לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עדיין לא בטוח לגבי הראשון." -- אלברט איינשטיין ________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > מדע, טכנולוגיה וטבע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-06-2005, 20:00
צלמית המשתמש של המממ
  המממ המממ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.01
Follow me...
אתה טועה כמובן...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי fiford שמתחילה ב "מי אמר שאנחנו נושמים חמצן?"

שים לב לאשכול הבא מהמערכת הישנה:
http://www.fresh.co.il/dcforum/Science/1095.html

בקיצור, הגאזים העיקריים שמהם מורכבת האטמוספירה של כדור הארץ הם חנקן 78.08% וחמצן 20.95%

למזלנו הרב, מימן מהווה 0.00005% מהאויר (אחרת האטמוספירה היתה נפיצה למדי)

שים לב ששמו של החנקן שבאויר נגזר מהעובדה שלא ניתן לנשום אותו
(אתה לא רוצה לנסות את זה בבית)

למרות זאת, החנקן לא מיותר לחלוטין. החמצן הוא גז אלים למדי. ואם ריכוז החמצן באטמוספירה היה גבוה יותר היינו עדים להתלקחויות ספונטניות של שמנים וחומרי סיכה.
(גם גז אינרטי אחר כמו ארגון או הליום היה עושה את העבודה... אבל אז היינו נשמעים מצחיק )
תראו, אפילו החייזר נהיה ירוק מזה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-06-2005, 12:48
  fiford fiford אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.05
אוי נו באמת ...
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "מטומטם זו תוספת שלך - ומן הסתם גם נכונה :)"

אחחח היתה לי פה תגובה כל כך מתוקה ומיוחדת שיכלה כל כך לעזור לך...
מסיבה לא ברורה שניסתי לשלוח אותה היה רשום לי שהדף אינטרנאט לא זמין וחבל כי אז ההיתה מבין כמה דברים ממש בסיסים, אתה וכל החברים הטיפשים שלך מהתגובות של הדיון...

טוב נו מה אכפת לי
אתה יכול להשמיץ אותי כמה שאתה רוצה זה ממש לא מזיז לי
תחושות האגו שלי שואפות לאפס ומה שאי אפשר להגיד אליך או על המשתמשים המכובדים שגם תרמו בדיון ובהעלבות...

טוב נו מי שצריך לדאוג פה לבנתיים זה אתם ולא אני
"הבוס" שלמעלה לא אוהב גאוותנים ומתנשאים שמרימים את האף ובמיוחד שגם הם יודעים להעליב ולפגוע באחד הבנים שלו שהוא גם דרך אגב אחיהם היהודי

תפארת למדינת ישראל

בתקווה שתלכו בדרך הישרה והענווה
שלכם באהבה כפולה ומכופלת fiford

לעוד מידע בנוגע לענווה וללכת בדרך המוסר והצדק אשמח לתת לכם עוד מידע מי שרוצה אני תמיד זמין

ישן 16-06-2005, 13:08
צלמית המשתמש של זיו
  זיו זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
כנראה שמשמיים חסמו את תגובתך
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי fiford שמתחילה ב "אוי נו באמת ..."

שכללה מן הסתם הצעות כגון כתיבת "נ נח נחמן מאומן" בספריי על האוטו, והדבקת כמה סטיקרים בנושא אהבת ישראל. תחסוך מאיתנו.

דע לך שאני בד"כ נזהר שלא לפגוע באנשים מעל דפי פורום, אבל נראה ששום דבר לא מזיז לך חוץ מזה. והלוואי והייתי הראשון. כבר רבים וטובים ביקשו ממך בכל לשון של בקשה לחשוב יותר משניה אחת לפני שאתה שולח הודעה, ו... נאדה.
אני מצטער אם פגעתי בך, ממש לא התכוונתי לזה (דביל היא המלה הכי עדינה שמצאתי) זה רק הזעם שדיבר מתוך המקלדת. ואגב, שים לב שלמרות השאלה הלא כל כך רלוונטית (בלשון המעטה) קיבלת תשובות די רציניות. תקרא את כולן, ואז תקרא שוב את תגובתי, ותגיד לי אם צדקתי או לא.
ישן 16-06-2005, 13:24
  fiford fiford אינו מחובר  

מוזר... קצת שפיות ואנושיות אני רואה כאן
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "כנראה שמשמיים חסמו את תגובתך"

מצטער ?!
סליחה ??!!
לא ידעתי שאני יזכה לראות את המילים האלה כאן

כנראה ואתה צודק ואכן התגובה שלא הועלתה בסופו של דבר כללה דברים לא נחמדים וזה באמת לא הגיע לפורום משמיים...

אבל תיהיה בטוח שנחמן מאומן לא היה ...
אולי אהבת ישראל או אהבת לרעך כמוך היה יותר נפוץ בתגובה אבל זה כבר לא משנה

אני ההיתי מאוד שמח אם ההיתה מגיעה איתי להידברות כמו שציינתה בהודעה שלך
"כבר רבים וטובים ביקשו ממך בכל לשון של בקשה לחשוב יותר משניה אחת לפני שאתה שולח הודעה, ו... נאדה"
לא יודע אל איזה רבים וטובים אתה מדבר במיוחד לא על איזה טובים אבל חוץ מהעלבות מגוחכות ממש לא קיבלתי שום הודעה נורמלית למרות שאני רוצה להיות נחמד ולהבין את האחר ממש לא גילתי פה התייחסות רצינית מהצד השני...

בחוקים של הפורום רשום לכל רמת גיל או ידע (כהרגלכם יבוא לכאן איזה גאון שירשום בדיחה- אבל גם זה ממש לא מזיז לי )
ולא נראה לי פה שעברתי אל איזה חוק מסויים זה שאתם מייחסים לדיון הזה רמת גיל נמוכה(מה שלטעמי לא) זה כבר בעיה שלכם לא שלי אפשר גם להיות נחמדים ופשוט להגיב כמו בני אדם ולדבר בגובה העניים שזה גם קשה כנראה לגאונים שכמותכם ...
הדיון והתגובות באמת הלכו יופי והרגשתי שאני כבר מבין והכול עד שבאו ליצנים חביבים שרצו להעשיר את הדיון בקצת העלבות ולכלוך כמו שהם רגילים ואהובים...

סתם לצורך העמקת הידע
דביל - זה מעליב וממש לא עדין

וכן באמת הדיון הלך יפה עם תגובות יפות ורציניות עד שבאו הליצנים ...
מי שמוריד כל הזמן את הרמה של הדיון זה הליצנים ולא אני...

ישן 16-06-2005, 13:39
צלמית המשתמש של זיו
  זיו זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
ציטוט: "לא יודע אל איזה רבים וטובים אתה מדבר"
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי fiford שמתחילה ב "מוזר... קצת שפיות ואנושיות אני רואה כאן"

הנה כמה דוגמאות, (רק מהפורום הזה!)

מישהו הציע מכונת זמן למכירה, ומה ענו לך? http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=54640

גם עבדת עם דה-וינצ'י והוצאתם את האשכול הזה http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=65235 שים לב לתגובות שקיבלת.

כאן גילית את אמריקה http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=53093 חבל רק שגילו אותה לפניך.

לא הבנתי מה רצית כאן http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=30457 אבל זה לא משהו שפוי כל כך.

ואחרון אחרון חביב http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=46638 מחסור באסלה בבית כנראה גרם לך לזה.

אם תקרא את כל התגובות באשכולות הנ"ל, בטח תבין איך הגעתי לעניין הדביל.

ישן 16-06-2005, 14:10
  fiford fiford אינו מחובר  

נו טוב כל כך אין לי כוח להתווכח
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "ציטוט: "לא יודע אל איזה רבים וטובים אתה מדבר""

ממה שהסקתי מכל ההודעה שלך זה שיש לי מעריץ או אפילו כמה מעריצים

לפני שנתחיל בוויכוח המתיש הזה ההיתי רוצה ומעדיף שתגובות שלא קשורות לנושא הדיון שמופנות אלי באופן אישי יגיעו עם הודעות פרטיות ולא בדיון עצמו

אני ממש לא מבין איך כל זה קשור בכלל לנושא...
כל הדיונים וזה כולל הכול אולי חוץ מהמכונת זמן קשורים לפורום מדע טכנולוגיה וטבע...

מה אתה בכלל קשור בזה שאתה מתייחס אליהם כדבר לא קשור ?!

כל הדיונים קשורים לפורום ? כן או לא ?
כן נכון ?

אז מה רע בהם ?
אתה מצידך יכול לצחוק עליהם או להגיד שהם לא קשורים...
אבל הם קשורים נכון ? אז מה הקטע שלך ?

יש לי שאלות כאלה ואחרות מה זה בכלל אמור להפריע לך ?!
אם אתה מרגיש צורך לענות באיזה דיון או אחד מהדיונים תענה אם לא פשוט אל תענה...

למה ללכלך, להעילב, להשמיץ,לעצבן?
למה כל זה ?
כל הנסינות האלה להרגיז וזה ממש לא מובנות לי
אם אין לך תגובה ענינית שקשורה לשאלה של הדיון תענה. אם לא אל תענה .
תפקידים של אם הדיון בסדר או לא בסדר תשאיר למנהלים הם עושים עבודה טוב גם בלי העזרה שלך...

אם בכול זאות אתה רוצה להמשיך ולריב אתה יכול לשלוח לי הודעה פרטית שזה יותר תואם את חוקי הפורום לא?

ישן 16-06-2005, 13:46
  Samurai Jack Samurai Jack אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.10.04
רוצה לדבר על אטימות?
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי fiford שמתחילה ב "אני ממש לא מבין למה אני מזבז זמן אל לענות לך בכלל"

כנס ללינק השני בחתימה שלך.
מה שמרגיז אותי במאמרים האלה ובאנשים שכותבים את המאמרים האלה, (דוגמת הרב אמנון יצחק) שהם מזלזלים בכל דבר ששונה מהדעה שלהם והם לא מבינים (או מסרבים להבין)

דוגמאות:
"עד היום לצערנו יש יהודים שכדי לא להתחייב לבורא עולם ולחוקים שלו הם טוענים את הטענה המגוחכת שהעולם נוצר מהמפץ הגדול ושאנו התפתחנו מקופים, הבעיה בתיאוריה הזו היא שגם לאלו שהמציאו את התיאוריה הזו לא הייתה תשובה כיצד הכל התחיל?? מי פוצץ את הפיצוץ?? מאיפה בא הקוף הראשון?? ההוכחה של התפרקות חומרים רדיואקטיביים שמתפוררים לאט והופכים לחומרים אחרים במשך הזמן כמו למשל אורניום שהופך לאט לעופרת, אז זה שעוד יש אורניום בעולם ולא הכל הפך לעופרת מראה שהייתה התחלה לאורניום, מזה אנו מסיקים גם על שאר החומרים בעולם שהיה להם התחלה כי לחומר יש התחלה!! "

"סבא של האדם שהמציא את תורת הבילבולציה לא ידע שהוא קוף, אבא שלו לא זכר שהוא היה קוף, רק הוא נזכר (כנראה הוא הסתכל במראה ואמר אין הוכחה יותר טובהמזו!!)."

"כששואלים את האפיקורסים לאן נעלם הזנב?? הם טוענים שבתקופה מסוימת הקופים הבינו שהזנב מיותר אז כולם שפשפו בקיר והורידו אותו, כך נוצר זן חדש של קופים בלי זנב"

מאמרים והתבטאויות כאלה ניכתבו רק כדי להרגיז, במיוחד שיבושים של מילים כמו "תורת הבילבולציה" או ההמצאה של אמנון יצחק "טמבלויזיה"

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:55

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר