לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה זה התחיל בשני הורים עליזים וצעירים ..... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > הורות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-06-2005, 16:15
צלמית המשתמש של snoba
  snoba snoba אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.12.01
שלח הודעה דרך MSN אל snoba
ילדים בעלי הפרעת קשב וריכוז..

כיום יש אחוז גדול מאוד של ילדים בעלי הפרעת קשב וריכוז.. הרבה אנשים לא אוהבים לקרוא לזה ככה..

לי יש ילד עם הפרעת קשב וריכוז וההתמודדות היומיומית קשה ביותר..יש איבוד שליטה על הילד.. זה הדבר שגרם לי בעצם לפנות לעזרה.

בהתחלה כמו כל הורה שנבהל הלכתי לפסיכולוגים נוירולוגים ועשיתי אבחון שנקרא "טובה" הילד יושב מול המחשב וצריך ללחוץ כל פעם שהוא רואה משהו..

בבדיקה אכן גילו שהילד סובל מקשב וריכוז. אני מודה שאני זאת שעליתי על הבעיה ולא פסיכולוג.. בהתחלה חשבנו שמדובר בבעיה רגשית ונפשית עקב גירושיי.. וחשבנו שזאת ההשפעה על הילד.. שהתחלתי ללמוד פסיכולגיה התפתחוית (אני עדיין בלי תואר לצערי הכסף אזל) אז למדנו שם על כל הההיבטים ותגובות הילד והבנתי שיט הבן שלי יש לו קשב וריכוז.. פניתי לפסיכולוגית ורק אז.. היא אמרה את יודעת מה.. לכי תעשי תבדיקה.

אני מייעצת לכל הורה.. שרק מרגיש או חושב שיש משהו.. לך לפי החוש שלך.. לא תמיד עולים על זה בזמן ובנתיים אתה סובל, הילד סובל הסביבה סובלת..

אז אחרי.. שהבנו שהילד עם הפרעת קשב וריכוז.. למרות שהוא מוציא כל מבחן 95 ומעלה. ולפעמים הוא לא מכין שיעורי בית אבל מקריא בעל פה.. ובעל זכרון מדהים.. (לידיעתכם אומרים שילדים עם הפרעת קשב וריכוז הם מאוד חכמים) החלטתי בקושי רב להתחיל טיפול תרופתי..

הטיפול התרופתי הידוע לכולם הוא הריאטלין.. בהתחלה הייתי בטוחה שזה עושה טוב.. הבן שלי לקח את התרופה במשך 5 חודשים.. בבית ספר היה שיפור מדהים.. אבל בבית היה מוות. היה בוכה, מתפרץ לא היה לי שום יכולת להגיע לילד.. לעיתים היו לו רעידות ביד..

החלטתי להפסיק עם זה והתחלתי לחפש משהו אחר.. שיעזור לו לא הייתי מוכנה שהבן שלי יסבול בצורה כזאת ואז הלכתי לכיון התרופות הטבעיות.. היום.. הבן שלי מקבל תרופות טבעיות B -רילקס וממורי פלוס.. בהתחלה היה קשה מאוד.. תהליך הגמילה מהריטאלין היה מלווה בבכי בכיתה התפרצויות.. אחרי 3 שבועות זה נגמר ועכשיו יש לי ילד חדש.

אני לא באה כאן להגיד לכם להפסיק ריטאלין חס וחלילה אני לא רופאה.. כל אחד שיעשה את מה שנראה לו טוב רק באתי כאן לספר את סיפורי

נערך לאחרונה ע"י snoba בתאריך 26-06-2005 בשעה 16:17.
חזרה לפורום
ישן 26-06-2005, 21:59
צלמית המשתמש של ilane
  ilane ilane אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.02
בלי קשר לסיפור שלך נראה שיש שימוש נרחב מדי ברטלין
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי snoba שמתחילה ב "ילדים בעלי הפרעת קשב וריכוז.."

כל ילד שפעם היה נחשב שובב/פעלתן הופך היום לבעל הפרעת קשב

מצד שני יש מודעות גדולה מאוד שלא היתה כשאני הייתי תלמיד והיה מסובך עד בילתי אפשרי לזהות
ילדים בעלי הפרעות שונות כמו דיסלקציה

אני חושב שזו תוצאה של שתי מגמות
אחת היא זילות מקצוע ההוראה , מורה בכיתה של 40 תלמידים לא יכול להקדיש את הזמן הדרוש לתלמיד רגיל , במצב כזה ברור שתלמיד בעל דרישות מיוחדת לא יקבל את תשומת הלב הראויה.
המורה לפעמים מרגיש כמו בייביסיטר והדרישה לתרופות מסוג זה מגיעות מצד בית ספר כתנאי
להשארות הילד שם.

שניה הורים אקדמאים ומודעים שלפעמים דורשים טיפולים לא נחוצים או שניתן לטפל בבעיה בצורה אחרת , פחות אגרסיבית

אישית אני מתנגד מאוד לכדורים ובמיוחד כאלה שמשפיעים על המוח , גם על כדור נגד כאב
ראש אני חושב כמה פעמים לפני שאני לוקח וב95% מהמקרים לא לוקח.

It's Never Lupus

חזרה לפורום
ישן 26-06-2005, 22:17
  משתמש זכר juda juda אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.01
לא נראה לי שצריך לשלול טיפול תרופתי על הסף
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי ilane שמתחילה ב "בלי קשר לסיפור שלך נראה שיש שימוש נרחב מדי ברטלין"

אבל אני בהחלט מאמץ בשתי ידיים את הגישה של סנובה.

קודם כל, אולי לא נעים להודות, אבל כל ההתנהגות שלנו היא אוסף של תהליכים כימיים,
ולא צריך לשלול את הטיפול התרופתי.
מאידך, לרופא הממוצע אין את הזמן, הסבלנות ו(לפעמים) את היכולת לאבחן במדוייק את הבעיה וע"י כך להתאים את התרופה המתאימה ביותר לילד.
הרפואה ההומואופתית (ככלל, אולי מפני שבין היתר היא מוענקת באופן פרטי) מתייחסת אל הילד כאל מכלול שלם ומצליחה להתאים לו (בד"כ, אני מסייג) את התרופה המתאימה.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:21

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר