לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-10-2005, 15:55
  שבור לרסיסים שבור לרסיסים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.10.05
חדש פה.. וכבר עושה שטויות (+ בעיות )

שלום לכולם.. החלטתי להצטרף לפה מכיוון שראיתי שזה אחלה פורום.
עכשיו לבעיותי הלא מעניינות ממש...
לפני כחצי שנה, כן כן, חצי שנה, הייתה לי חברה.. לפני זה, היינו ידידים הכי טובים והכל וזה... ואני רציתי אותה
מהיום שראיתי אותה והיא אהבה אותי, אבל בתור ידיד. עד שיום אחד הלכתי אליה והיא אמרה לי שהיא
רוצה להיות איתי... זה היה היום הכי טוב בחיים שלי.. הרגשתי בעננים.. היינו ביחד כשבוע... התייחסתי
אליה כמלכה... (לפניה היו לי עוד הרבה חברות, אבל זאת היתה האהבה האמיתית שלי)
עד שיום אחד הגענו לריב שטותי שהתפוצץ לי בפנים.. בפגישה שלנו היא אמרה לי שהיא לא אוהבת אותי
באמת וזאת היתה טעות... באותו רגע פשוט כל הגוף והנפש שלי היה בקריסת מערכות, פשוט התפרקתי
לחתיכות.. ( זה היה 3 ימים לפני יום 3 חודשים שלנו ביחד, וכבר קניתי לה מתנה וזה...) אני הייתי מוכן
לעשות הכל שהיא תחזור אלי וכלום לא עזר... עד שיום אחד הייתי אצלה (כעבור שבועיים, לאחר שחזרנו
להיות ידידים) ופתאום התחלנו להתנשק וזה... ומאז היינו בקשר של יזיזות כזה... והיא לבסוף סתם ניצלה אותי...
אחרי שבוע היא אמרה לי שהיא לא רוצה את זה יותר... היו לנו אחריזה מלא ריבים וזה.. אבל חזרנו להיות
הידידים הכי טובים... עד שיום אחד (לפני חודש) היה הריב הגדול שפוצץ הכל.. אנחנו לא מדברים ולא כלום
עוברים אחד ליד השני בבית הספר ושום דבר... כאילו היא ילדה חדשה בשכבה... היא שונאת אותי...
אבל אני לא יכול לשכוח אותה.. פשוט לא יכול... היא חזק אצלי בלב ובמח... ואני לא מבין איך אני יכול
להיות עם ילדה כזאת שעשתה לי את כל זה.. ואין לי תשובה.. כנראה אני מרגיש אשם מידי בכל זה..
ואולי אני צריך להבין שזה לא היה באשמתי.. אבל אני לא מצליח.. היא פשוט מתעלמת ברמות מטורפות
כאילו כלום לא היה בינינו .. וזה הורג אותי.. סליחה על המגילה.. פשוט חייב להוציא את זה...
ועכשיו, השנה הבית ספר העילג החליט לשנות את כל הכתות שהיו והביאו לי כתה מעפנה ברמות עם בנות
שאני בקושי מכיר ובכלל כל השכבה נהייתה דפוקה... ובכלל, כל החיים שלי דפוקים, אבל זה נושא אחר..

לא מספיק ששיעממתי אותכם עכשיו גם בטעות שיעממתי את גולשי מה שבראש שבטעות שמתי את האשכול הזה שם... אופס..
הייתי שמח לא לקבל הערות ציניות ומגעילות...
בכל מקרה, יש פה אחלה פורום ואני אשמח לקבל תגובות והערות שיוכלו לעזור לי..
תודה לכולכם על ההקשבה ( למי שהגיע לפה בכלל..)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-10-2005, 16:11
צלמית המשתמש של אליאור15
  אליאור15 אליאור15 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל אליאור15 שלח הודעה דרך MSN אל אליאור15
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שבור לרסיסים שמתחילה ב "חדש פה.. וכבר עושה שטויות (+ בעיות )"

תשמע, קודם כל ברוך הבאה אני מקווה שתהנה פה ותעזור לאחרים כמו שיעזרו לך.
חוץ מזה-אתה לא משעמם אף אחד-חוץ מכמה זבלים במה שבראש שחושבים שהם יותר טובים מכל השאר.
עכשיו לעניננו-לכולם יש את "הימים הרעים" האלה, לאחד יש ימים רעים קלים יותר ולשני קשים יותר.
אתה צריך להבין קודם כל, שזה מה יש-אם היא מתנהגת ככה-לא יוגעת מה להחליט-אתה לא צריך להיות העבד שלה ושהיא תשחק איתך לזמן בלתי מוגבל-כמו שקרה כבר תקופה מסוימת (כפי שכתבת.), אתה צריך להיתוודות לאמת המצערת-הקשר שלך איתה נגמר-קשר של חברות, ידידות, יזיזות או איך שלא תרצה לקרוא לזה-הוא נגמר!
זה כל מה שיש לי להגיד לך-תמשיך בחיים-תנסה להכיר את התלמידים החדשים שבכיתה שלך-תסתכל על חצי הכוס המלאה...
ובמילים אחרות-יש הרבה דגות בים-אם הייתי אומר דגים זה היה נשמע רע!

אליאור.

ישן 25-10-2005, 06:26
  שבור לרסיסים שבור לרסיסים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.10.05
חברה, אולי שכחתי פרט קטן....
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי ButerFly שמתחילה ב "..."

אחרי הריב הגדול שלנו (לפני חודש וחצי ככה) (והפרידה היתה לפני חצי שנה) אז היה נמאס לי כבר מהכל
ופשוט אמרתי לה שאני עדיין אוהב אותה והכל.. והיא לא קיבלה את זה טוב.. וזה כנראה לא היה ממש
רעיון חכם במיוחד... והיא התעצבנה עוד יותר.. וגם אני.. (היו לנו מלא ריבים)
ושבוע וחצי אחריזה ביקשתי סליחה וזה.. והיא אמרה שהיא לא רוצה לסלוח ושנמאס לה מהריבים ושטוב
לה ככה...
כאילו ושאני חושב על זה וזה, זאת ההתנהגות הכי מניאקית שיש בעולם.. היינו ביחד, התייחסתי אליה כמלכה
וכאילו אחריזה פשוט לא שמה עלי.. כאילו לא היה כלום.. כאילו מי אני בכלל...
ושתבינו, זה לא היה קשר של שבועיים של פוצי מוצי וזהו. זה היה הקשר הכי רציני של שנינו.
אני יודע כבר שלא אכפת לה ממני, וזה מה שהורג אותי...
ישן 31-10-2005, 20:58
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
כל הבנות זונות...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שבור לרסיסים שמתחילה ב "חדש פה.. וכבר עושה שטויות (+ בעיות )"

לק"י -לישעותך קיוותי אלוקים...(השתדלתי...)

חוצ ממני.אממ תראה יקח זמן עד שתשכח,יכאב ויצרוב אבל את האמת התעלמות לפעמים עדיפה על התייחסות.היה לי מקרה עם בחור אובססיבי וזה היה זוועתי ברמות שאתה לא מתחיל לתאר...אז היא תתעלם אבל אם הזמן הפצע יגליד,ואתה בכלל תשכח,תשאר אולי צלקת קטנה.בכל מקרה הכי חשוב זה לא לנסות להקים את מה שהפך לחורבן,כי כנראה שאם זה לא הסתדר עד עכשיו-זה גם לא אמור להסתדר-לא משנה כמה תאהב אותה.

והכי חשוב-ברוך הבא

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:04

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר