לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-11-2004, 11:41
  matan18 matan18 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.11.04
שאלה בן 18 ועוד לא התנשקתי, ועכשיו יש לי חברה מה עושים?

שלום לכולכם!
אני בן 18 נראה דיי טוב אבל משום מה לא היתה לי אף פעם חברה ולא התנשקתי עם אף אחת בחיים שלי.. יש לי חברה עכשיו ( סוף סוף ... ) והיא נראת מצויין והיו לה כבר כמה חברים רציניים והיא בטוח יודעת להתנשק ממש מצויין... הבעייה היא שהיא חושבת שבגלל שאני נראה טוב ודי מקובל שאני כבר מנוסה בכל הקטעים האלה ובטוח אני יודע להתנשק מצויין. יכולתי כבר לנשק אותה אתמול אבל משום מה פחדתי אבל אני יודע שפעם הבאה שאני אראה אותה אני יהיה חייב לנשק אותה. אז תגידו לי בבקשה מה אני עושה??? כי שאני יתחיל לנשק אותה היא בטוח ישר תבין שזו הנשיקה הראשונה שלי.............. ואני לא הולך להגיד לה שלא נשקתי אף אחת בחיים שלי אז אל תציעו את זה.

בבקשה תציעו לי מה לעשות אני באמת אין לי מושג מה לעשות.
תודה לכם.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-11-2004, 12:02
  גולבו כחולות גולבו כחולות אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.02
פשוט תזרום עם עצמך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי matan18 שמתחילה ב "בן 18 ועוד לא התנשקתי, ועכשיו יש לי חברה מה עושים?"

אתה צריך להיות רגוע ובטח בעצמך, כולם התנשקו מתישהו בפעם הראשונה אז לך זה יקרה עכשיו לא ביג דיל, פשוט תנשק אותה ותזרום עם זה תאמין לי שהכל ילך מצויין ולא תיהיה שום בעיה, היא לא תוכל לדעת שעוד לא התנשקת פשוט אי אפשר להבחין בזה, ואני בטוח שאתה פשוט תסתדר.

אם אתה מחפש עצה קטנה לאיך לעשות את זה אז פשוט תתחיל לנשק אותה ואז אחרי כמה שניות תפסיק תחשוב לרגע תבין מה עשית ומה אתה רוצה לעשות ואז פשוט תחזור אליה ותזרום תאמין לי שאתה תסתדר ולא תיהיה לך שום בעיה.

כמה חבל שאנחנו כבנים לא יכולים להתנסות על חברים שלנו בעוד הבנות כל הזמן רק מלמדות ולומדות האחת מהשניה, אז פשוט אתה תלמד מחברה שלך.

שיהיה בהצלחה ואני בטוח שתסתדר ולא תיהיה לך שום בעיה.

ואל תשכח בסופו של דבר זה כולה נשיקה ....

ישן 14-11-2004, 13:41
צלמית המשתמש של ClAsSiC GiRl
  משתמשת נקבה ClAsSiC GiRl ClAsSiC GiRl אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל ClAsSiC GiRl Facebook profile
אתה מזכיר לי את עצמי...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי matan18 שמתחילה ב "בן 18 ועוד לא התנשקתי, ועכשיו יש לי חברה מה עושים?"

איך שאני פחדתי לפני הנשיקה הראשונה שלי.
אבל אצלי זה היה קצת שונה כי חבר שלי ידע על זה שלא התנשקתי אף פעם, הודעתי לו מראש כדי שלא יהיו פדיחות (אמרתי לו שאני צריכה להגיד לו משהו חשוב ואז הוא נבהל וחשב על דברים מוזרים )
בכל אופן, אני לא חושבת שזה יהיה נורא כ"כ אם תגיד לה שאתה חסר ניסיון עם בנות בעיניין הזה.
ואם אתה לא רוצה להגיד לה, אז קודם כל תהיה רגוע ותזרום איתה, כי אם תהיה לחוץ היא תשים לב בכל מקרה.

ושוב אני רוצה להדגיש שאין בזה שום בושה, תמיד יש פעם ראשונה, אני מאחלת לך רק שהיא תהיה מיוחדת.
שיהיה בהצלחה

ישן 19-03-2005, 15:08
  talb19 talb19 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.03.05
בוא אני יענה לך
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי G_golo שמתחילה ב "אחי משהו לא מסתדר לי איתך...."

אדון G_golo זה שהוא בן 18 נראה טוב ועוד לא התנשק זה לא נורא בכלל.
אני עוד מעט חייל ונראה טוב מאד ועוד לא התנשקתי
מה לעשות יש ביישנים בעולם, אני יודע שאני יכיר מלא בנות בחיים שלי אני לא דואג שעוד לא התנשקתי גם.

ותאמין לי שאם היה לי קצת יותר ביטחון עם בנות הייתי היום משיג כל כוסית למה אני נראה טוב וכל מי שיראה אותי יגיד את זה.

יש כאלו מה לעשות
וזה ממש לא בושה

ואחי אל תדאג נשיקה ראשונה זה הכי מיוחד תזרום כמו שכלם אומרים, וגם אם תגיד לה שזאת נשיקה ראשונה לא יקרה שום הסון.
בכל מקרה בהצלחה אחי.

ישן 15-11-2004, 22:00
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
ערב טוב :)

כמו שכבר אמרתי בתגובה שלעיל, אין שום פסול בכך שטרם התנשקת, אני מכירה בחורים בני 22 שטרם
התנשקו ו/או הייתה להם חברה קבועה; ואין שום קשר למראה החיצוני שלהם .
מה שכן פסול מבחינתי (מהבנת דבריך) זו העובדה שאתה משלה את חברתך בנוגע לדברים שאינך (שהיו לך הרבה חברות,
שהתנשקת ושהנך "מנוסה"), אתה לא אמור להיות מושא להערצה, אתה אמור להיות בן זוג (ו-כן, בעל מגרעות) .
ורק בשביל הרקורד- לא יודעת מה לגבי חברתך, אבל יש הרבה בחורות שבחורים "מנוסים" די מרתיעים אותן .

כמו שאני רואה מערכת יחסים- זה להיות בקשר עם האדם הכי קרוב אליך, החבר הכי טוב שלך, האדם שלא מסתירים
ממנו כלום (או לפחות משתדלים), והאדם היחיד שלא צריך לעשות לידו פוזות ואפשר להיות הכי טבעיים שיש .
ולכן- אם אתה מצפה לפתח קשר רציני וארוך טווח עם הבחורה, אני לא רואה מקום להסתיר ממנה את האמת .
אמנם זה יכול להרוס לך את התדמית שיצרת (תדמית למעשה שקרית), אך בראש ובראשונה אתה לא משקר לה, אתה משקר לעצמך .

מכאן- אף אחד לא יכול להחליט עבורך באם ומה להגיד לחברתך, שכן רק אתה מכיר אותה ועליך לעשות
את השיקול אם אתה בכלל מעוניין להיחשף .
מה שאני מבחינתי נותנת לך כאן- זו זווית אחרת להסתכל על העניין (הזווית שלי), זכותך מכאן לקחת את מה שמתאים לך .
אני פשוט חושבת שלאף אדם לא מגיע שיסתירו ממנו דברים, אני מניחה שאתה לא היית רוצה להיות במקומה (לא במודע) .

תחליט מה שתחליט, אני מאחלת לך בהצלחה .
אשמח לשמוע עדכון וערב טוב
רחלי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 15-11-2004 בשעה 22:03.
ישן 24-11-2004, 21:33
  asi08 asi08 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.03
כנס מילה של גבר לגבר!!

טיפים בשבילך משהו בסט אחי שמע לי...
דבר ראשון
אל תספר לה כלום על זה, אח"כ היא תאכל סרט שמצאה לה אחד חנן ועל הפנים וזה ובקיצור לא בריא, היא תרגיש עליוניות עליך...

לגבי הנשיקה, תתקרב אליה לאט לאט, ואז אם היא לא אבלה היא תפתח את הפה פתח גם אתה טיפה ת'פה והופל'ה אתה כבר תזרום ותראה לבד, יופי אז התנשקתם התנשקתם מה עכשיו??? כמה אפשר?? תיהיה חכם ואל תיהיה תקוע אז מה עושים???....
תרד לצוואר תלקק אותו, וכמובן אח"כ את האוזן תביא לה מה ליקוקים!! תשאבב לה אותה (מחרמן בטירוףףף) תיהיה עדין, תעצום ת'עיניים אל תחשוב יותר מידיי, אחרי שעשית קצת את הדברים האלה...
אתה יכול להתחיל קצת לשלוח ידיים בלי פחד תוך כדי ליקוקים בצוואר ככה בפנאן אחי, היא תיתן לך בדוק!! תהנה ותחשוב שאתה הכי זיין בעולם ושזה לא פעם ראשונה שלך תיהיה גבר!!!! לא כוסית....

אחרי שעשית את זה, אם יש שאלות לסקס שאל פה גם...או שיזרום לכם הכל באותו יום, אל תיהיה חננה תפגין ביטחון!!
בהצלחה אחי....
ישן 11-03-2005, 23:08
צלמית המשתמש של Ir4$Al3
  Ir4$Al3 Ir4$Al3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Ir4$Al3
אממ....כנ"ל אבל עוד לא בן 18...

אני לא ממש יכול לתת לך עצה מתוך ניסיון קודם כי אין לי אחד כזה...
אני יכול:
דבר ראשון לומר לך שאתה לא לבד ויש עוד הרבה כמוך
דבר שני אם אני הייתי בחורה אני הייתי חושב שזה חמוד..
יש לי ידידה ממש קרובה ואני יכול לדבר איתה על הכל, עכשיו היא גם יודעת הכל עלי
והיא יודעת שאני נמצא במצב הזה...היא אמרה לי שזה לא נורא ופשוט צריך למצוא את האחת שתתאים לך לא משנה מה...(היא טוענת שהיא האחת רצינית לא רצינית לך תדע...)
אבל היא מצליחה לגרום לי לא לדאוג...
ולידידה שלי יש חברות שאמרו לי את אותו דבר...
אז אני לא דואג ואני אומר לך גם לא לדאוג לכל דבר יש את זמנו...
מקווה שעזרתי לך...

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:12

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר