לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-06-2005, 23:09
צלמית המשתמש של Globetrotter
  Globetrotter Globetrotter אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.11.04
שלח הודעה דרך ICQ אל Globetrotter
נשים זה עם לא מובן!

הכרתי מישהי שבוע שעבר... וקבענו להיפגש.. אז נפגשנו ביום שישי... והיה נורא נחמד.. וגם נפגשנו ביומיים שאחרי... ובאמת היה ממש נחמד והיה לי חיבור איתה שאף פעם לא היה לי עם מישהי... וקבענו להיפגש גם ביו שאחרי (שני).. ואיכשהו לא יצא... וככה גם בימים האחרים אמרנו שניפגש ולא נפגשנו.. ובכל הימים האלה אני הייתי זה שניסה ליזום את הפגישות...
סה"כ זה היה נראה כאילו אני רודף אחריה אבל דיברתי איתה והיא אמרה לי שזה ממש לא ככה ושאני יודע שממש כיף לה איתי וזה.. והיום כבר זה הגיע למצב שממש לא דיברנו.. ושלחתי לה הודעה שכל היום לא דיברנו ואני רוצה לדבר איתה... והיא התנתקה בכלל בלי לענות לי...

מישהו יכול אולי להגיד לי מה קורה כאן?
תודה מראש

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-06-2005, 10:28
צלמית המשתמש של נור
  נור נור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.04
אוקיי פרש קצת קורס לי עכשיו..
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Globetrotter שמתחילה ב "דוגרי יש משהו בדבריך :)"

בחורות אוהבות תשומת לב. גם בנים ככה. כולם אוהבים להיות נאהבים ושמתחנפים אליהן, בלי קשר למין.
בשיטה שהציעו למעלה יש קצת סיכון. תמיד נחמד להתחנף ולחזר אחרי מישהי, אבל ברגע שאתה מנתק את הקשר ולא מתייחס אליה אז או שהיא תקלוט את השיטה שלך ותעשה דווקא (בחורות.. אינטואיציה נשית.. נו טוב) או שהיא לא תבין ותיעלב.
בכל אופן דבר אחד אני יכול לומר לך (מניסיון) אם אתה משקיע - בסופו של דבר זה חוזר אליך בחזרה. לפעמים לוקח לזה קצת זמן להגיע ועד שנופל לבחורה האסימון (חח קרה לי, עכשיו אני נהנה ממה שחרשתי) אבל אחרי הכל היא בסה"כ בנאדם והיא תבין ותאהב את זה.
בהצלחה!!

נערך לאחרונה ע"י נור בתאריך 10-06-2005 בשעה 10:29. סיבה: אופס קצת עילג אחרי היסטוריה, הלך מעולה למי שמתעניין!!
ישן 13-06-2005, 23:51
צלמית המשתמש של Mgefen
  Mgefen Mgefen אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.06.04
שלח הודעה דרך ICQ אל Mgefen שלח הודעה דרך MSN אל Mgefen
תמיד קורע לי הלב כשאני קורא הודעו תכאלו
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי almoni88 שמתחילה ב ".."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי almoni88
הצעתי לך היא לעשות את שיטת הבנים.. שב99% עובדת..
שבוע שלם כל הזמן תחמיא לה.. תגיד לה שאתה רוצה לפגוש אותה.. תתחנף.. (נראה לי שכבר עשית את כל זה)
ואחרי זה פשוט אל תתקשר אליה יותר ותתייחס אליה באדישות כאילו היא סתם מישי..
היא תתחיל להתחרפן מזה שהפסקת להתקשר אליך.. ואז היא תרצה אותך פתאום
ואז היא תתחיל להתקשר אליך ותרצה להפגש איתך.. ואז תסכים וכבר תזרום..

שוב זה כמעט תמיד תמיד עובד!!! (אני אפילו בטוח ששמעת על זה)
ואם היא לא מתקשרת אחרי ההתעלמות.. תנסה עוד פעם אחת ליזום פגישה כי יכול להיות שהיא לא אוהבת ליזום או משו

בהצלחה

מה שניתן להסיק מהתגובה שלך, זה שבעצם אין אף דרך אחרת מאשר להיות תחמן בנושא הזה, משהו שאני לא טוב בו, ועוד יותר מזה - לא סובל אותו (תחמנות..).
עוד יותר מזה, אני לא אוהב לא להעריך מישהי שמוצאת חן בעיני. כלומר, למה לכל הרוחות?
למה לזלזל (להתייחס למישהי באדישות) במישהי שאתה מחפש איתה משהו?
למה העולם של היום בנוי ככה?
למה?!
מי יכול לענות לי? כן אני יודע - רק אלוהים... וגם הוא לא ממש עושה את זה.
מסתורי..
ישן 14-06-2005, 14:17
צלמית המשתמש של Globetrotter
  Globetrotter Globetrotter אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.11.04
שלח הודעה דרך ICQ אל Globetrotter
התפתחויות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Globetrotter שמתחילה ב "נשים זה עם לא מובן!"

טוב יום שישי נפגשתי איתה... הייתי אצלה איזה שעה ככה ואז נסענו לחברה שלה שהיה לה בית לבד.. וסתם הייתי עם כמה חברות שלה שם
ואז כשחזרתי אמרתי לה שאנחנו מתנהגים תכלס כמו ידידים ולא מתאים ואני רוצה שנהיה ביחד והיא אמרה שהיא בול בואתו ראש וסבבה וסזה ואז היא שאלה מה הוחלט? אז אמרתי לה שבואי לא ניתן הגדרות אלא נזרום ונראה לאן זה יוביל
בראשון שני היא הייתה עם חברהשלה והמשפחה של חברה שלה באיזה נופש אז בשבת היא ישנה אצלה.. אז בשבת ראשון ושני לא רק שלא ראיתי אותה אלא גם לא דיברנו כי ניסיתי לראות אם היא אולי תתקשר והיא לא התקשרה בכלל.. אז אתמול שהיא חזרה מנופש הזה התקשרתי אליייה איזה 10 דקות לפני שהיא חזרה הביתה.. ואז אמרתי שאני אתקשראלייה שהיא תחור כבר הביתה... ואחרי איזה חצי שעה התקשרתי... ובכלל המענה הקולי ענה לי אז שלחתי לה הודעה באי סי קיו אתמול עוד והיא בכלל לא ענתה

לטעמי היא ממש זורקת זין על הכל אז למרות שהיה יכול להיות משהו ממש טוב בינינו נראה לי שאני אחתוך כי לא מתאים לי ככה לרדוף אחרייה..
מה אתם אומרים?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:02

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר