לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-06-2005, 12:49
  yziser yziser אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.11.04
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי jager שמתחילה ב "אתה טועה. ההכשרה של צנחנים..."

ההכשרה דווקא כן שונה
אמנם אני לא בצבחנים אבל אני יודע שהצנחנים מסיימים מסלול רק אחרי שנה (+- אני לא בטוח) ורק אז הם מקבלים את הסיכת לוחם שלהם. חוץ מזה שאתה אומר "חיכרמכ בדיוק כמו צנחנים חוץ מהקורס צניחה וחוץ מהמסע כומתה" וכו.. ההכשרה של הצניחה היא לא זניחה
ומה שאמרת על הגיבוש זה שטות מוחלטת, והיחס כוחות לא מתפזר שווה בשווה. פשוט החיילים שמתגייסים לצנחנים עברו מיון ולכן בממוצע האיכות והכושר של החיילים שמתגייסים לצנחנים הוא יותר טוב.
וד"א אני כן בסדיר, ואני רואה מה זה צנחנים לעומת חירמכ
עזוב מהפעילות בשטחים זה אפילו מתחיל בדברים קטנים כמו ברכבת שאתה רואה איך חיילים בחירמכ הולכים עם החולצות בחוץ מפקירים את הנשק שלהם וכדומה. זה בדיוק עניין של איכות האנשים שמסננים בגיבוש.
בקשר ל"קווי בלאי" זה שטות דיי גדולה מה שאמרת עכשיו
אני יכול להגיד לך שגדוד מיתר זה גדוד בין המוערכים בשטחים והוא לא נמצא בעזה עכשיו
לא כל גדוד שנמצא בעזה זה בגלל שהוא ממש מוכשר או משהו בסגנון
ואם תסתכל אחורה קצת על מלחמות ישראל אני מבטיח לך שלא תוכל להשוות בין גולני\גבעתי לצנחנים
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-06-2005, 16:13
  jager jager אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.01.04
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי yziser שמתחילה ב "ההכשרה דווקא כן שונה אמנם אני..."

1.אתה חי בסרט אחי.. אתה כזה צעיר שיום אחד אתה תצחק על מה שכתבת מעלי...

כאחד שסיים מסלול באחת מחטיבות החיר בצבא ואני כבר חייל ותיק יחסית ושיש לי חברים בהרבה מקומות בצבא , גם צנחנים אני אומר לך שהמסלול הוא אותו דבר... מסלול 10 חודש .תעשה לי טובה.. ובקשר לסיכות יש כאלה שמקבלים סיכת גדוד אחרי מסלול וסיכת לוחם אחרי אימון מתקדם ויש כאלה בדיוק הפוך .. זה ממש לא קשור ...
2.רואים שאתה טירון , ההכשרה של קורס הצניחה היא לא זניחה? וואלה כולה שבועיים של קורס ,פעם אחרונה שצנחנו זה היה ב56 !
3. מה קשור גדוד מיתר ? זה בכלל תותחנים, ושאני אסתכל על מלחמות ישראל? תסכל אתה ותראה שאז היו בצבא רק שתי חטיבות חיר: גולני וצנחנים וגבעתי בכלל לא הייתה. וחוץ מזה צנחנים של 67 זה לא אותם צנחנים של 2005. רק השם נשאר...

נערך לאחרונה ע"י jager בתאריך 29-06-2005 בשעה 16:19.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:22

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר