לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה זה התחיל בשני הורים עליזים וצעירים ..... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > הורות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-06-2005, 15:36
צלמית המשתמש של snoba
  snoba snoba אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.12.01
שלח הודעה דרך MSN אל snoba
אוקי..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שונרא1 שמתחילה ב "למה ל"דפני" קוראים ככה?? ומה עוד עוזר חוץ מגלי-קול"

אני.. להזכיר למי שלא יודע מטפלת בתינוקיה ... יש לי 10 תינוקות מגילאי 3 חודשים עד שנה וחצי..

אז אדבר קצת מנסיוני הדל

לגבי משחות לטוסיק..

בעיקרון לא כדאי כל כך למרוח כי העור של התינוק מתרגל וזה לא כל כך בריא לשים כל החתלה.. רצוי לשים משחה לטוסיק רק עם יש אדמומיות בעור.. וגם אז.. כדאי מידי פעם להחליף משחה ושוב כדי שהעור לא יתרגל

לגבי עזרה בגיהוק:

יש תינוקות שאכן צריכים עזרה בזה .. יש תינוקות שסובלים מעודף גזים ואין ברירה.. יש שיטה נוספת חוץ מלשים אותם על הכתף .. יושבים ישיבה מזרחית. התינוק כאילו יושב על הרגל שלנו..וגוף בנטייה קדימה ואנו אוחזים בצוואר התינוק כאשר הראש מעט מורם למעלה ואז אנו מלטפים או טופפים על הגב בקלות..

לגבי גלי קול.. אין לי שמץ

חזרה לפורום
ישן 27-06-2005, 19:11
צלמית המשתמש של snoba
  snoba snoba אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.12.01
שלח הודעה דרך MSN אל snoba
אממ ככה: :)
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי שונרא1 שמתחילה ב "מה יחס המטפלות בתינוקיה?!"

בדרך כלל .. התקן הוא על כל 5 ילדים מטפלת..

לא תמיד עומדים בתקן לצערנו.. כח אדם וכו'..

מחיר.. כל גן זה משהו אחר..

אני יודעת שבתינוקיה אצלי.. (להזכירכם זה לא תינוקיה פרטית שלי לצערי - עדיין - בתקווה שאפתח בעתיד) זה בערך בין 1400 ל1600 ש"ח משעה 7 עד 5.

אבל שוב.. המחיר תלוי במיקום.באזור אתה גר.

ולגבי מה כלול: תינוקות קטנים עד גיל חצי שנה - מביאים את המטרנה, סימילאק, רמדיה, או כל תחליף חלב אם שהילד משתמש בו לגן. כמו כן מביאים טיטולים להחלפה בדרך כלל בין 4 ל5 טיטולים ביום. וכמובן מגבונים

כשהילדים בני חצי שנה מתחילים לתת להם פירות או מרק תלוי לעיתים ברצון האם.. או בדרך כלל לפי טיפת חלב..

הפירות -כשמתחילים, כמובן זה בהדרגה מתחילים כל פעם פרי אחר רואים איך הילד מגיב לפרי שאין לו שום פריחה או קיבה לא טובה ואם הוא מקבל את הפרי יפה ממשיכים בפרי הספציפי יומיים ואז עוברים לפרי הבא בדרך כלל ההתחלה היא בננה אחר כך תפוח אחר כך שילוב של השניים אפשר (ניתן להוסיף שקדים טחונים, אגוזים, אבוקדו טחינה תמרים, (זה ברזל טוב לילד) הכל תלוי באיך שהילד מגיב לפירות. אפרסק צריך להיזהר בדרך כלל רגישים לפרי הזה.

מרק, - כמובן שמדובר במרק עוף שיש בפנים דלעת, קישואים, תפוחי אדמה, עוף או במקום עוף אפשר הודו. ואפשר לשנות פעם גזר ופעם דלעת לא כדאי הרבה כתום.. כמובן בשביל לטעם פטרוזיליה ולא לפחד לטבל את המרק, מלח ופלפל. גם לילד יש חוש טעם.

ושוב הכל לאט לאט ובהדרגה .. המרק טעימה.. ביום הראשון מעט מרק כחצי או שליש כוס כל יום מגדילים את מנה .. עד שמגיעים למנה של בערך 250 . למדוד בבקבוק אבל לתת את האוכל בכפית. לא להתעצל. נכון זה קשה בהתחלה אבל ככל שתרגילו את הילדים לאכול בכפית ככה הוא יעבור לאוכל מוצק טוב יותר.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:09

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר