לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-06-2005, 18:00
צלמית המשתמש של זיו
  זיו זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
שאלה בעייה וחצי פתרון. הרצת javascript שנועד לIE, מחוצה לו

קודם כל, אומר שאין לי ניסיון רב בתכנות, ובטח לא בJava. אני מגיע לפורום כאן אחרי הרבה ניסיונות עם תוכנות קיימות, ולא מצאתי פתרון. הבעייה היא כזאת: הורדתי מסד נתונים של פורום משרת MySQL 4.1, וכל התוכן שאמור להיות בעברית, מופיע שם כג'יבריש, וזה יוצר בעיות כשמעלים אותו לשרת MySQL אחר בגירסא ישנה יותר. בגלל שהנתונים נשמרים בקובץ של פקודות SQL,
שהוא קובץ טקסט פשוט - אפשר לשנות את הנתונים בקובץ.
מה שאנחנו צריכים זה תוכנה קטנה שיכולה להמיר את האותיות הלטניות עם הסימנים (ג'יבריש) שיש בקובץ לאותיות עבריות, בדומה למה שעושה הכלי הבא: www.hebrew.exe.co.il
בתוך התוסף הנמצא בקישור ההוא, מסתתר הקוד הבא :

קוד:
<html> <head> </head> <body> <SCRIPT LANGUAGE = "JavaScript"> //Written by Ziggy, may 2003 var oWindow = window.external.menuArguments; var oDocument = oWindow.document; var oSelect = oDocument.selection; var oSelectRange = oSelect.createRange(); var sNewText = oSelectRange.text; if (sNewText.length == 0) { oSelectRange.text = "יש לסמן תחילה את הטקסט"; } sNewText = sNewText.replace(/[\u00e0-\u00ff]/ig,function (a,b) {return String.fromCharCode(a.charCodeAt(0)+1264)}); oSelectRange.text = sNewText; </SCRIPT> </body> </html>

הכלי הזה מתאים מאין כמוהו להמרה הדרושה, הבעייה היא שקובץ המסד נתונים הוא בגודל 18MB, ואי אפשר בכלל לפתוח קובץ כזה ב IE. אם למישהו יש רעיון איך ניתן לבצע את ההמרה, אני אודה לו מאוד.

הג'יבריש הוא מהסוג הזה http://www.google.co.il/search?hl=i...%95%D7%A9&meta=

עלה לי רעיון לשלב את הקוד בוורד למשל, שיעשה שם את אותה פעולה, אבל אין לי מושג איך.

נערך לאחרונה ע"י זיו בתאריך 30-06-2005 בשעה 18:10.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-06-2005, 18:12
צלמית המשתמש של fat fish
  fat fish fat fish אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.06.03
....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "בעייה וחצי פתרון. הרצת javascript שנועד לIE, מחוצה לו"

קודם כל זה שייך לפורום בניית אתרים....(הועבר לפורום בניית אתרים)

אבל בכל זאת, הסיבה שהנתונים שלך בג'בריש זה כי אתה קורא אותם בקידוד לא נכון (או שהם הוזנו למסד הנתונים כשדף האינטרנט שביצע זאת הוא בקידוד לא נכון).

1. תתקין phpMyAdmin (תוריד את הגרסה הכי עדכנית מפה)
2. תפתח את מסד הנתונים בעזרת מערכת זו ותראה באיזה קידוד אתה רואה את הנתונים "לא ג'יבריש"
בדרך כלל זה או iso-8859-8-i או utf-8.

בכל מקרה, אם יש אפשרות לבחור קידוד של המערכת בעת ההתקנה שלה, תמיד תבחר utf-8, מאחר ותקן יוניקוד הוא התקן שאמור להחליף את כל התקנים הקיימים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:12

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר