לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-06-2005, 19:16
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
אהבה אפלטונית או קשר אפלטוני - דבר נדיר מאוד.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Dj-Nir שמתחילה ב "האם אתם מאמינים בידידות אפלטונית?"

וזה בדיוק מה שהופך אותו לכל כך מיוחד.

רוב הקשרים בין בנים ובנות מכילים, ברמה מסויימת - גם אם לא גלויה - של משיכה על בסיס מיני.
זה טבעי ומובן. זה לא אומר שנמשכים לצד השני בצורה מטורפת - אבל זה כן אומר שמרגישים משיכה.
יש לזה הסברים ביולוגים ופסיכולוגיים (וכן, זה משעמם כמו שזה נשמע... חחח סתם,סתם... אבל, לא נכנס אליהם).

קשה נורא למצוא קשר טהור. קשר שמבוסס על... אהבה אפלטונית. יש לי הרבה חברות. רוב החברים שלי - הן בנות. מתוכן, אני יכול להצביע רק על בת אחת שאני יודע בוודאות מוחלטת (ולא משנה איך) שאני לא נמשך אליה והיא לא אליי. בת אחת. כל השאר או שאני יודע שאני נמשך אליהם - או שהן אליי, או... מקרים שקרו בעבר.

בכל אופן, ישלי קשר כזה. והוא יפה וטהור... ואני ממש ממש שמח שיש לי את האדם הזה בחיי.

אז... כן. אני מאמין באהבה אפלטונית.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-07-2005, 22:29
  חידה חידה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.06.05
להבהרה:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Dj-Nir שמתחילה ב "האם אתם מאמינים בידידות אפלטונית?"

אני גבר!

אז אני יודע איך גברים חושבים...

ולצערי איני יודע איך בנות חושבות (אולי נעשה אשכול מיוחד...)

אז דבר אחד: גבר לא משנה מה הוא תמיד יחשוב שהבחורה (לא משנה מי) היא אובייקט מיני (לצערי זה כך אבל ככה זה...)

אולי לאותו גבר יש איפוק בעניין אבל זה לא אומר שעדיין אין מתיחות מינית...

כלומר: זה שישנתם באותה מיטה לא אומר שהוא "חשב על זה" אלא הוא התאפק משום שהוא מתבייש או שאת חשובה לו יותר מדיי

הבהרות לגבי תשובתי פה:
1. "אבייקט מיני": יכל להחשב גם כמכוערת (הגברים נותנים יש חוות דעת לעצמם על כל אשה שרואים)
2. הוא תמיד יחשוב שהבחורה (לא משנה מי) היא אובייקט מיני: חוץ מבנות שמאוד קרובות אליו למשל קרובות משפחה או ידידות אמת בקיצור כל הבנות שסגר במוחו את הגישה המינית אליהן.
ישן 10-07-2005, 20:44
  Barbos7 Barbos7 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.06.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Barbos7
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "אני לא מסכים איתך barbos7"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי charm
לא כל מי שחושק בידידה שלו הוא פתטי כי בהרבה מקרים יש מתח מיני בין הגבר לאישה, אז להכליל ולהגיד שהוא פתטי זה ממש לא נכון
כל עוד המתח המיני ברמה הנכונה זה יכול לתרום לקשר ולקרב אותו

ולדעתי בחור ובחורה יכולים להיות בקשר נהדר ולדעתי אם אין משיכה זה יכול להקל על הקשר ולי יש כמה ידידות שהיחסים הם אפלטונים

תקרא שוב את הפוסט שלי, אמרתי שאדם שהוא עם כל הידידות שלו לא אפלטוני אז הוא פתטי.
גם לי יש 2 ידידות שאיתה זה לא אפלטוני, אבל זה רק 2, לא כולן.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://notebookforums.com/images/smilies/headbang.gif]

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:49

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר