לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-06-2005, 21:56
  Trained Trained אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.02.04
התסכול..

מה המצב איתכם אנשים?
הרבה הרבה מאוד זמן לא רשמתי פה..
בכל אופן שמח לחזור, וגם קצת לשפוך ת'לב.. תחסכו ממני תגובות לא קשורות..

אני בן 17.5, מ.... ואין ספקקק שהזמן האחרון לא מקל עלי, ואני אשכרה מרגיש את הצורך בחברה..
פשוט נראה לי שאני לא יוזם מספיק דברים... חשוב לי לומר שאני לא חושב שאני מכוער או משהו, אני גם לא שיא הדוגמנות, אבל אני מרגיש סבבה עם עצמי, טעם וריח בכל זאת..
הקטע הוא יוצא לי שמתחילות איתי בנות מידי פעם, אבל אף פעם לא ממש עשיתי אם זה משהו.. לא יודע אולי בגלל שהן לא מצאו חן בעיני..
בכל אופן, יש לי התלבטות אחרת בחיים זה האם להמשיך בכדורגל, נכון אין ממש קשר, אבל מבחינתי זה חלום והגעתי עכשיו לגיל שהוא דיי קריטי, אבל גם בלימודים זה י"ב ואני לא ממש מצליח לשלב בין שניהם,
ואי אפשר להצליח בכדורגל אם לא נותנים מעצמך הכל, וברגע שנותנים מעצמך הכל זה פוגע בלימודים, ושוב מי מבטיח לך הצלחה..
חשבתי לעזוב את הכדורגל לשנה ולחזור אחרי י"ב, לא יודע אם זה ממש אפשרי.. וגם אם כן זה יהיה בעייתי קצת..
ברוך השם חוץ מזה הכל טוב, אבל תמיד שיש עליך בעיות... וכל מיני התלבטיות.. אתה מרגיש את הצורך במישהי, מישהי שתיהיה איתך ברגעים של החלטה, וגם הפעם האחרונה שהייתי עם מישהי זה היה אי שם... בכיתה ח' אולי? אני כבר לא זוכר :|
בסה"כ אני יגיד על עצמי שאני לא מתוסכל מכל העניין -למרות הכותרת- , אבל אין ספק שברגעים הקשים זה הכי חסר.. מישהי שאתה יכול להתנתק לרגע מכל הבעיות שיש לך, ופשוט להיות איתה, ...

הייתי מעלה תמונה.. לצערי אין לי, אבל בלי קשר למראה חיצוני, אני חושב שיש כאן בעיה של בטחון.. בסה"כ אף פעם לא היה לי יותר מידי בטחון, וזה שוב פעם מוביל לקטע של איך אני נראה, אז אני יגיד לכם שלפי דעתי אני נראה סבבה.. עוד פעם זה עניין של טעם, אבל אם הייתי יודע "בוודאות" שאני נראה מספיק טוב בשביל להתחיל אם מישהי שהייתה נראית לי.. הייתי מאמין שהייתי מנסה יותר ממה שאני עושה עכשיו..

בכל אופן אנשים מה אני יגיד לכם.. קודם כל תהנו מהחופש, אני מבחינתי האימונים שלי מתחילים כבר שבוע הבא.. ז"א שאין חופש - או יותר נכון יהיה חופש, אם אני לא ימשיך..

תשמרו על עצמיכם, ותבלו

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-06-2005, 07:39
  O.r O.r אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל O.r
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Trained שמתחילה ב "התסכול.."

בקשר לכדורגל, כשאתה אומר לתת את כולך, למה בדיוק אתה מתכוון?
אולי אני לא ממש מבינה מה זה לעסוק בכדורגל, אבל לדעתי , אם אתה ממש רוצה להצליח בשני התחומים (בצפר וכדורגל) אז בסופו של דבר אתה תצליח...כי הרי הכדורגל זה אחרי הצהרים, ואתה תוכל לעשות מאמצים ולא להרוס לעצמך את הציונים.
אבל לומר לך ככה, כשלא מכירים אותך ממש, כיאלו לא יודעים איך אתה לומד ומה ההצלחות שלך בכדורגל, זה די קשה....

בקשר לחברה, אתה לא צריך, לדעתי, לעשות עם זה הרבה..לא לחפש זה בטוח. פשוט כשזה יבוא זה יבוא. והמצב שלך, של רצון שמישהו יהיה איתך בהחלטות קשות וברגעים קשים, ברור מאד ומוכר. אבל זה יבוא בסופו של דבר.

בהצלחה בהחלטה שלך..

ישן 22-06-2005, 12:16

אני קצת יסביר את עצמי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Trained שמתחילה ב "התסכול.."

שאמרתי "לתת את כולי", זה אומר כל אימון להשקיע עד הסוף, ולהתאמן גם מחוץ לאימונים.
זה כבר מגיע לגיל עוד מעט שאפשר כבר לעלות אותך לבוגרים, אשכרה מקצוענות תקראו לזה.
יש כל כך הרבה דברים.. לפעמים אנשים עד שהם לא בפנים, קשה להבין באמת כמה זה קשה,
כי סתם לדוגמא אם יש 4 אימונים בשבוע + משקח בשבת, אז זה אומר שאני מסיים נניח ביה"ס ב-3,
האימון מתחיל ב-5, כלומר ב-5 צריך להיות מוכנים, אז זה לצאת 20 דקות קודם, נטו האימון יכול להיות שעה וחצי שעתיים - נניח אני מסיים רבע לשבע, לפעמים המאמן עוד שיחה של 10 אחרי האימון.
ואז עוד נסיעה הבייתה של 10 דקות, כלומר יש מקרים שאתה מגיע 7:10 - 7:30, ואתה הרוג, כאילו אין לך כוח לעשות כלום.
ועוד אם כל זה, צריך לוותר על יציאות בשישי בגלל משחקים.. אבל כל זה, זה פשוט שאלה של רצון..
ולפעמים גם של יכולת..
והחברה? מקווה שזה יגיע מה אני יגיד לכם.. כי נראה לי אם היה לי מישהי, אני לא מדבר על ידידה,
הייתה הקלה בהרבה תחומים.........
חח איזה קטע... התעוררתי לפני איזה 40 דקות בערך.. עכשיו שאני חושב על זה חלמתי על איזה מישהי :| לכו תדעו

נערך לאחרונה ע"י Trained בתאריך 22-06-2005 בשעה 12:21.
ישן 23-06-2005, 01:13

זה יותר מסובך מזה תאמיני לי מותקק..
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי O.r שמתחילה ב "שמע, אז כאן אתה כבר מריך..."

הצבא לא ממש עוזר לספורטאים, וצריך הרבה מזל בשביל להסתדר.
אף אחד לא עוזב את הכדורגל ל-3 שנים וחוזר .. זה לא הולך ככה, זה גיל מאוד קריטי גיל 18.
מי שעוזב , לא חוזר..
מבחינתי זה עוד גיל שאם אני עוזב אני עדיין חוזר לנוער (שנה לפני בוגרים) אז אולי עוד אפשרי לחזור..
האימונים מתחילים שבוע הבא.. ת'אמת הייתי מותש מהשנה הזאת, לא יודע אולי אני יעזוב, ישקיע בי"ב, ויחזור אחריזה, אבל אני אף לא יכול לדעת מה יקרה בעוד שנה.. אלוהים גדול..
אני יכול לעזוב, יופי לשבת בבית כל החופש (אני לא מדבר על זה שאני לא יוצא, הכוונה לעשות ספורט בחופש) ואז משמינים.. וכושר בטוח מאבדים, אבל בסדר כושר זה משהו שאפשר להחזיר..... החלטה גורלית מבחינתי.. חבל שזה ככה :|

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:53

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר