לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-11-2004, 12:23
  Niro1985 Niro1985 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.10.04
ועכשיו תשובה רצינית:
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Dj SnAjE שמתחילה ב "אני לא חושב"

אימוני ריצה לא יכולים לפגוע בך בתנאי שאתה מתאמן נכון,להתאמן נכון זה אומר לפחות 5-10דקות מתיחות שריר לפני הריצה,שתית 1-2 כוסות מים,הליכה של לפחות 5דקות במהריות 7קמ"ש לפני הריצה{אל תתחיל ישר עם ריצה של 12קמ"ש זה סתם דופק לך את שרירי הרגלים}מה הכי חשוב בריצה זה ההדרגתיות{מקווה שרשמתי בלי שגיאת כתיב}אי אפשר ביומיים לפתח סיבולת לב ריאה של בן אדם שבקושי רץ בחיים שלו,אני ממליץ לך להתחיל לרוץ ממהירות 9קמ"ש 10 דקות כל יום,ואחרי שבוע לעלות ל11קמ"ש ולרוץ רבע שעה ואז הלאה{אני היום רץ כל יום 30דקות במהירות 16קמ"ש-שזה ממש מהיר אבל זה בגלל שאני מתאמן כבר כמעט 5חודשים בריצה מדיי יום}אני רץ עם נעלי סאקוני TR5{הכי טובות בעולם לריצה}וכמובן שאני מקפיד על כללי האימון{מתיחות\שתייה וכ'ו...}

שיהיה לך בהצלחה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-11-2004, 18:33
צלמית המשתמש של nir-vana
  nir-vana nir-vana אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.05.03
שלח הודעה דרך ICQ אל nir-vana שלח הודעה דרך MSN אל nir-vana Facebook profile
כמו שזיגזג כתב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי nadav_87 שמתחילה ב "האם אפשר לעשות ריצה (על הליכון) יום אחרי יום?"

ריצה היא פעילות אירובית שמשפרת את סיבולת לב-ריאה. סוג כזה של פעילות ניתן לבצע מידי יום, אבל כמו שmj כתב הבעיה העיקרית בריצה היא אורטופדית. שמירה על הברכיים והגב מפני זעזועים. שילוב בין מסילה איכותית שיש לה בולמים טובים לנעלי ריצה איכותיות מאפשר אימון יומיומי מסיבי מנסיון אישי. נעלי ניו בלאנס לריצה ב400 שקל יספקו את הסחורה, לא מצאתי טעם לקנות משהו יקר יותר.
בקשר ל"לתת לשרירים להיבנות" כמו שכתב זיגזג זה נכון ומומלץ לעבוד יום כן יום לא על פעילות בונה שרירים, שזה כל תרגילי הכוח. תרגילים שבהם המאמץ ניכר בשריר ולא בדופק ונשימה כמו בריצה.
את אותם תרגילים מומלץ לבצע אחרי הריצה כשהגוף מחומם, ואחרי תרגילי מתיחות טובים לשרירים גמישים ועמידים יותר מפני התכווצות.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:18

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר