לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה זה התחיל בשני הורים עליזים וצעירים ..... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > הורות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-06-2005, 10:39
צלמית המשתמש של צנחן1
  צנחן1 צנחן1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי desert-eagle שמתחילה ב "השארת ילדים במכונית נעולה"

דינם של נועלי ילדים במכונית כדינם של אלה שלא חוגרים אותם במושב האחורי - הם לא אוהבים את הילדים ולא אכפת להם שהילדים שלהם ימותו !!

אני אהיה הכי בוטה שאפשר כי כבר נמאס לי מההורים שמוותרים לעצמם ומוותרים לילדים שלהם - ואח"כ אני פוגש בילדים האלה בבית לווינשטיין או מרוחים על הכביש. תכניסו לכם טוב טוב לראש, כל ההורים וכל ההורים שבדרך - ילד צריך מבוגר שישמור עליו מכל רע, אומר שנית מכל רע, ואם אתה לא בנוי לזה אל תביא ילדים לעולם.

להיות הורה זו אחריות עצומה, וההורה האידיוט (אין מילה אחרת) שיצא רק לכמה דקות למשרד וקצת "נתקע" שם והשאיר את התינוק חגור בכסא באוטו ופשוט בישל אותו והתינוק האומלל וחסר הישע נחנק למוות בחום - את ההורה הזה צריך להכניס לבית סוהר לכל חייו על רצח, ולא מעניין אותי שהוא סובל המסכן כי מת לו הילד - הוא רוצח !!!

כהורה אתה צריך כל הזמן לצפות סכנות שיכולות להתרחש, להקפיד וללמד את ילדך מה מותר ומה אסור לעשות, לשמור שהבית והסביבה יהיו בטוחים לילד, והעיקר - לא לוותר כמלוא הנימה על דברים שכרוכים בשמירה על החיים, כגון חגורות בטיחות.

אני מתנצל מראש על נימת התגובה, אבל הנושא מרתיח אותי בכל פעם מחדש, ואני נושא את המקרים בזיכרון כל הזמן, כמו המקרה של היהודי החרדי שזכר לחזור לאוטו כי שכח שם את הכובע, אבל לא שם לב שהילד הקטן נשאר ישן במושב האחורי, או הגננת שהסיעה את הילדים בחזרה לבתיהם ושכחה ילדה קטנה ברכב. המקרים פשוט מזעזעים והגיע הזמן לשים להם סוף.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:11

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר