לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-06-2005, 01:11
  משתמש זכר juda juda אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.01
האקר הפיל את האתר הרשמי של יגאל וחגי עמיר

האקר הפיל את "פתחון פה", האתר הרשמי של משפחת יגאל עמיר. "דרכו של יגאל פסולה מבחינתי", הסביר ההאקר את מעשיו בראיון אימייל ל-NRG.

בשבוע שעבר פורסם כי האח הצעיר אמיתי עמיר הקים את האתר כדי להציג את הגירסה של המשפחה למעורבות האחים יגאל וחגי ברצח יצחק רבין בלי התיווך החד-צדדי של התקשורת. "היות וכל אשר שמעתם וראיתם במשך 10 השנים האחרונות, ייצג צד אחד של המאורע הכל כך היסטורי שקרה לעם היהודי, החלטנו לתת לכם את האפשרות להכיר את האחים יגאל וחגי עמיר ואת דמויות המשפחה המעורבות בפרשה", נכתב בעמוד הבית שלו.

הערב (א') התקבל בסקופמייל דיווח על פריצת האתר והשתלטות על חשבון האימייל שלו. הודעת השגיאה שמופיעה כעת באתר מדווחת שהוא עבר את רוחב הפס שהוקצב לו. הדבר עשוי היה להעיד על עניין רב שהאתר עורר בציבור הגולשים, שהגיעו אליו בהמוניהם וחיסלו את מכסת רוחב-הפס שמפעיל האתר רכש מספק האחסון. אבל במקרה הנוכחי מדובר בפריצה, אולי בהצפה של האתר בכניסות פיקטיביות שמיצו את המכסה האמורה.

בגלל החג נמנענו מלהתקשר לאמיתי עמיר, אולם אימייל שנשלח אל כתובתו (כפי שהיא מופיעה ברישום הדומיין) נענה על ידי ההאקר, שכתב לנו: "האתר נפרץ. ולמען הסר ספק, אתה לא מדבר כרגע עם אמיתי".

למה הפלת את האתר?
"אני צריך לספר לך כמה מפלצות הם משפחת עמיר? אמנם דעותיי הפוליטיות דומות לדעותיו של רבין, אבל לא בגלל זה תקפתי את האתר. ברור לך שגם אם הייתי בצד השני של המפה הפוליטית הייתי תוקף את האתר כי דרכו של יגאל פסולה מבחינתי".
http://www.nrg.co.il/online/10/ART/945/412.html
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:12

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר