לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-06-2005, 20:29
  willow willow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל willow שלח הודעה דרך MSN אל willow
פיגוע יופי חיצוני או יופי פנימי?

שלום אנשים!!!איזה סבבה לחזור אליכם אפילו בתקופה קשה שכזו(מבחנים,בגרויות,מתכונות ועוד...)
ברוכעס והצלוחס לכולם!!!!!!!המאה ממש מעבר לפינה !!!אה ומספיק לרמות!!!חיחיחיחיחיחיחיחיחי

אז בעצם מה הקטע של הכותרת שלי?!הנה הסבר להכללללללללל
אולי באמת האשכול שלי המשך לעוד כמה אשכולות כמו יופי טבעי ועוד...אז באמת בואו נעשה בירור אחת ולתמיד..
אני אישית היום חויתי שיחה עם חברותיי (אנחנו חבורה של 4 בנות) ואמרתי שחברות לי לפחות שתיים מהן הן מושלמות מבחינה חיצונית כאילו יש להן הכל-שיער,עיניים,פנים,גוף ה-כ-ל!!!ולי כבניגוד אליהן אין את זה~!אני לא אומרת שאני מאוד מכוערת או מאוד שמנה אבל אלוהים באמת החסיר לי כמה תכונות כשברא אותי...אולי הוא העניק לי שכל והכל אבל יופי חיצוני זה דבר אחד שהוא נתן לי קצת ממנו..
ובטח כשאני מסתובבת עם בנות כמוהן הביטחון או ההערכה העצמית שלי לא ממש בשחקים כי ברור שמתי שבחור יסתכל על החבורה שלהן אם הוא ירצה להתחיל עם מישהי מאיתנו שתיהן יהיו כאילו האופציות ,האופציות בה' הידיעה בעיניו...חוצמזה שגם אנשים שאני לא מחשיבה כבחורים בעלי אופציה בעיניי יגידו ולא משנה מה שהן הכי חתיכות הכי יפות. ובאמת זה נכון לא כל מי שיש לו יופי התברך בחוכמה גם או באושר בנוסף לכך.אני לא אומרת שחברותיי לא מאושרות או חכמות.אף פעם לא דיברנו על זה אם הן מאושרות אבל ממה שאני רואה הן לא ממש מאושרות,בקיצור אני יודעת ומאוד מאוד בטוחה שבנים או בכלל אנשים רואים אותי לא בעין יפה,כי עם חסרון היופי שלי יש לי מטורפות ותשאלו מי שאתם רוצים אני הבנאדם הכי מטורף בעולם במובן הטוב של המילה!!!כמובן,שזה לא מספיק כי כל מה שיקרה כשיסתכלו עליי יראו רק "ידידה טובה" לא יותר מזה המילה הזו בחיים לא תגדל ולאחרונה נהייתי בטוחה...בכך!!!!יש לי עוד חברה שעם כל החוכמה שלה וההמור שלה ושלי שמוסיף לחבורה אנחנו החברות אהבה יש שיגידו שזה נהדר אבל זה לא ממש לא!!!קשה לא לאהוב מישהו במיוחד כשאת מאוד מאוד בודדה!!!
ויש לי עוד חברה שלא קשורה אליהן אנחנו חברות בפני עצמנו שהיא יפה הנה הודיתי היא יפה!!!וכולם אומרים שהיא כוסית והיא נהדרת...ויש לה הכל אפילו יופי פנימי חוץ מהפעמים שבהם היא קצת מעצבנת וקצת מתנהגת כמו טיפשונת...יש לה הכל!!!!
*אז הנה השאלה מה אתם מעדיפים יופי פנימי או חיצוני?
*אה ויופי טבעי לא נחשב כי אם בנים מסוימים רוצים לראות יופי טבעי אצל בנות שיבואו מאוד מוקדם בבוקר משו כמו שש וחצי בשביל לגלות יופי טבעי כי אחרי זה אני בטוחה שהם יאהבו את הבנות כלומר אותנו כמו שאנחנו עם הליפ-גלוס,המסקרה והכל!
*ואם יש לכם פנאי אז מה אני אמורה לעשות איך פותרים כזה עניין?
להסברים נוספים פנו אליי
ותזרימו תגובות!!!!!!

בהצלחה!
Willow
נ.ב. כל המוזכרות אני אוהבת אתכן אל תשתנו רק תפשתנו!!!מואאאאאאאאאה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-06-2005, 20:57
  O.r O.r אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל O.r
אנחנו אוהבות אותך קודם כל!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי willow שמתחילה ב "יופי חיצוני או יופי פנימי?"

מירוש, אנחנו שלושתינו כאן וקרואות את האשכול שלך...
נכון שכבר דברנו על זה, אבל אנחנו רוצות לומר לך שוב....
אז נכון שהכול מתחיל ונגמר ביופי חיצוני, ומי שיגיד שלא פשוט מכחיש...הרי כדי להכיר את האופי מתקרבים לבן האדם ע"י החיצוניות...נכון...אבל אחר כך, אם האופי לא מתאים היופי לא ממש יעזור.
חח פה (כמו תמיד) יש לנו חילוקי דעות...טוב, את יודעת מי טוענת מה....
בקיצור מירוש, זה שאת לא יעל בר זוהר לא אומר שזהו נגמרו החיים, נכון?
וזה שעד עכשיו אנשים הסתכלו עליך רק כאופציה ל"ידידה טובה", לא אומר שככה זה יהיה תמיד, נכון?
ולמה ישר בודדה? זה שאין לך חבר זה אומר שאת בודדה? ומה אנחנו???? קיר??? לבנה??? בעעע עליך!
חחחחחח מירוש, אני יודעת שזה לא בדיוק תחליף, אבל בכל מקרה...
יאללה צאי מהבאסה שלך! את הכי מיוחדת שיש בעולם ואם לא גילו את זה עד עכשיו אז הם %#@%!

חחחחח יודעת עם מה הכי התחברנו? עם המשפט: ותשאלו מי שאתם רוצים אני הבנאדם הכי מטורף בעולם במובן הטוב של המילה!!!

בקיצור אנחנו מתות עליך!!!
בנות חמשיר!

ישן 08-06-2005, 16:08
  willow willow אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי O.r שמתחילה ב "אנחנו אוהבות אותך קודם כל!"

בנות יקרות שלי!
אתן אומרות:וזה שעד עכשיו אנשים הסתכלו עליך רק כאופציה ל"ידידה טובה", לא אומר שככה זה יהיה תמיד, נכון?
ולמה ישר בודדה? זה שאין לך חבר זה אומר שאת בודדה? ומה אנחנו???? קיר??? לבנה??? בעעע עליך

אני לא אומרת שאני בודדה בגלל זה שאני לא יפה או משהו בסגנון אני אומרת שאני בודדה כי אני לא משתייכת לחבורה והקטע של היופי שלכן!!!!!!!לכן עולה בי השאלה פעמים רבות למה אתן חברות שלי או מה אתן עושות איתי??????????????????
בטח שלפעמים אתן עוזרות להפיג את הבדידות אבל זה לא מחזיק מעמד הרבה זמן,כמובן.

אוקיי אם עד היום האופציה של ידידה טובה היה עד עכשיו בטוח שזה יימשך עוד הרבה זמן כנראה זה סימן שאני צריכה להיות אחרת ,לא?

תהנו אני אמשיך להגיב לעוד תגובות שלכם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Willow
ישן 08-06-2005, 17:34
  O.r O.r אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל O.r
מה????????????????????????????????
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי willow שמתחילה ב "..."

מיר, את באמת מאמינה במה שאת רשמת?!?!
אני אומרת שאני בודדה כי אני לא משתייכת לחבורה והקטע של היופי שלכן!!!!!!!לכן עולה בי השאלה פעמים רבות למה אתן חברות שלי או מה אתן עושות איתי??????????????????
דבר ראשון, למה שלא נהיה חברות שלך? תסתכלי על החבורה שלנו טוב טוב, אפחת לא דומה אפילו לשניה, ולא רק חיצוני אלא בהכול. אז נפסיק להיות חברות? מיר, מה זה השטויות האלה?
אנחנו חברות שלך בזכות מי שאת! ותאמיני לי שבחיים לא היינו מוותרות עליך!

דבר שני, מה זה את לא משתייכת לחבורה? לא על זה דברנו אתמול...הסכמתי איתך על דברים אחרים, לא על השטות הזו.

אוקיי אם עד היום האופציה של ידידה טובה היה עד עכשיו בטוח שזה יימשך עוד הרבה זמן כנראה זה סימן שאני צריכה להיות אחרת ,לא?

בחיים, אבל בחיים, אל תשתני!!! מיר, אין עוד אחת כמוך! ואם לא ראו את זה עד עכשיו זה לא אומר שזה יהיה כך גם אחר כך! ממש ממש לא!
למה, אצלי זה שונה? זה בדיוק אותו דבר, ואני ממש ממש ממש ממש לא מתכוונת להשתנות בשביל אפחד!!!

גם אני בכיף אגיב לתגובות שלך, רק תנסי בפעם הבאה להגיב משהו עם הגיון! זה שאת לא מתאימה לנו ממש ממש לא הגיוני!

אוהבת הרבה הרבה הרבה רינה

ישן 08-06-2005, 17:23
  Barista Barista אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.01.05
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי willow שמתחילה ב "..."

קודם כל תירגעי.. אל תגידי לי אתם הגברים, כי שבנות פגעו בי אני לא אמרתי אתן הנשים. ואל תכניסי לי מילים לפה , אני לא חושב על חברים שלי שזה נוגע למישי שאני רוצה.
תרצי או לא זה הטבע של בני אדם להמשך ליופי.. גם את תודי או לא תראי שני גברים אחד מכוער ואחד יפה על מי תסתכלי ?
הידידה הזאת שלי שאנחנו כבר לא מדברים ושומדבר לא התפתח אחרי שאמרתי לה מה אני מרגיש כלפיה, בעיני חברים שלי היא לא בדיוק התגלמות היופי.. וגם אני לא נמשכתי אליה פעם ולא טרחתי להסתכל עליה יותר מדי , אבל כשהתחלנו להתקרב גם החיצוניות שלה משכה אותי לא יודע איך להסביר את זה..
אישיות היא הדבר החשוב ובשורה תחתונה זה מה שיקבע אם תרצה להיות עם מישהי/ו או לא, גם אם יקח זמן להבין את זה.
אבל מה לעשות שזה הטבע שלנו להמשך לדברים יפים.

ישן 08-06-2005, 06:20
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
החיים ע"פ הולי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי willow שמתחילה ב "יופי חיצוני או יופי פנימי?"

עד כמה שזה מרגיז, אנשים יפים (חיצונית) מקבלים הרבה דברים ביתר קלות מאשר האנשים הפחות יפים בעולמנו..
הנה דוגמא, תארי לך מישהי שהייתה מאוד שמנה, אבל שמנה בצורה מוגזמת.. ואז יום אחד, היא עשתה דיאטה שהצליחה, והפכה להיות רזה ומעוצבת (בקיצור מושכת לפי החברה), עכשיו בנים מתחילים איתה הרבה יותר (הרבה יותר מסתם ידידים), וגם החברים הישנים שלה הלכו לדרכם.. וחברים חדשים הגיעו, יפים יותר.. ונורא יפה להסתובב איתם..וכמובן שאם החבר הכוסון החדש זה יוצא עולם מאוד יפה. אבל אותה אחת, מחפשת את כל מה שהכירה... את הפשטות, את אותם חברים שאומנם היו מכוערים.. אבל זה רק קירב אותם.. אותם ידידים, הכירו אותה טוב, וידעו על מה היא חושבת בכל רגע נתון.. אבל כשהיא מסתכלת סביבה, ורואה שעכשיו התחיל איתה מישהו שאפילו בחלומות הכי מוזרים שלה הוא לא היה שלה..... אבל משהו חסר, משהו עדיין חסר..
ידידתי, הדבר שכ"כ חסר לה זה העומק.. כל השואו הזה יוצא לה מכל החורים!! ונמאס! נמאס ומשעמם להיות יפה! ואותם בנים "שאוהבים" ומתחילים איתה -> רק רוצים סקס.. נטו! והיא, שעוד לא קולטת שבאמת יפתה ושעכשיו אלמנט המשיכה נכנס.. מדרדרת לתוך קשרים, ונהנית מצומת הלב.. אבל אותו דבר עוד חסר.. בהתחלה נפגעים, וזה עובר.. אבל איפה האהבה העיוורת? הכל סובב סביב אלמנט היופי, דבר שיטחי וחסר כל עומק. <<<<סיפור זה מבוסס על מקרה אמיתי >>>>
עכשיו לשיקולך, את כ"כ רוצה שכל שניה מישהו אחר יתחיל איתך?! תסתכלי במראה, תרשמי לעצמך את הדברים שאת לא אוהבצת בעצמך.. ותנסי לשפר אותם..
לדוגמא <חשבתם שזה לא יבוא?! > את חושבת שהגוף שלך לא נראה טוב?! תעשי ספורט, השיער שלך לא מסודר ? לכי למספרה ותנסי לעצב אותו .. וכו... לבסוף יתחילו איתך הרבה בנים.. אבל אף אחד לא יצליח באמת לראות אותך, לא הרבה ינסו.. וכן, זה מוסיף לאגו בצורה משמעותית, עד שזה יוצא מכל החורים. אם את רוצה להכיר מישהו ולפתח איתו משהו חוץ מסטוצ תשארי כמו שאת, אז אולי לא יתחילו איתך כל שניה, אבל זה עדיף על פני חבורת חרמנים שמתקשרים אליך לפלאפון.
~חומר למחשבה~

ישן 08-06-2005, 16:18
  willow willow אינו מחובר  

את צודקת הולי
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב "החיים ע"פ הולי"

אולי באמת יופי חיצוני הוא לא הכל...אבל מעטים האנשים שמבינים את זה כמו שאו אר אמרה הכל מתחיל ונגמר ביופי חיצוני...
מי אמר שאם אני אשתנה ,ארזה פה,אסדר שיער,אתאפר אני אהיה טובה יותר בעיניי אחרים?
אנשים בעיר שלי מתאמים פרצוף לאישיות...אם אין לך פרצוף מספיק יפה כנראה שהאישיות שלך גם מכוערת...ואם יש לך פרצוף יפה אז בטח כדאי לקפוץ על ההזדמנות...מעטים אילו שקולטים שפרצוף הוא לא הכל...
יש כמה דברים שאני טובה בהם אחד מהם הוא להתמודד עם דברים והשני זה לומר את האמת בפרצוף...אני לא אומר למישהו שהוא מכוער אני אומר לו יש לך לאן לשאוף או שאתחמק מהשאלה הזו רק שהבנאדם לא יפגע...אני אומרת את האמת רק לאנשים שהם רעים והאמת הרעה והכואבת מגיעה להם!!! אם אני אשתנה למען העיר שלי להיות "יפה" כמו שאמרת רק יפגע בי ואם זה הסיכון אז כנראה שאני מעדיפה להיות יפה בתנאים שלי...אבל עדיין קשה להתמודד עם אנשים שאומרים לך שאת מכוערת מבלי להכניס להם בעיטה ב*** או בכל מקום אחר(הייתי בג'ו ג'יטסו חמש שנים כך שיש מיומנות).
סבלתי המון בשביל שלא יקראו לי מכוערת אבל זה לא משנה מה אני אעשה אני נשארתי אותה "מכוערת" שהייתי בעיניהם..
*החברה היא אכזרית מאוד!!!!!!!!!!
*אה ולמה את חושבת שבנים לא מחפשים את אותו הדבר אצל מכוערות??!!הרי בעינהם מכוערות יותר קל לנצל ולשחק בינהם הרי זה כל העניין בסופו של דבר,לא?

Willow
ישן 28-06-2005, 15:21
  Horny Horny אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.04
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב "החיים ע"פ הולי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי הולי
עד כמה שזה מרגיז, אנשים יפים (חיצונית) מקבלים הרבה דברים ביתר קלות מאשר האנשים הפחות יפים בעולמנו..
הנה דוגמא, תארי לך מישהי שהייתה מאוד שמנה, אבל שמנה בצורה מוגזמת.. ואז יום אחד, היא עשתה דיאטה שהצליחה, והפכה להיות רזה ומעוצבת (בקיצור מושכת לפי החברה), עכשיו בנים מתחילים איתה הרבה יותר (הרבה יותר מסתם ידידים), וגם החברים הישנים שלה הלכו לדרכם.. וחברים חדשים הגיעו, יפים יותר.. ונורא יפה להסתובב איתם..וכמובן שאם החבר הכוסון החדש זה יוצא עולם מאוד יפה. אבל אותה אחת, מחפשת את כל מה שהכירה... את הפשטות, את אותם חברים שאומנם היו מכוערים.. אבל זה רק קירב אותם.. אותם ידידים, הכירו אותה טוב, וידעו על מה היא חושבת בכל רגע נתון.. אבל כשהיא מסתכלת סביבה, ורואה שעכשיו התחיל איתה מישהו שאפילו בחלומות הכי מוזרים שלה הוא לא היה שלה..... אבל משהו חסר, משהו עדיין חסר..
ידידתי, הדבר שכ"כ חסר לה זה העומק.. כל השואו הזה יוצא לה מכל החורים!! ונמאס! נמאס ומשעמם להיות יפה! ואותם בנים "שאוהבים" ומתחילים איתה -> רק רוצים סקס.. נטו! והיא, שעוד לא קולטת שבאמת יפתה ושעכשיו אלמנט המשיכה נכנס.. מדרדרת לתוך קשרים, ונהנית מצומת הלב.. אבל אותו דבר עוד חסר.. בהתחלה נפגעים, וזה עובר.. אבל איפה האהבה העיוורת? הכל סובב סביב אלמנט היופי, דבר שיטחי וחסר כל עומק. <<<<סיפור זה מבוסס על מקרה אמיתי >>>>

אני לא אוהב את הפיסקה הזאת הולי... לא נכונה תמיד. לפעמים כן - לא אשקר, אבל עדיין... :\

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.culture24.org.uk/asset_arena/5/01/63/336105/v0_master.jpg]

ישן 14-06-2005, 02:30
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
צילום

לק"י-לישעותך קיוותי אלוקים.

אני אגיד לך מה.היופי החיצוני הוא כן נקודה חשובה.אבל הקטע הוא שאת צריכה להשלים עם איך שאת נראית,אני מאמינה כי כל אחד יפה בדרך שלו.אני אומרת את זה כי במשך שנים לא אהבתי איך שאני נראית ועכשיו אני שלמה עם המראה שלי.חברות שלי אומרות לי שאני יפה,אבל בגלל שהם לא אמרו לי את זה פעם ובגלל שאף פעם לא חשבתי שאני כזאת,זה לא משנה לי מה הם חושבות ואני לא חושבת שאני כזאת..טוב לי עם עצמי.וכן יהיו ימים שאני אקום ואני ארגיש שאני נראית חמודה,וזה כיף לפעמים.אבל זה לא הכל.בכלל אני משתדלת לא להסתכל במראה.זה סתם דבר שמשניא את עצמך על עצמך.אני לא פרפקציוניסטית אבל אני ביקורתית.כלפיי אחרים והרבה יותר כלפי עצמי.אז אני מסתרקת ואוספת ת'שיער לקוקו מחורבן,וכבר לא אכפת לי איך אני נראית,ושיחנק העולם.מי שיאהב אותי,יאהב אותי לא בזכות היופי שלי,לא בזכות הגוף,אלא בזכותי,בזכות מי שאני.מי שבאמת רוצה להכיר בך,יראה אותך גם אם לא תראי כמו פצצה..

ישן 28-06-2005, 13:43
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
היי מירי

תראי מתוקה, אני לא חושבת שאפשר לעשות את ההפרדה בין יופי חיצוני ופנימי כי אלו מהווים מכלול של אדם .
כשאני מסתכלת על בני המין השני, אני אמשך לאדם שיש בינינו כימיה (ושוב, יהיה לי קשה להסביר למה אני נמשכת דווקא אליו ויכול להיות שמבחינה חיצונית הוא לא יהיה נאה אבל הוא בהחלט יענה לטעם שלי ואני לשלו ואז הניצוצות יעופו..)
סך הכל אני חושבת שאהבה מתחילה בתחושה המשותפת וב"ביחד" ואז האדם שאתך נראה לך הכי הכי בכל מובן .

בנוגע למערכת יחסיך עם חברותיך - אני לא חושבת שזה הוגן לעשות את ההשוואה מי יפה, מי חכמה ומי לא . אם הן חברותיך קבלי אותן כמו שהן ואני בטוחה שהן מקבלות אותך כמו שאת .
אני חושבת שהשאלות שאת שואלת את עצמך 'למה הן איתי' לא מקדמות אותך לשום מקום פרט לרחמים עצמיים, הן איתך כי טוב להן איתך וכי יש כימיה ביניכן ותלמדו להעריך את זה כי זה מה שהכי חשוב .
ותאהבי את עצמך, גם אם את לא מקבלת חלק מהדברים שבך (בינינו- כל אחת הייתה רוצה לשנות בה לא מעט דברים) אבל כאלו הם החיים - למידה להתמודד גם עם החסרונות ולהעריך את היתרונות .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 30-06-2005, 10:04
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
יופי פנימי ויופי חיצוני

מירי יקירתי
אני באמת שואל את עצמי אם את שואלת מתוך סקרנות או מתוך רחמים עצמיים כמו ששאלת למה החברות היפות שלך איתך בכלל? ואני מקווה שהשאלה לא באה מתוך רחמים עצמיים אלא בתור שאלה היפוטתית
ולשאלה עצמה כמו שרחלי אמרה לא חשוב שאת יכולה לעשות הפרדה ולבחור את זה או את השני זה לא כדורי גלידה שאפשר לשאול מה אתה אוהב וניל או שוקולד
כמובן שיופי חיצוני רק מוסיף כמו כל נתון חיובי אחר (חוכמה, כסף, שנינות וכו') אבל הוא לא הקובע (אלא אם מחפשים משהו ספיציפי כמו סטוץ ללילה) ולכן בעוד שיופי חיצוני יכול במקרים לפתוח דלתות היופי הפנימי שזה האישיות האופי והקסם האישי של הבן אדם הוא שיקבע את המשך הקשר
וכמו לכל דבר גם ליופי חיצוני כמה שלא יהיה מהמם יש את החסרונות שלו אם זה בלעבוד קשה בשביל לשמור עליו וגם אם לפעמים זה אומר להישאר לבד כי האירוניה אומרת שלפעמים למשל בן לא יתחיל עם מישהי שנראית מעולה מתוך מחשבה שמראש אין לו סיכוי (ויש כמה וכמה סיפורים של דוגמניות שסיפרו שזה קרה להן). כך שלדעתי מה שחשוב באמת זה לשמוח בחלקך ולהעריך את מה שיש כמובן שתמיד אפשר ורצוי לחתור ולשפר את הקיים אבל לא לשכוח להנות ולהעריך את מה שיש כבר

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 30-06-2005, 15:55
צלמית המשתמש של Eran
  משתמש זכר Eran Eran אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.02
שלח הודעה דרך ICQ אל Eran
גם לי יש מה לומר!!

כל עניין יופי החיצוני בעיקר מתבטא ברושם הראשוני שזה נושא מורחב ביותר
אם את משקיעה בעצמך אז מי שיתעניין בך באמת ישים לב. כלומר בנים לא תמיד מסתכלים על בנות יפות(!?)
בנוגע לחברותייך היפות יותר, אני יכול להציע לך כמה פתרונות
בראש ובראשונה תסדרי לי אחת ..
שנית, זה רק עניין שבראש שלך הרי את לא באמת יכולה לדעת מה אנשים אחרים חושבים
ממ עכשיו אני נזכר באיזה משפט משו כמו טוב מראה עיניים ממראה פנים בעע לא קשוא אבל איך הולך המשפט?
ועכשיו לחלק השני הוא היופי הפנימי, אני אישית לא רוצה אחת פרחה שחושבת רק על איך היא נראית.
חוכמה זה דבר נקנה אבל מה שיותר זה יכירע האופי וההתנהגות שזה בדרך כלל קובע
לדוגמא הסיפור של רבי עקיבא (סיפורי תנ"ך תמיד עוזרים חחח).

על חברה שלך היפה והמופרעת זה כנראה כי היא רוצה פחות תשומת לב כי לפי מה שכתבת היא מקבלת הרבה תשומת לב או שמא זו עוד נקודת מבט נוספת שלך...

ויופי טבעי עבורי זה להיום זה כבר מבנה פנים, גוף
מה איכפת לי שחברה שלי תראה יפה יותר באמצעות אמצעיים חיצוניים אחרים

עניין של טעם.

ו charm לכל אחד ואחת יש רחמים עצמיים מתישהו זה שלב בחיים
אבל זה לא תמיד בגלל היופי. יכול להיות שזה מקצוע או כל דבר אחר.
רחמים עצמיים וחוסר בטחון זה אנושי!!!
אפשר לקרוא לזה רחמים עצמיים רק עד שמתגברים על זה :|
סתם דבילי להתקע מאחור

וכפי שראיתי התשובות שנתנו לך כולם זהות במהותן אך האם אתם מיישמים אותם בעצמכם או שזה סתם משהו שאתם אולי חלקית עושים אבל רוצים לשפר זאת בעצמכם?
אני אישית די ביישן

ותמיד מומלץ בחום לשמוח בחלקך ובתור מחשבה יהודית איך להגדיל את חלקך חחח

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://fresh.clanteam.com/list.png]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://fresh.clanteam.com/?https://2010-uploaded.fresh.co.il/2010/09/21/52868411.gif,http://www.boredpanda.com/blog/wp-content/themes/mimbo2.2/images/subscribe-panda-605px.png]

ישן 01-07-2005, 03:26
צלמית המשתמש של amiraviv
  amiraviv amiraviv אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.05.04
תראי נשמה...
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי +plus+ שמתחילה ב "אל יופי חיצוני של בת מתרגילים..."

יופי הוא נקודת ראות שונה של כל אדם ,הרי כמעט כולנו בסוף מוצאים את החצי שלנו צריך לחפש בשבילים נסתרים או אפילו לא לצפות לו לפעמים הוא יגיע בזמנו, באשר הוא....
עוד משהו- אם כל יום תתעוררי למראה ותגידי אני מכוערת ולחברות שלך תגידי אני מכוערת לסובבים שלך אני מכוערת מה את רוצה שיגידו לך שאת יפה גם אם תהי מלכת היופי וכל יום תדגלי שאת מכוערת את תצאי מכוערת בפני הסביבה , אז קודם כל השינוי מתחיל בך תגידי לכולם וואי איזה יפה נהייתי איך השתניתי ותוך כדי תטפחי את עצמך את אישה ויש הרבה איפה לטפח ולהשקיע בסופו של דבר כל אישה מושכת באשר היא, הרי אתן המין היפה, אז מתוקה בלי דיכאון בלי רחמים ותשלימי עם איך שאת נראית....
מקווה שעזרתי ולו במעט שיכולתי.
אביבושששש
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:20

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר