לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-10-2004, 18:40
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
תלוי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "אתם רואים הומלס ברחוב, מה תעשו ?"

אם אני אראה הומלס שהוא עוד לא לבוש בבגדים קרועים ושוכב על הרצפה עם בקבוק שתייה ביד וכוס למטבעות ביד השנייה אז סביר להניח שעוד אנסה לעזור ולהפנות אותו לעזרה ובכלל לעזור לו איכשהו להשתקם. אבל אם זה שיכור שכבר נראה כאילו הוא חודשים ברחוב אני יניח שאת כל כספו הוא בזבז על אלכוהול ולא ינסה, אביא לו עודף. אני מאמינה שמי שאיבד את הרצון לחיים מחדש כבר אי אפשר לשכנע בעזרה. חוץ מזה שבתור נערה מתבגרת אין ביכולתי כל כך הרבה לעזור כספית וכ'ו.
ייתכן שבעתיד אני ישנה דעה זו וינסה מעבר, לעזור אבל כרגע אין ביכולתי לעשות דבר כזה.

ומה איתך? מה את היית עושה?

אם היה אפשרי לעזור לכל הומלס והומלס הייתי מצטרפת לאגודה בשנה הבאה כשיהיה לי פחות לחץ בלימודים...אבל בסך הכל הומלסים לרוב הם אנשים שהרסו לעצמם את החיים ולא ניסו בשנית -וויתרו מהר.

אני מניחה שאם היו עושים איזה הרשמה למי שמוכן לנסות שוב ובאמת מתכוון להשתכם -היו מנסים לעזור להם.
אבל מי שיושב ברחוב עם בקבוק ביד... לא יודעת כמה יאמינו לו.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-10-2004, 13:05
  פיטר פיטר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.08.02
בד"כ כלום
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "אתם רואים הומלס ברחוב, מה תעשו ?"

שילכו לעבוד, יש מספיק עבודה. אבל כנראה שמשתלם להם לקבץ נדבות יותר מאשר לעבוד בבניה/הובלה או כל עבודה אחרת שלא דרושה השכלה בשבילה. כי בכל זאת, לא לכולם יש הורים שיממנו להם את החינוך והבגדים. אבל רובם סתם שיכורים בטלנים שמאסו מהחיים, על מה בדיוק אני צריך לתת להם כסף? מפריע לי גם שיש הרבה רוסים הומלסים בשנות ה20 וה30 שלהם שמבקשים ממך "כסף לאוטובוס" עלק...
אבל! אם אני רואה שהבנאדם נמצא בבעיה, ז"א אלה עם השלטים שכן מצליחים לשכנע אותי ואפילו אם הם בדו את זה, מגיע להם לקבל משהו על סיפור טוב. חוצמזה, תמיד כשיש לי כסף קטן בכיס ואני רואה מישהו מנגן ברחוב או מבדר בצורה כזו או אחרת, ולפעמים ממש חבל לי על האנשים האלה שדווקא נראים אנשים מן השורה, לפעמים רוסים בגיל הטרום פנסיה שלא הצליחו להשתלב בשוק העבודה, ואני מדבר על מהנדסים עם תואר שני שמחפשים מאיפה לגרד את השקל הנוסף הזה. ורואים שהאנשים האלה שמנגנים על כינור שחוק/סקסופון/קלרינט/גיטרה לא למדו את זה ברחוב וכן קיבלו השכלה מוזיקלית, אבל כבר מבוגרים מכדי לקלוט שפה חדשה (קשה, קשה.) ובלי ילדים שיתמכו בהם.
טוב אז בכל מקרה, אם לא הבנתם, לכאלה אנשים ידי נטויה אבל גם במידת האפשר.
ישן 28-10-2004, 23:50
  דציבל דציבל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.08.04
אני תורם רק לקשישים או לנכים

הומלסים צעירים מעצבנים אותי כי יש להם את הכוח לעבוד יש להם את היכולת הפיזית והם רק מתעצלים לעבוד ובוחרים בדרך הכי קלה להרוויח כסף.
לפי דעתי מצב שבו בן אדם מקבץ נדבות הוא מצב מחפיר,כאשר אם הגיע אדם לבקש כסף מאחרים-כנראה שמצבו באמתקשה.
מעצבן אותי שישנם אנשים,צעירים,אפילו בגילאים של נוער,אשר מבקשים כסף מאחרים כדי לחזור הבייתה,רק בגלל שהם לא לקחו בחשבון שצריך גם לחזור ולא רק לסוע את הדרך בהלוך.אנשים איבדו פה את הבושה וצלם אנוש,כאשר היום להיות הומלס זה לא בושה כל עוד אתה מרוויח כסף.
זה אמנם לא קשור כל התגובה שלי-אבל אם כבר עלה הנושא,ראיתי לנכון להוסיף את דעתי בעניין התופעה של מקבצי נדבות הומלסים וכו'.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:02

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר