לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-06-2005, 15:56
  freakinzon freakinzon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.06.03
אני יודע שאני לא 20 פלוס..(לפחות לא חוקית)
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי שמוליק שמתחילה ב "תקרא את הספרים של דן בראון"

אבל אני אנסה להסביר לך, גם ככה אני רק קורא ולא כותב בשום פורום אחר כאן, אז לא יפריע לי יותר מדיי אם יחסמו אותי..

בכל מקרה, הבונים החופשיים הם אגודה, כמו כל אגודה..

עכשיו, הרבה שואלים "למה עושים את האגודה הזאת בכלל?! זה לא שהם מיעוט שנתון להתקפות ולכן צריך הגנה" והם צודקים..

הם לא צריכים הגנה, אבל הם מיעוט, רובם עשירים ומשכילים ביותר, והעשירים והמשכילים, רוצים להיות עם העשירים והמשכילים..

כי בדוגרי, גם אתה רוצה להסתובב עם אנשים כמוך, שמאמינים/לא מאמינים כמוך באל, באותו מצב כלכלי כמו שלך, בעלי רמת מוסר גבוהה..מה רע?!

כמובן שברגע שיש אגודה שבעלת כל כך הרבה השפעה (רוזוולט היה בונה, כמו גם ג'פרסון, ג'ון לוק וצ'רצ'יל) זה טיבעי שיפוצו שמועות על זה שהעולם נתון לשליטתם..

דרך אגב, שווה לנסות להתקבל, ברגע שאתה בונה, אתה הבן אדם הכי מסודר בעולם, כל האנשים בעלי ההשפעה הגדולה איתך (:

אה דרך אגב, המסורות שלהם אמורות להיות סודיות, כמו גם החברים, אבל לא הולך להם יותר מדיי בקטע הזה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:38

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר