לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-06-2005, 12:48
  ^NoX ^NoX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Nash שמתחילה ב "איפה יש מקום טוב לעשות קעקוע באילת?"

החלטתי לכתוב את התגובה מחדש.. ראיתם איזה סבלנות ?

מה שרציתי לרשום זה קצת דברים על קעקועים שלמדתי לאחרונה ורציתי לשתף אתכם

קודם כל - לחשוב פעמיים, שלוש, ארבע, חמש לפני כל קעקוע!! תזכרו שזה נשאר איתכם לשארית חייכים.

את הקעקוע עושה מכונה שמרימה ומורידה מחט בין 50 ל-500 פעם בשנייה. המכונה מזריקה את הפיגמנטים מתחת לעור.
יש אנשים שאלרגיים לסוג מסוים של פיגמנטים, ואין על זה פיקוח כי יש מאות סוגי פיגמנטים שמשתמשים בהם. זה עלול להסתבך אם אתה אלרגי לפיגמנט הזה. בעייה גדולה...

רצוי לעשות קעקוע עם משמעות, ולא סתם קעקוע יפה. זה בשביל שבעוד 20-30 שנה, כשהקעקוע כבר יצא מהאופנה - עדיין תהיה לו משמעות והוא לא יהיה "סתמי"
למשל דוד שלי, עשה קעקוע כשהיה צעיר:
חרב עם נחש מסולסל עליה, כשהזנב של הנחש הופך לאט לאט ללשון שנחתכת מהחרב
וכתוב: "החיים והמוות ביד הלשון"
כל מי שרואה את הקעקוע עד היום מתפעל ממנו, למרות שבימינו אף אחד לא עושה קעקוע של חרב עם נחש.. זה היה יפה רק פעם ויצא מהאופנה

אני ממליץ לכם לעשות כמוני כשזה מגיע לקעקועים:
הקעקוע שלי עולה 400 שקל. ביחד עם הקעקוע אני פותח חשבון בבנק, שם 4000 שקל אם אני ארצה פעם להסיר את הקעקוע... וזהו אני מסודר.
ד"א הקעקוע שלי (דג חרב למי שמתעניין) כולו בצבעים שחור וכחול ככה שמאוד קל להוריד אותו בלייזר לא ישארו צלקות ולא סימנים

סטטיסטיקות מעניינות (או שלא?)
1. הסרת קעקוע בלייזר עולה בממוצע פי 10 מהקעקוע
2. הצבעים שיורדים הכי טוב בלייזר הם שחור וכחול, הצבעים שהכי פחות יורדים הם צהוב וירוק
3. 20% מהאנשים שעושים קעקוע בארה"ב - עושים קעקועים של כנופיות (ד"א יש ארגון מיוחד של הכנסייה שמוריד קעקועים של כנופיות בחינם)
4. 50% ממי שעושה קעקוע - מתחרט עליו
5. 50% ממי שעושה ניתוח להסרת קעקוע - זה בגלל שהוא קיעקע על עצמו שם של אהוב והם נפרדו. (בעל אישה חבר חבר'ה וכו')
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:41

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר