לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-06-2005, 08:53
  האקלברי_פין האקלברי_פין אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.04
מקרה לא נוח

אני יספר ממש בקצרה טוב נדלקתי ליפני שנה על איזה אחת שאני לא הכרתי ליפני זה כמובן שביררתי עליה הכל והבנתי גם שיש לה חבר לא נכנסתי לדיכאון אבל בשבוע הראשון הייתי מבואס רצח ליפני 3 חודשים הבנתי שדי זהו יותר אני לא יראה את אותה אחת והיא לא תראה אותי כי יש לה חבר ואני הילד האחרון שיפריד בינה לבין חבר שלה הפסקתי לחשוב עליה ליפני 3 חודש בערך התחלתי לפתח מעכרת יחסים עם ילדה ולפני שבועיים וחצי נפרדתי ממנה כי די אני לא אשקר את עצמי ולא אותה בנוגע אליה השבוע ירדנו כל החברים למטה עם נרגילות בסבבה כזה אני עם כל החברים שלי הידידות וגם האקסית הייתה אחרי שעתיים בערך ומי אם לא האהבה שלי מגיעה עם עוד 3 חברות שלה הם ביקשו לעשן קצת ומזה לא הרגשתי בנוח האקסית שלי יודעת איך קוראים לאותה אחת שאני מאוהב בה כי הסברתי לה ואמרתי לה שאני לא יכול לשקר את עצמי ובלה בלה בלה והיא הייתה שם ולא שמה לב בכלל היה קטע ממש לא נוח כי זה היה הזדמות שלי לברר עם היא עדין יוצאת עם אותו ילד או שלא ובכלל לנסות להתקרב אליה אבל האקסית גברה עליי לא יכלתי לעשות לה את זה הלב שלי לא נתן לי לא רציתי שהיא תרגיש לא בנוח העדפתי לשתוק...
כנראכה שאלוהים ניסה אותי - שוב פעם ראיתי את החלום שלי מול העניים ולא עשיתי כלום
למה עד שיש לי הזדמנות לא יכלתי לדבר למה כי האקסית הייתה שם ויתרתי בישבילה ואני אכלתי אותה ..

נערך לאחרונה ע"י האקלברי_פין בתאריך 28-06-2005 בשעה 08:56.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:27

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר