לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מוזיקה > מסיבות ומוזיקה אלקטרונית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-06-2005, 08:43
צלמית המשתמש של dj_adam_y
  dj_adam_y dj_adam_y אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.04
שלח הודעה דרך ICQ אל dj_adam_y
מילון לסיגנונות ההאוס!!!! שווה הצצה!!!

House

המוסיקה מאופיינת בביטים של 4, ע"י האייהטים, מחיאות כפיים אלקטרוניות, לופים של בס וסיקוונסים של תופים. ההאוס מושפע מהג'אז, הראפ, הנשמה, R&B, פופ ורגאיי.

House - Chicago
משם למעשה התחיל ההאוס האמיתי ..מה שהיום הרבה מכנים בטעות כטקנו.. הוא ההאוס הטהור והאמיתי שהביא איתו מרשל גפרסון משיקגו והמאפיינים הם בעיקר כמו המאפיינים של ההאוס הרגיל: ראפ,סול,רגאיי,ג'אז,פופ וכו'...

House - Chill
הומצא בשנים האחרונות על ידי חוזה פאדילה, ששילב קטעי צ'יל אאוט יחד עם מקצבי 4/4 בסגנון האוס יחד עם ווקאלים מזדמנים והוציא את Chillhouse mix, שני אוספים שקיבעו את סגנון הז'אנר.

House - Deep
מאפיין עיקרי הוא בס נמוך מאוד די דומה לדאב הרבה פעמים. דבר נוסף הוא הרבה פעמים ווקאליות שנכנסת ויצירת אוירה של מעט (ולפעמים הרבה) אפלה.. משהו "מחתרתי" נקרא לזה.. מאפיינים נוספים הם כלים די נמוכים ומעט ההאייטים שבו ושילוב של אלמנטים בלוזייםג'אזיים.

House - Disco
פשוט מאוד: לקחו דיסקו שמו עליו את את הבאס וקיק של ההאוס ותראו מה יצא. נשמע ממש דיסקו... נשמע ממש האוס
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.e-a.co.il/orion/images/smiles/icon_smile.gif]

House - French
האוס מלודי, שמח, מכיל לרוב סימפולים מלהיטי שנות ה-70, ומאופיין בשילוב בין נגינה חיה ושירה לבין לופים אלקטרוניים וסינטים. אמנים מובילים בתחום: מודג'ו, דאפט פאנק, בנג'מין דיאמונד, לאורנט גרנייר.

House - New York
סגנון האוס שהתפתח בשנות ה-70-80 בניו-יורק. הרבה קצב, הרבה גרוב ,מוזיקה שמחה וסאונדים אורגניים רכים. הרבה השפעות מכיוון הג'אז שהוכנסו לקצב ההאוס. המאפיין המרכזי והחשוב ביותר שלו הוא הווקאליות שבו יחד עם כל צלילי הקורדים והסינטים! הסגנון הניו-יורקי מחולק לשניים: 1) סגנון דיפ ניו-יורקי,אפל,נמוך,ווקאלי ואיטי. 2) הסגנון היותר אפ-ליפטינג - שזה למעשה מה שרשום למעלה. אומנים מוכרים: דיג'י דני טנגליה,גוניור ואסקז, דיפ דיש ועוד רבים וטובים...

House - Progressive
סגנון שמאופיין בהמשכיות שבו.ללא יותר מדי שינויים לאורך הקטע, ללא יותר מדי חידושים תוך כדי התקדמות הקטע..אין התפתחות למקומות חדשים. בדר"כ הרבה קטעים שאינם מוגדרים כפרוגרסיב יכולים להוסיף לעצמם את התואר הזה בגלל שאין חידוששינוי במהלך הקטע - עקב כך גם אי אפשר לאפיין פרוגרסיב בכלים מסויימים וכו' ... בין קטע דיפ לטרייבל יש הבדל בכלים אך הם עדיין יכולים להיות גם מוגדרים כפרוגרסיב. קטע דיפ או טרייבל יכולים להיות פרוגרסיב ובין שני הסגנונות יש הבדל בשימוש בכלים.

House - Tribal
מאופיין כמובן בפרקשנים לרוב...תופי קונגו וכל מה שמסביב נתון להשפעות אפריקאיות ודרום אמריקאיות. גם הטרייבל כמו רוב סוגי ההאוס נתון לתת זאנרים למינהם לכן קשה לאפיין בו כלים נוספים מלבד מה שצויין. * ישנו סגנון האפרו טרייבל למשל: הרבה ווקאלים אפריקאיים. * ישנו דיפ טרייבל: אוירת מחתרת אפלה מאוד בליווי פרקשנים איטיים בדר"כ. בזאנר הנ"ל ניתן לומר ללא ספק שסטיב לואלר הוא אחד ממקדמי התחום וניתן להבחין זאת באלבומים שלו. הז'אנר גם ניתן לזיהוי הרבה בזכות מעין מקצב משולש של הכלי המוביל שבו (הבאס או הפרקשן בדר"כ..)
ועוד לינק קטן למי שבאמת רטצה להרחיב את האופקים:

http://www.jahsonic.com/House.html

תהנו...

חזרה לפורום
ישן 28-06-2005, 12:25
  Eli0r Eli0r אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.12.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dj_adam_y שמתחילה ב "מילון לסיגנונות ההאוס!!!! שווה הצצה!!!"

וואו בן אדם. נסחפת קצת לא?
אני לא אעבור סיגנון סיגנון ואתקן אותך כי חבל לי על זמן...סביר להניח שאתה פשוט תבוא ותגיד שאני לא מבין...
אבל כמה דברים שממש צורמים לי לעין..

Deep Dish עושים ניו יורק האוס? אתה בכלל יודע מי אלו דיפ דיש?
גם דני טנגליה לא ממש יוצר ניו יורק האוס, ואם תתעקש, אני אבקש ממך לשמוע את
fugees - killing me softly (danny tenaglias dtour mix)

בנוגע לצ'יל האוס. נראה לי שאתה מתכוון פשוט לדיפ האוס...
Miguel Migs הוא דוג' טובה לתת-ז'אנר הזה...

בנוגע להאוס דיסקו, ככה מגדירים? מקווה שלא היית רציני באותו רגע שרשמת את הדף הזה...

ולהכליל את לאורנט גארנייר בתור פראנץ' האוס זה פשוט שפל. הוא הבן אדם הכי רנדומלי ביצירות שלו, הכי מיוחד, הכי מוזר, הכי הכי הכי שאני מכיר...גם בתור DJ וגם בתור יוצר. אי אפשר לקטלג אותו פשוט...

מצטער על הפוסט העוקצני, תוקפני ומה לא...אבל עדיף שלא תטעה אנשים מאשר לתת להם פיסות מידע שבאמת הם לא יעשו איתם כלום חוץ מלהטעות עוד אנשים...

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:52

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר