לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה אשכול שאלות נפוצות ותשובות עודכן ב-30.10 בנושאי באנרים לפרש. אתם מוזמנים להכנס. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > פרש > משוב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-06-2005, 23:28
  y2dan_SignUp y2dan_SignUp אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.04.02
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אתה יכול לכתוב את הפידבק"

rubber_duck, תודה על התגובה.
בכל מקרה, מטרת הפידבק היתה קידום של התחרות באתר ( הטקסט המלא היה ארוך ונכתב באותו רגע אין לי העתק שלו ) פרש, בקצרה תמצית הפידבק.

--
אני מתחרה כמו שראיתם בתחרות ה - Fortuno Winnero נכון להיום אני במיקום ה - 3 באיחזור התוצאות בגוגל ואשמח אם תקשרו אלי.

אני מניח שאתם תסלדו מן הרעיון להכניס קישור לאתר שמתחרה בתחרות אך אודה לכם אם תקראו
קודם כל למה ועבור מי אני מתחרה בתחרות ( קישור : Fortuno Winnero בעברית ). כל העבודה מבוצעת בהתנדבות וללא שום רווח כספי או אישי כלשהו מצד אקי"ם ישראל. עד היום השקעתי שעות רבות במאמצים לקידום ו"שיווק" האתר במנועי החיפוש השונים - אשמח אם גם פרש יצטרפו לאתרים הרבים שמקשרים לאתר ועוזרים לו להיות ממוקם במיקום הנוכחי. כל מה שצריך זה קצת רצון טוב וקישור בכל איזור באתר לא משנה המיקום ( חלק עליון,אמצעי או תחתון ) העיקר שהקישור יופיע כמו שמצויין באתר.

אני בטוח שקישור מפרש מן העמוד הראשי או מן אחד מן העמודים הפנימיים שבעלי PR גבוה יקפיץ את הדירוג שלי וישנו סיכוי טוב שאוכל לנצח בתחרות ולתרום את סכום הזכיה.

הערה חשובה 1: לעולם לא הייתי פונה לאתר בסדר גודל כמו פרש אם לא הייתי חושב שזו באמת מטרה ועניין שכולנו צריכים לתת בה יד על מנת שתוגשם.

הערה חשובה 2: אני מניח שאתם מפשפשים בזכרונכם ונזכרים בתחרות ה"לתור מוטור" שבוצעה לפני מספר חודשים על ידי מעריב - משום מה אנשים לקחו את תחרות זו כתחרות מתועבת, מבישה ובסופו של דבר עם הרבה טעם רע בפה. אני מקווה שתחרות זו לא תשפיע על החלטתכם הסופית.

---

אודה על תשובה עניינית בקשר לשאלתי ממנהל פרש ( צוות המנהלים באתר ).

בברכה,
עידן שלומן
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-06-2005, 02:19
  y2dan_SignUp y2dan_SignUp אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.04.02
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Web שמתחילה ב "שמנהלי האתר יגלשו כאן? מה פתאום! הרי לא מעניין את המנהלים מה דעת הגולשים על המערכת..."

Web, זה נאמר בציניות ? - לדבריך משמעות כפולה לפי דעתי...

בכל מקרה, עכשיו זה רשמי אני מקום ראשון.
אני מקווה שזה ישאר כך עד סוף התחרות או לפחות עד סוף החודש כך שאוכל לקצור את הפרס הראשון והתרומה הראשונה תשלח לאקי"ם.

תודה בכל מקרה על ההקשבה או שלא ?! - אני בכל מקרה, אפסיק "להטריד" אתכם.

נ.ב
עצה קטנה, סימנתי את האופציה לקבלת "עידכוני אשכול" - לצערי לא קיבלתי שום הודעה משום

כך גם באה התגובה המאוחרת שלי. ( בדרך כלל אני סומך על זה בעיניים עצומות )
בדקו מה הבעיה בדיוק באופציה זו, סתם בשביל להקל קצת את החיים של הגולשים שלכם.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:19

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר