ממנה, ככה שאתה רואה אותה ואתה עם חברים ככה שהיא לא רואה מי אתה. תשלח לה הודעה. "היי מה קורה?" היא בטח תשלח "אחלה, מי זה?" משהו בסגנון.
תגיד לה "היי קוראים לי ---- ואני חושב שאת ממש חמודה... אני רואה אותך עכשיו אבל מתבייש לגשת אלייך... חשבתי שלהתחיל בהתכתבות יהיה יותר נחמד" משהו בסנגון פשוט תשנה את זה לסגנון שלך... מממ אני לא בטוחה מה היא תענה אבל אני בטוחה שזה יעלה בה חיוך... משם תזרום בהתכתבות איתה ואחרי כמה דקות תשאל אותה אם לשבת איתה במקום כלשהו לבד נשמע לה טוב תקבע איתה לעוד 5 דקות באיזה מקום מסויים שהיא תכיר... ותלך לשם. משם אני לא חושבת שתהיה דחייה, ואפילו יהיה נחמד. אל תנסה לנשק אותה ואל תהיה פזיז. תדבר איתה כמו ידיד ובסוף תשאל אם להתקשר בערב אליה יהיה בסדר... לפי התשובה שלה -אתה תבין מה לעשות. ואם לא תבין -אנחנו פה
מממ בהצלחה.
(זו רק דעתי אתה לא חייב ללכת על זה...)
תות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:05

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר