לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-11-2004, 14:42
  טמיסלב טמיסלב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.11.04
אני חדש פה ויש לי שאלה אליכם אם תוכלו לעזור אני יודה לכם מאוד !!

הייייייייייייייייייייייייייייי!!
קודם כל שלום לכם אני חדש פה אז נעים מאוד
תראו יש לי בעיה מוזרה כזאת..
אני גבוה שער מתולתל ארוך אסוף נראה טוב
והבעיה שלי היא שאני לא יודע מה קורה עם עצמי... מאז כיתה י היו לי כמה קטעים עם כמה בנות אבל אני לא מצליח לשמור איתן על קשר .. למשל התחלתי עם נ' והקשר שלנו היה חמוד .. {הרבה ריבים :[ }
ואז זה נפסק בכיתה יא' .. כי..... לא ידוע למה!!! סתם כי אני הפסקתי להגיד לה שלום ולהתייחס אלייה.. בדוגרי בלי סיבה ממשית .. בכיתה יא' ילדה חדשה באה לשכבה שלנו נראת טוב והכל .. והתחלתי גגם איתה.. אז הכרנו בסבבה.. היה ביננו שלום שלום אבל זהו לא יותר מזה.. ולאט לאט הקשר שלי גם איתה דעך .. ונגמר..
בכיתה יא' גם הכרתי בחורה נורא יפה חכמה מצחיק שהכי כיף לי בעולם איתה..בעיה קטנה היא חברה של {מי אם לא..} חבר שלי .. באמת ובתמים הכרתי אותה בחיפוש באיי סי לא התכוונתי ממש לחפש אותה אבל היא עלתה בחיפוש ואז שהתברר שהיא אחות של חבר שלי כבר הקשר שלנו נהיה נורא ידידותי.... ודיי התחברנו .. איתה לא משמ הייתה לי בעיה .. לא יודע למה אבל גם אחרי שרבנו על כל מיני שטויות המשכנו לדבר ונפגשנו כמה פעמים היא גם הייתה אצלי ... בקיצור הקשר איתה נמשך נמשך כבר שנה ומשהו .. ווואלה אחלה לי איתה.. .. חחח שיגעתי אותכם אה? סוריי .. אז העיקר הוא .. שיש כמה בנות חמודות בשכבה שכזה רמזו לי ועשו לי עיניים שלחו לי חיוכים וכאלה.. ולא יודע אני כמו איזה אבן לא הגבתי אליהן .. וכל פעם שאני מכיר מישהי או שאני משתתק כאשר אני רואה אותה ... או שאני לא אומר לה שלום ועוד לפני שהתחלנו לדבר פנים מול פנים .. אז כבר הקשר משתתק.. בקיצור אני לא יודע מה יש לי ... יש בנות אחלה באמת נראות טוב מצחיקות יפות.. אבל אני לא יודע מה קורה איתי .. היה לי כמה הזדמנויות להכיר אותן אבל אני לא מצליח ...... עזרההה בבקשה כל עצה תתקבל בברכה !!!
תודה מראש.. :/
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-11-2004, 15:10
  I am me I am me אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי טמיסלב שמתחילה ב "אני חדש פה ויש לי שאלה אליכם אם תוכלו לעזור אני יודה לכם מאוד !!"

אני מתחיל פעם שניה לכתוב תגובה בפעם הראשונה כתבתי המון ובדיוק לפני שבאתי לשלוח את ההודעה היתה הפסקת חשמל בבית לכמה שניות והמחשב נכבה אז הפעם אני אקצר.....
פעם היתה לי בעייה דומה אני ההיתי נורא נורא נורא בררן בבנות כלומר אם ההיתי רואה אצל מישהי לפחות משהו קטן שההיתי משפר לא ההיתי בכלל מתייחס אליה כי ההיתי בטוח שלי מגיע רק הטוב ביותר... בסוף הגעתי למצב שלא היו לי ידידות בכלל ושום בת לא היתה אומרת לי שלום בכלל כי כולן הכירו את האופי שלי אז ההיתי נורא עצוב בגלל זה אז מה שעשיתי זה יום אחד החלטתי שאני משנה את המצב והתחלתי להגיד לכל אחת שאני מכיר שלום והתחלתי לדבר עם בנות ולצחוק איתן ולאחר מכן הזמנתי כמה בנות לצאת איתי וככה השתנה המצב ועכשיו אחרי כמה שנים יש לי המון ידידות ואני בקשר מצויין עם כולן ויוצא עם מישהי... אז אני מציע לך אולי תעשה את מה שעשיתי ופשוט תחליט שאתה משתנה ותיגש אתה לבנות ותגיד להם שלום ותתחיל לדבר איתן ותזרום עם השיחה ותראה שאיכפת לך ואתה תרא שתוך זמן קצר המצב ישתנה.
מקווה שעזרתי קצת......
ישן 14-11-2004, 21:52
  טמיסלב טמיסלב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.11.04
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי I am me שמתחילה ב "."

קודם כל תודה.. שערתי לעצמי שזה ארוך ואף אחד לא יגיב אבל אתה הגבת .. :]

תודה על העצה
אבל תראה אני גם לפעמים כל הזמן חושב על כל פגם אפשרי בבחורה ובגלל זה אני שולל
אבל אני רק אומר את זה ... אם אני מכיר נגיד אחת ולמרות שאמרתי קודם איכס היא ככה וככה. זה לא משש משנה לי אחרי שאני מכיר אותה קצת ורואה שהיא חמודה והכל .. אז כל הפגמים שאני כל הזמן מוצא..פשוט נעלמים להם כאילו לא היו..
מבין?
הבעיה שלי היא בגישה אליהן אני יותר מדי בררן ולפעמים אני מתרץ אי אמירת שלום לבנות {שחברים שואלים "למה לא אמרת לה שלום "} אז אני מתרץ את זה בפגם מסויים אצל אותה בחורה .. {שלא ממש מפריע לי אבל אני אומר אותו בכל זאת בתור תירוץ..}
מבין איכשהו ..
אם תוכל להגיב לי עוד הפעם ולתת לי עוד עצה לגבי מה שרשמתי ..
וואלה אני יודה לך מאוד אחי!
ושוב תודה
מצפה לעוד תגובות
:]
ישן 15-11-2004, 00:32
  גולבו כחולות גולבו כחולות אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.02
זאתה בעיה רצינית ואני לא רואה איך אני יכול לעזור לך
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי טמיסלב שמתחילה ב "קודם כל תודה.. שערתי לעצמי..."

תראה כמה שזה ישמע אולי מפחיד תנסה לקבל יעוץ מקצועי בעניין כי אתה מתאר את זה שאתה רוצה קשר עם בנות אבל עוד לפני שמתחיל קשר כזה אתה קוטל אותו ולא נותן לו אפשרות אז נראה לי שאתה צריך יעוץ מקצועי בעניין מאיזה מאבחן התנהגות שיוכל לאבחן את הבעיה שיש לך ולתת לך דרכים להתמודד איתה ופתרונות בשבילה.

פשוט לפי מה שאתה מתאר אתה לא מצליח לפתח קשרים כי אתה לא ממש רוצה, אולי תנסה לתת לך הזדמנות, אולי אתה חושב יותר מדי לעומק או יותר מדי רחוק, תחשוב שאתה הולך להכיר מישהי רק בתור ידידה שיהיה לך איתה קשר כמו הקשר שיש לך עם חברים שלך, ככה אולי לא תפחד מהקשר ואז תוכל לפתח איתה קשר רציני ועמוק ואז כבר לא יפריעו לך כל מיני דברים אחרים ותוכל להתקדם עם הקשר הלאה או שהקשר הזה יאפשר לך לפתח קשרים רציניים אחרים.

מקווה שעזרתי.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:44

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר