לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-01-2006, 10:16
  =sami= =sami= אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.01.06
שלח הודעה דרך ICQ אל =sami=
נראה לי שמצאתי את המקום שיספק לי פתרון!

שלום ובוקר טוב!
הרבה זמן חיפשתי פורום שהאנשים בו מבינים עיניינים ולא סתם מתלהבים מהנושא!
מהקצת זמן שלי פה, נראה לי שמצאתי!
לעינייננו- אני והמ"מ שלי התערבנו התערבות רצינית בעלת הרבה עדים, שאני אני אזכה בה אין ספק שזהו ניצחון החפ"ש על הקצין [נו אתם יודעים כמה זמן חשוב...]
ההתערבות:
בM16\4 וכו' וכו' יש את הלחצן אשר משחרר את המחסנית- כאשר נלחץ עליו מהצד השני יבלוט משטח דק וארוך אל מחוץ לגוף הנשק [בהתאם לעוצמת הלחיצה]
את החלק הנ"ל שבולט מגוף הנשק ניתן לסובב ולגרום לכפתור להשאר לחוץ.
המצב הנ"ל גורם לכל מחסנית שתוכנס ליפול ישר מבלי להתפס.
מקור ותיק ומבין דבר, אמר לי פעם שבויאטנם היו החיילים האמריקאים הופכים את הרובה, מצמידים לקרקע את הלהבית- שמים על אוטומט [כל זה אחרי שסובבו את החלק ההוא וגרמו לכפתור להשאר לחוץ] והיו הופכים את הרובה למקלע קל בסגנון ה"ברן" העתיק.
צמד החיילים שהפעילו את ה"מקלע הקל" היה מורכב מחייל אחד שהיה אחראי על הירי והכיוון, והחייל השני על הזנה רציפה של מחסניות וללחוץ על המחסנית כדי שתמיד ייגרף כדור לבית הבליעה. מי שמכיר את המנהג הנ"ל - מוזמן לענות לי, להסביר, לפרט ואם אפשר אז גם להביא הוכחות חותכות.
תודה רבה רבה רבה על הזמן שהוקדש לקריאה ואולי גם לפתרון.

בוקר טוב.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-01-2006, 10:53
  one armed scissor one armed scissor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.12.05
נשמע מעניין..אבל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי =sami= שמתחילה ב "נראה לי שמצאתי את המקום שיספק לי פתרון!"

תשמע, אני בטוח שמישהו מתישהו ניסה את זה בויטנם .. עם כל הסמים שרצו שם זה נשמע מאוד הגיוני.
אבל נראה לי מאוד לא מעשי .. תפעול המעצורים במצב כזה הוא בלתי אפשרי .. ואני בטוח שהיו להם הרבה מעצורים ..חוץ מזה מה היתרון על סתם להניח את הנשק על שק פק"ל ולשחרר אוטומט ? מיותר לגמרי להעסיק שני אנשים בשביל עסק כזה. הרי תפקיד המס' 2 במקרה שאתה מתאר מסתכם רק בלדחוף מחסניות .. אין שום יתרון בהכוונה ע"י משקפת ..תיקון פגיעות.. החלפת קנה (מה שבדרך כלל תפקידו של מקלען מס' 2 ) מה גם שבטווחים של האמ-16 בכלל אין צורך בכל זה ..נשמע כבזבוז כוח אדם.. עדיף שני קנים על קנה אחד שמתפעלים בצורה כזאת ..
ישן 08-01-2006, 01:57
  יובל. יובל. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.09.05
תגובה ל sami
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי =sami= שמתחילה ב "נראה לי שמצאתי את המקום שיספק לי פתרון!"

ובכן, sami ידידי, האגדה על "המקלע הקל" מוויאטנם היא אגדה ולא יותר (בדומה לקשקוש על תפקידו של הנועלן לדמות רעש של צרצרים בעת הדריכה או על כך שקת הרובה שימשה בויאטנם כמשוט...).

תפקיד החלק ברובה שתיארת הוא במקרה בו מסיבה כלשהיא המחסנית לא ננעלת עד הסוף, ואז אין אפשרות להזין כדור לבית הבליעה. במקרה כזה, יש "להתאים" את תפס המחסנית למחסנית הבעייתית באופן הבא: לאחר הוצאת המחסנית יש ללחוץ את תפס המחסנית (הנמצא בצד ימין של הרובה) פנימה, ובאותו זמן לשלוף את החלק מצד שמאל של הרובה (החלק עליו אתה מדבר) ולנעול אותו כשהוא מאונך. לאחר הפעולה הזאת אתה שב ומכניס את המחסנית ומשחרר את תפס המחסנית שבצד שמאל, זה יחזור למקומו במכה אחת. פעולה זו "מותחת" את תפס המחסנית ובעצם מחדשת את הקשר עם המגרעת שבמחסנית עצמה והמחסנית תינעל ותאפשר הזנת כדור.
זו כל התורה כולה. לא וויאטנם ולא צרצרים ולא נעליים....
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:06

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר