לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-07-2005, 14:44
  karel_or karel_or אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.05
אלת"ג- אומנים למען תגובות גסות

אז, למה בעצם כתבתי את האשכול הזה?
כשראיתי את ה"עמותה" אלתמ לא יכולתי שלא לעשות משהו. הרגשתי צורך פנימי לבטא את מה שאני מרגיש בתוכי, ולנסות לדכות את דור החנונים הגדול שמתפתח פה בפורום פרש.
התגובות בפורום עיצוב גרפי הולכות והופכות יותר ויותר מנומסות, ולאנשים נשרף המח מללכת לחפש במילון מילים שהם לא מבינים.
לכן, אני החלטתי לפתוח את "אומנים למען תגובות גסות". מה אתם צריכים לעשות?
דבר ראשון לא לחשוב לפני שמגיבים- לכתוב ישר מה שעולה לכם בראש, ללא התחשבות באדם ואו בהודעה שהוא כתב. לנסות ולכתוב ברמה כמה שיותר נמוכה ובשפת 'רחוב'.
דבר שני, תשתדלו לתת תגובות לא מעודדות, שיגרמו לאומן לרצות לעזוב את האומנות בה הוא עוסק, וללכת להיות דייג בניוזילנד.

ביחד, נוכל להוריד את הרמה בפורום למה שהיא היתה פעם!

אה, ושימו את זה בחתימה-
http://img329.imageshack.us/img329/605/altag1bo.jpg

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img329.imageshack.us/img329/605/altag1bo.jpg]

אני ומוחי וידי
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-07-2005, 15:16
צלמית המשתמש של metro2
  metro2 metro2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.02.03
שלח הודעה דרך MSN אל metro2 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי karel_or שמתחילה ב "חחח עלק אני לא מבין..."

דבר ראשון, תסתום.
אני יותר וותיק ממך, אני מבין קצת יותר ממך בכל מה שקשור לנושא של גרפיקה ובכלל תרבות ולכן אני מציע לך שתקשיב לי ולמה שיש לי להגיד.
זה לא מקום להתחצף, במיוחד לא אלי, שהיו לי כוונות טובות, ואתה כמו ילד חסר-שכל סתם מפרסם הודעות בלי לחשוב מה זה יגרור.

ציטוט:
התגובות בפורום עיצוב גרפי הולכות והופכות יותר ויותר מנומסות, ולאנשים נשרף המח מללכת לחפש במילון מילים שהם לא מבינים

אני מבין שאתה מדבר על עצמך פה, או שעשית סקר ושאלת אנשים אם הם מבינים מילים? בשני המקרים, יצאת אהבל.

ושוב, לפני שאתה מפרסם את התגובה הבאה שלך, ילד חמום מוח, אני מציע לך לחשוב פעמיים.

כל טוב, (בעצם, לא)

תמיר.

ישן 23-07-2005, 17:51
  sevex sevex אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.07.04
אוקיי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי karel_or שמתחילה ב "אלת"ג- אומנים למען תגובות גסות"

אז הקמת את "אלת"ג, אומנים למען תגובות גסות", והשאלה שלי היא: מדוע שמישהו ירצה להשתתף ב"עמותה" הזו?
האם זה בכדי
ציטוט:
לנסות לדכות את דור החנונים הגדול שמתפתח פה בפורום פרש
?
אולי שאולי חשבת שהם ישקלו ברצינות
ציטוט:
לא לחשוב לפני שמגיבים- לכתוב ישר מה שעולה לכם בראש, ללא התחשבות באדם ואו בהודעה שהוא כתב
?
אני בטוח שזה לא בגלל שהם ירצו
ציטוט:
לנסות ולכתוב ברמה כמה שיותר נמוכה ובשפת 'רחוב'

אבל בשבילי הקריאה הכי פוגעת הייתה
ציטוט:
תשתדלו לתת תגובות לא מעודדות, שיגרמו לאומן לרצות לעזוב את האומנות בה הוא עוסק
...

אשכול אחד מני רבים, יכולתי פשוט למחוק ולשכוח מהסיפור, אבל בסוף אמרתי, "למה לא?", אני אגיב לך
מה שמשך את תשומת ליבי הייתה ההודעה שרשמת לאחר מכן -
ציטוט:
אני מצטער אם פגעתי במישהו פשוט לא יכולתי לשלוט בעצמי כשראיתי את האלתמ שהם עשו.
וגם לא התכוונתי לכל מילה ומילה במה שכתבתי.

השאלה שלי היא מדוע? מדוע הרגשת
ציטוט:
צורך פנימי
לבטא את מה השרגשת? מתוך ציניות אולי? אני לא מאמין שכואב לך כל כך שהרמה של הפורום מתפתחת, ולנסות להוריד בתגובה את המוראל של המשתמשים, אני מתכוון, אפילו עיצבת תג מיוחד לעמותה שלך...

ההודעה שלך אולי יצאה מכלל פרופורציות, אוליבאמת לא התכוונת לכל מה שרשמת, אוליבאמת האשכול העלה בפניי חיוך לרגע, אבל המסר המרכזי שרציתי להעביר בהודעה הזו הוא שאין פה באמת רמה בפורום,לא נמוכה ולא גבוהה - ישנם אנשים, ואת הרצון שלהם להשקיע, הרצון שלהם ללמוד ולעבוד קשה כדי להצליח במה שהם עושים.

ישן 23-07-2005, 20:17
צלמית המשתמש של g0d
  g0d g0d אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.07.04
שלח הודעה דרך ICQ אל g0d שלח הודעה דרך MSN אל g0d
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי metro2 שמתחילה ב "איפה בדיוק אמרנו שזו..."

עוד משהו- אתה אומר שאתה רוצה שיהיה פה כמו פעם, אבל כנראה שאתה ממש לא זוכר מה היה פה פעם. פעם, אמרו שהם רוצים להחזיר את פרש למה שהיה פעם גם כן (אני מתכוון לתקופה בה אתה הצטרפת בערך).
מה כבר היה פעם? היה ניהול לא מוצלח במיוחד, קצת משתמשים ולפי דעתי גם רמה נמוכה יותר, זה שיש משתמשים חדשים שהרמה העיצובית שלהם במרגלותיה בנוסף זה לא אומר כלום.
לפי דעתי כרגע הרבה יותר טוב מפעם, תפסיקו להתבכיין על "למה פעם ולא עכשיו" ותפקחו את העיניים למה שבאמת קורה- פרש מתפתח מפורום פרטי לפורום פומבי.

רוצה קהילה פרטית? סבבה, תפתח אחת משלך, תביא את כל החברים שלך, רק תפסיק לפגוע פה את המשתמשים החדשים שלא יודעים בכלל על מה אתה מפנטז.

נערך לאחרונה ע"י g0d בתאריך 23-07-2005 בשעה 20:20.
ישן 23-07-2005, 21:09
  sevex sevex אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.07.04
אני יודע שהבחור התכוון רק לצחוק
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי g0d שמתחילה ב "פלג, הוא סתם עשה את זה בצחוק,..."

אך זה עדיין לא מונע מאנשים אחרים לקחת את דבריו ברצינות.
היוזמה של תמיר באמת מבורכת, אם כתוצאה מכך מישהו יחשוב פעמיים לפני לזרוק הודעה סתמית וינסה להגיב תגובה עניינית, אז אני אהיה יותר ממרוצה.

הפורום מתרענן כל הזמן, לעיתים אנשים ותיקים עוזבים, וחדשים מגיעים במקומם. התפקיד של פורום הוא לעזור למשתמשים שגולשים בפורום להתפתח, ולנסות ולתרום כמה שיותר על ידי מתן תגובות ענייניות שיעזרו למשתמשים להשתפר.

צחוק או לא צחוק, אשכול כגון זה מהווה זלזול בפורום ומשתמשיו ולפי הכללים עליו להימחק, וגם כדי שלא יוביל אל ריבים והשמצות בין משתמשים.
האשכול לא נמחק בעיקר מפני שרציתי לנצל את האשכול והנושא כדי להביע את דעתי, ואחזור עליה שוב : אי אפשר למדוד את הרמה בפורום, בייחוד מפני שלא תמצאו דבר כזה. כמו שתמיר אמר : "מאחורי כל תגובה יש מישהו שרושם אותה". הפורום מורכב מאנשים, ומהרצון שלהם להשקיע, הרצון שלהם ללמוד ולעבוד קשה כדי להצליח במה שהם עושים.

אני מבקש מהמשתמשים לא לדרדר את האשכול הזה לריבים נמוכים, תנסו לפתור את הבעיה שלכם ביניכם לבין עצמכם, תודה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:14

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר