לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שבוע טוב לכולם =] חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אופנה, יופי ואסתטיקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-06-2005, 19:12
  yanivg yanivg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.06.05
עזרה בפן בבקשה!!

שלום כולם התחלתי לעשות פאנים כבר איזה חודשיים שאני עושה כל יום ועדיין אני לא מצליח לעשות פאן טוב ויחזיק כמו שהספר עושה.. בהתחלה חשבתי שזה פשוט עניין של זמן עד שאני יתפוס את כל הרעיון אבל אני כבר לא רואה שינוי ממשי..
יש לי תסרוקת כמו של אושרי כהן ואני מנסה לעשות פאן.. אבל פשוט לא מבין איך הספר עשה את זה ב2 דקות שהוא לא חזר על כל קבוצה של שערות כל כך מהר וכל כך טוב..
הספר שם לי חימר..(שאגב גם אני קניתי אותו ממנו אז יש לי בדיוק כמו שלו) והוא שם לי בכמויות אדירות אלוהים ישמור אבל לא יודע הוא שם לי כל כך הרבה וזה החזיק לי כל כך הרבה זמן (לעומת שלי שכמה דקות אחרי שאני יוצא מהבית כבר הכל יורד מתייבש ונהרס..)
אני מנסה לחכות את זה בדרך שהוא עשה לי כל הזמן אבל פשוט לא מצליח.. וכשאני מנסה לשים אותה כמות כמו שהוא שם(שבדרך כלל אני שם רק כמות של אבצע) פשוט השיער שלי מתרטב כזה וכל הפאן שלי נהרס..
שלא לדבר על זה שהפאן שלי אחרי זה תמיד יוצא מין יבש כזה..
הפאן שלי יוצא סביר אבל לא ברמות שאני שואף להגיע אליהם.. לגבי השיטה שלי אני משתמש בפאן של ביביליס ומברשת עגולה (לא גדולה כמובן יותר קטנה מאורך השיער) ושם את המברשת מתחת לשיער ועם הפאן עושה כלפי החוצה בזמן שאני במין צורה סיבובית כזאת מסובב את המברשת החוצה מתחת לשיער.
יש מישהו שיכול לתת לי טיפים או לתקן את הדרכים שאני עושה? תודה מראש..(אגב אם לא הובן עד עכשיו אני בן עם שיער קצר ומדבר על פאן לבנים לא לבנות)
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:12

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר