לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-11-2004, 21:22
  משתמש זכר אלי זכרון יעקב אלי זכרון יעקב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.04.02
המלצה "השופטת סירוטה - "מי שלוחם שלום לא הורג אנשים".

לכל אלו שרוצים כל כך מהר לשחרר את ברגותי ...

הזיכרון יהודי כל כך קצר ....מה זה קצר זאת לא מילה.
רק תראו להם חיוך מקסים וקצת שיניים ומיד ישחררו את ברגותי ..(זה עבד בהארכת המעצר של הרוצח מהשוק הסיטונאי ,ע"י השופט הערבי כאבוב ,שננזף לאחר מכן ע"י שופטיי העליון).

גשו לביתו של נחמן קליינמן, שבתו אסתר נהרגה במרס השנה בפיגוע ירי בדרך מנוה צוף לעפרה, אמר כי "אני רוצה לשבת ולראות את הצדק במדינת ישראל, ומקווה שהוא יהיה דוגמה לכל העולם".
ספרו לו כי ברגותי "לוחם חופש ,ואתם רוצים לשחרר אותו".

אל תתביישו סעו קצת רחוק יותר לביתה של אתי בן שלום, שאיבדה את בנה וכלתה, ניב ושרון בן שלום, לפני למעלה משנה, בפיגוע ירי. "באתי לראות שעושים צדק עם מי ששלח את המרצחים של הילדים שלי".
ספרו לה כי ברגותי ,רק הוא "לוחם החופש המהולל ,ראוי להיות חופשי"....

אבל אם כבר אז כבר ,אל תתביישו בכלל ,הרי את הבושה איבדתם מזמן בקבלכם את הרוצח בחיבוק אוהב ..ספרו לאמה של גילה שרה קסלר, שנהרגה בפיגוע בגבעה הצרפתית בחודש יוני. "ברגותי הוא הרוצח הארור", אמרה, "הוא נתן פקודה להרוג יהודים חפים מפשע ולהכניס בהלה ופחד בכל אוכלוסיית המדינה. הוא הורג יהודים וצריך לקבל גזר דין מוות".
אל תפחדו ספרו לה הכל ,תגידו לה "שברגותי הוא לוחם חופש" והכל עלילה....

ואם כבר המשכתם ,אל תפסיקו ,תמשיכו ,כי להודות בטעות אתם לא מסוגלים ,לא הייתם מסוגלים להודות בטעות של הניסוי בבני האדם בהבאת אוסלו ,ואתם ממשיכים עם הבקשות שלכם לשחרור רוצח שידיו מגואלות בדם .
כן כן ..אני כבר שומע את קולות היבבה שלכם ,ואת קינות הזעם שלכם ,"שלום עושים עם אוייבים" כן כן ..שמעתי את המנטרה הזאת אין ספור פעמים ...אבל שלום לא עושים עם רוצחים .

ועל הדרך אם ממש ממש יתחשק לכם תעשו עוד הפסקה קטנה ותקפצו לציון סוורי, שאיבד שניים מילדיו בפיגוע,ותספרו לו שילדיו הלכו סתם ככה לבקר את החברים שלהם ונרצחו ,ועלינו לשלם מחיר ,לא רק על איבוד הילדים ,אלא על הנקמה של ברגותי ביהודים ,ועקב כך אנו חייבים לשחרר אותו .

לא הייתה לכם בושה ,אין לכם בושה ,ולא תהייה לכם בושה !!!

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://leopard.50megs.com/SIGN.gif]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-11-2004, 22:57
  pinielbaz pinielbaz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.03
ללא הכיבוש הישראלי שנמשך שנים,לא היינו מגיעים לוויכוח הזה
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי i t שמתחילה ב "השנאה העצמית אוכלת אותך."

ערבי שנדרס סתם ככה על ידי חייל צהל לא מקבל את חרותו.
ערבי שמקבל מכות במחסומים בגלל שהוא ערבי לא מקבל את חרותו.
ערבי שמפשיתים אותו מול כל משפחתו במחסומים לא מקבל את חרותו.
ערבי שהורסים לו את כל הבוסטנים והשדות ותוקעים לו חומה בגובה 10מטר לא מקבל את חרותו.
ערבי שצריך לעבור מספר מחסומים בשביל להגיע לבקר מישהו בבית חולים ובכל מחסום הוא נאלץ לפעמים לחכות המון זמן בגשם ובקור לא מקבל את חרותו

ישן 15-11-2004, 15:41
  i t i t אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.10.04
נושא
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי pinielbaz שמתחילה ב "ללא הכיבוש הישראלי שנמשך שנים,לא היינו מגיעים לוויכוח הזה"

"ערבי שנדרס סתם ככה על ידי חייל צהל לא מקבל את חרותו.
ערבי שמקבל מכות במחסומים בגלל שהוא ערבי לא מקבל את חרותו.
ערבי שמפשיתים אותו מול כל משפחתו במחסומים לא מקבל את חרותו.
ערבי שהורסים לו את כל הבוסטנים והשדות ותוקעים לו חומה בגובה 10מטר לא מקבל את חרותו.
ערבי שצריך לעבור מספר מחסומים בשביל להגיע לבקר מישהו בבית חולים ובכל מחסום הוא נאלץ לפעמים לחכות המון זמן בגשם ובקור לא מקבל את חרותו"
1)קודם כל חיילי צה"ל לא דורסים סתם ערבים אלא כן... אותו ערבי היה מלווה בעוד 200 ערבים שרוגמים ג'יפ באבנים ואז מה אתה הייתי עושה נותן להם להרוס את הגיפ ולבצע בך לינץ? אני לא חושב.גם עם קורה מקרה שערבי נדרס בכוונה על ידי חייל אותו חייל עומד לדין ויכול לשבת הרבה זמן בבית סוהר צבאי.
2)קודם כל מעדויות של חברים ובני משפחה שמשרתים במחסומים לא מרביצים שם סתם לערבים אלא עם כן אותו ערבי מחליט להתחכם(עוקף בתור,מקלל חייל,מתנהג בנגוד להוראות וכו')הוא מקבל איזה סטירה כדי שילמד (גם אני לא בדיוק תומך בשיטה הזאת אבל השיטה הזאת אחת היעלות)אני מבטיח לך שאותו ערבי שקיבל את הסטירה ביום למחרת הוא יציית להוראות ולא יתחכם.גם היו לו מעט מקרים שערבים תקפו חיילי צה"ל לכן חיילי צה"ל צריכים להראות שהם החזקים לפני שתתבצע שם התקוממות.תוסיף לזה את הלחץ והתנאים הלא אנושיים שהחיילים עומדים בהם הם צריכים לבדוק בכל יום אלפים שעוברים במחסומים. להיתחשב בעובדה שכל אחד שעובר שם יכול ליהיות מחבל ותקבל מתכון מושלם לאסון. בחיים על תשפוט משהו לפני שהיית במקומו אני מבטיח לך שבוע במחסום ואתה מתחרפן.
3)אתה יודע למה עושים עליהם חיפוש גופני לא?ואם לא תן לי לרענן את זכרונך בגלל שכל ערבי שעובר במחסום הוא מחבל בפוטנציה אני לא גזען פשוט הערבים כבר הוכיחו שהם לא בוחלים בשום עמצאי כדי להרוג יהודים זה כולל נשים וילדים ובעצם כל ערבי שעובר במחסום מסוגל ליהיות מחבל ולכן מדינת ישראל החליטה כדי להגן על אזרחיה(כולל אתה!)לעשות חיפוש גופני על כל ערבי שעובר במחסום דרך אגב עם זה כל כך מדאיג אותך חיילות בלבד מבצעות חיפוש גופני על נשים.עם ערבים לא היו מתחילים להתפוצץ ב1994 לא היו מבצעים עליהם חיפוש קאפיש!.
4)גם הגדר נועדה להגן עלייך ועליי מפניהם.היו עשרות פיגועים שלא יצעו לפועל בזכות הגדר.גם אני לא חושב שזה מוסרי כל כך התוואי של הגדר אבל אתה צריך לזכור שהערבים כפו עלינו לבנות את הגדר כדי להגן עלינו מפני הניסיונות שלהם לטבוח בנו.דרך אגב מהשדות והגנים שלהם הם יכולים לבצע ירי של פצמרי"ם וירי צלפים על עמדות צה"ל לכן יש פה גם שכלול ביטחוני.
5)אותו בנאדם צריך לבוא בטענות ל"לוחמי חופש" שבגללם הוא עומד שעות במחסום עם הם לא היו מפגעים בנו לא היה צריך את המחסומים.

הערה:כל מה שרשמת קורה בגלל התוקפנות שלהם.העם הפלשתינאי היה מקבל את חירותו ממזמן עם הוא היה נוטש את דרך המלחמה ומכבד את הסכם אוסלו אבל הוא החליט לא לכבד את ההסכם ועכשיו שיתבשל בחרא של עצמו עד שיבין איזה טעות הוא עשה ואם הוא ירצה להגיע להדסר הוא יצתרך לרכוש את האמון של ישראל מחדש.
ישן 15-11-2004, 17:06
  pinielbaz pinielbaz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.03
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי i t שמתחילה ב "נושא"

1)אני מדבר על התקופה ששלטנו בתוך עזה,שנות ה70...תקרא את הסיפור לא בני אדם,של אתגר קרט,תבין על מה אני מדבר.
אני שמעתי גם סיפורים של אנשים מהצבא,שalexkarpman קרא להם עלילות.
אבא שלי אפילו פעם ראה בשרות הצבאי שלו איך שסתם ככה עובר איזה חייל עם איזה ג'יפ ועולה על ילד ערבי מסכן.
2)תראה קצת חדשות,ותראה יפה מאוד איך שמתעללים בהם יפה מאוד במחסומים סתם ככה מול כל מני משפתם,זה באופן שיטתי אצל חילים.הגדר הזו היא אסון,גם לנו וגם להם,אולי עכשיו היא מונעת פה פיגוע,שם פיגוע,אבל אין לך מושג כמה שהיא מגבירה את השנאה של הפלשתינאים כלפינו,כמה מיליארדים מוציאים עליה,ואני מבטיח לך,אנחנו נפרק אותה באביאבינו.אנחנו כפינו על עצמנו את כל השנאה של הערבים כלפינו,אנחנו כבשנו אותם כל השנים,התעללנו בהם,ניצלנו אותם,אתה מצפה שלא ישנאו אותך חזרה?
אם לא היינו חיים במציאות שבה כמה אלפי אנשים מכתיבים למדינה כיצד להתנהל,לדעתי כבר מזמן היה פה שלום(אני מדבר על הימין הקיצוני בארץ)

ישן 15-11-2004, 18:04
  i t i t אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.10.04
לתת להם לטבוח בנו היה הרבה יותר טוב..
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי pinielbaz שמתחילה ב "1)אני מדבר על התקופה ששלטנו..."

תודה שפקחת את עייני.ועכשיו ברצינות אף צבא בעולם אינו נקי מטעויות תראה מה קורה עכשיו בפלוגה האמריקנים הרגו יותר אנשים שם מאשר אנחנו בכל האינטיפדה העיקר שהאמריקניים מתבכיינים על חיסול ממוקד,שבפלוגה חיסול ממוקד זה בעצם כפר ממוקד ושם יש באמת משבר הומוניטרי לא כמו פה.אני לא כל כך נוטה להאמין לסיפור עם הילד כי עם זה היה קורה זה היה מתפרסם בכל העולם(אני לא אומר שזה עלילה כי אפשרי בהחלט שדבר כזה יקרה).מה שמראים בטלביזיה זה מקרים חריגים שבצלם תפסו(בהתחשב בעובדה שבצלם ושאר האירגונים הקיקיונים שמסתובבים לחיילים בין הרגליים נמצאים שם 24 שעות ביממה) נדיר שהיתעללות מתרחשת ככה סתם ואם זה קורה כל כלי התקשורת מתעדים את האירוע.השנאה שלהם נובעת מתסכול כי לפנינו הם חיו במחנות פליטים בירדן ובמצרים וכל מה שהיה להם לעשות שם זה להיתרבות ולשנוא את ישראל.למרות שמתיי שאנחנו כבשנו את חבל עזה,יהודה ושומרון עשינו להם רק טוב,החלפנו את התשתיות שלהם לתשתיות מודרניות ספקנו להם: מזון,חשמל,מים,מערכת ביוב ועבודה בישראל והם כדי לגמול לנו על זה הם פתחו באינטיפדה הראשונה ואז השמאל עלה לשילטון חתם איתם על הסכם אוסלו הם הפרו אותו ובגלל זה אנחנו אוכלים עכשיו חרא בגלל הרפיסות של השמאל.עם היינו מראים מנהיגות חזקה שעומדת בשלה ולא מתרפסת הם לא היו מעיזים לפתוח את האינטיפדה השניה.
עם השמאל היה בשלטון היינו במצב גרוע בהרבה.הגדר אני כבר אמרתי זה צורך ביטחוני של ישראל ואם יש להם טענות שיפנו ל"לוחמי החופש"שהעמידו אותם במצב הזה,לא לישראל.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:17

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר