לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-07-2005, 17:10
  הרואה את הנולד הרואה את הנולד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.06.02
אנשי "לום עכשיו" עוד לא אמרו את המילה האחרונה
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "סחתיין - ההסתה השתלמה !"

(כל הזכויות ל "לום עכשיו" שמורות ל looklook אצלו ראיתי את זה פעם ראשונה)

גם אם המקרה הזה לא באמת קרה, המגמה ישנה כולל קריאה ברורה ומפורשת מצד השמאל לאלימות פיסית כלפי המפגינים.
אותם אינטלקטואלים, שמאלנים, עלובי נפש שטרחו להבין את מי שרצח אותנו, התאבד בקירבנו, שחט, והצהיר בריש גלי על רצונו בחיסול קיומינו הפיסי כאן, הם אלה שמרימים את נס האלימות באופן פורמלי כמו שאף איש ימין שמכבד את עצמו, הציע או יציע לעשות. ירון לונדון, המאמר בוואלה, הם רק הד קל ומעופש של השיח הפנימי רווי השינאה של אנשי השמאל.
הם מעולם לא קראו להלום, לפגוע, להשתמש בשרשראות גם לא בימי הפוגרמים של אוקטובר 2000. אז הם היו כלבלבים קטנים שרצו ללקק את ישבני הערבים באום אל פאחם, כולם מגולגלי עיניים, שפלים עלובי רוח ונפש, ישבו בסוכות האבלים של הפורעים המוסלמים.
היום הם גידלו ביצים, בלי ששמנו לב, נמושות השמאל הפכו לגברים לנגד עיננו המשתאות. לומים, שרשראות, מים מהירקון, אגרופנים, לא ידענו שרמת אביב זה ערסים, חשבנו תמיד שהם חננות. לפחות יש תיקווה, אגרופנים לומים ושרשראות לא רק בשכונת הרכבת וג'סי כהן אלא גם ברמת אביב, פלורנטין ונווה צדק.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-07-2005, 18:31
צלמית המשתמש של Big Joe
  Big Joe Big Joe אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
כנראה שאתה אינך יודע שיש לי בלעדיות על דיעותי
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי הרואה את הנולד שמתחילה ב "חוש ההומור המפותח שלך היה נורא חסר..."

ואף אחד - אפילו לא אתה - אינו מוסמך לדבר בשמי ולהביע את דיעותי. אז עכשיו יידעתי אותך באופן אישי, ואני מקווה שלא תחזור על זה. אתה יכול להביע את דיעותיך, או דיעות אחרים שיסמיכוך - אבל לא את שלי.

ולעצם העניין: חוש ההומור שלי מהווה בעיני נכס. הוא מקל עלי את החיים ומאפשר לי לי לגלות את הקטעים המשעשעים שבהם. כאשר ילד בן 10 "יורה" כדור פלסטי מאקדח צעצוע על ילד בן 11, ומישהו הופך זאת לכותרת על התנקשות תומך התנגדות במתנגד התנתקות - זה כבר מצחיק מאוד בפני עצמו. אבל כאשר שמנדריק כמוך (לנו "בני מחזור חיים חפר" מותר לקרוא לזבי חוטם כמוך בשם כזה) פולט הודעה רצינית להחריד - ממש "משא בבל" של ירמיהו - אז אני כבר מתגלגל מצחוק. אין דבר מגוחך יותר מיחס של רצינות תהומית לארוע מבדח.

ישן 02-07-2005, 22:53
  NOTA NOTA אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.01
היצור הזה לא היכה על בסיס תוכנית ההתנתקות
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "נו , לפי ההגיון הזה , גם שופכי השמן ומרתכי הנינג'ות אינם מימין .."

אלא - אפילו לפי דבריו - על בסיס העובדה שחסמו את דרכו, והוא, מסתבר, מסוג האנשים שמוציאים שרשרת כשיש הזדמנות.

להבדיל מהאלימות של פעילי ימין מסוימים, המהווה חלק ממאבקם האידאולוגי, או מהנטייה של מטומטמי השמאל לעמוד בין פלשתינאים זורקי אבנים לבין מטולי הגומי של מג"ב, במקרה דנן מדובר בחיכוך בין אדם אלים במיוחד לבין ילדים חוצפנים במיוחד.

לקרוא לו "פעיל שמאל" על בסיס הדרך שבה בחר להביע את זעמו וחוסר מאוזנותו מגוחך כמו לקרוא לילד שזרק את האבן המצולמת ליד מעוז הים "תומך ההתנתקות" בגלל תוצאות מעשיו.

עכשיו נצא לרגע מהנסיבות של הרגע וננסה ביחד לחשוב מה הסיכוי, סטאטיסטית, שהאדון האלים הזה הצביע למפלגת שמאל-מרכז ציונית, ואני בטוח שנסכים ביחד שהוא (כנראה) לא מצביע מר"צ, "האיחוד הלאומי" (בגלל סוג האנשים שבד"כ מצביעים להם) או ישראל בעלייה (לפי הגוון) או מעברייני המגזר הערבי (לפי המבטא), אלא, בסבירות גבוהה בהרבה, סתם LOW LIFE מהסוג שנוטה להזדהות עם מפלגה מסוימת (וקבוצת כדורגל) ללא שום קשר לתפיסת עולמו האלימה.
מכיוון שאני אישית רק לעיתים נדירות ראיתי אנשים כאלו מודים בהצבעה למפלגה שאינה הליכוד (או ש"ס בשנים רלוונטיות), אני אמשיך להמר שהוא אינו "פעיל שמאל" ואפילו אינו מצביע שמאל חובב לונדון ומחובר לוואללה בורידו.
ישן 02-07-2005, 23:02
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
הנטייה שלך לתאר את מצביעי הליכוד כאספסוף אלים ..
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי NOTA שמתחילה ב "היצור הזה לא היכה על בסיס תוכנית ההתנתקות"

היא מעציבה , גם לנוכח העובדה שתיאור זה אינו נכון וגם בגלל שהיא מעיד עליך במידת מה כמאתר אלימות סלקטיבי למדי . חבורה של מחבקי עצים כמעט חיסלה אותי באחד במאי , פעילי מרץ חויבו בבית המשפט לפצות פעילי ימין על התנהגות אלימה , פעילי מרץ צולמו מעל חסיד חב"ד מדמם לאחר שהיכו אותו , פעילי השמאל בבילעין לא מפספסים הזדמנות לנהוג באלימות ...

אני לא יודע אם האיש מלום עכשיו הוא פעיל שמאל פעיל במיוחד . אבל אני בטוח שהוא פעל כתוצאה ישירה מן ההסתה שפורסמה בעיתונות . וההסתה הזאת לא הגיעה מפעילי ימין

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 02-07-2005, 23:10
  NOTA NOTA אינו מחובר  

מתי תיארתי את מצביעי הליכוד כאספסוף אלים?!
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "הנטייה שלך לתאר את מצביעי הליכוד כאספסוף אלים .."

זו תהיה בעיה עבורי לאור העובדה שבעצמי הצבעתי עבור הליכוד ומפלגות הלווין שלו במספר מערכות בחירות, ושבמשפחתי הקרובה יש עדיין מצביעים עבורו.

אני תיארתי את האספסוף האלים, שאינו ערבי, כבעל סיכויים גדולים בהרבה להצהיר על עצמו כמצביע ליכוד מאשר כל מפלגה ציונית אחרת. אתה בוודאי מבין את ההבדל בין זה לבין מה שאתה טענת לגבי.

יש אלימים ואלימות בכל המפלגות, אבל, אם תעשה סקר בקרב היהודים המסוגלים להוציא לום מבגאז' בלי רכבם ולהפליא מכותיהם בפורעי חוק החוסמים את דרכם, אני, מתוך היכרותי עם אוכלוסיית מדינת היהודים, אנחש כי לא בקורא walla מדובר.
על זה אנחנו יכולים להסכים לפני שתאשים אותי כי אני חושב שמצביעי הליכוד כולם מנופפי שרשראות אנאלפבתים אוהדי בית"ר שאין להם אינטרנט בבית, וגם אם היה היו מעדיפים לגלוש לאתרי מכירות פומביות ללומים?!
ישן 02-07-2005, 23:26
צלמית המשתמש של looklook

גם לאחר ההסבר שלך נותרה התזה בלתי משכנעת ..
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי NOTA שמתחילה ב "מתי תיארתי את מצביעי הליכוד כאספסוף אלים?!"

בעיקר לאור העובדה שגם אוהדי בית"ר אלימים , או כאלה שנוצרה להם תדמית כזו בתקשורת , אינם שונאים את המתנחלים עד כדי הלימה הלום בפרצופה של ילדה .
אם כבר הכאת מתנחלים כספורט יותר סביר בעיני שמדובר באוהד הפועל אלים
אבל אתה יודע מה , נניח לויכוח האנתרופולוגי ונשאל שאלה .
נניח שמדובר באתרוגן מהליכוד? האם המאמרים הנ"ל (לונדון , משולם מוואלה , נאה מידיעות) לא תורמים לאוירת ההסתה שמולידה מעשים כאלה? לטענתך הם חסרי השפעה ?

ישן 03-07-2005, 00:12
  NOTA NOTA אינו מחובר  

ההכאה והחסימה - שתיהן פעולות אלימות במידה דומה בעיני
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "גם לאחר ההסבר שלך נותרה התזה בלתי משכנעת .."

גם אם שפלות הרוח הנדרשת על מנת לבצע את האחד חזקה מגדלות הרוח של משוגעי הצד השני.
אותו הדבר לגבי ההסתה לביצוע שתיהן, כאשר האחד אינו מצדיק את השני.

אני בטוח שלכתבות כאלו יש סיכוי להשפיע על אינדבידואלים מסוימים ולעודד אותם - תחת הנסיבות - לפעולות לא חוקיות. ההבדל העיקרי הוא שמדובר בהן על ריאקציה של הקורבן הישיר כלפי התוקפן הישיר.
כמו (להבדיל) במקרים של בעלי בתים שהפסיקו סחר בסמים ליד מקום מגוריהם בעזרת אלימות, אני רואה הבדל בין קריאה לשימוש באלימות כלפי עבריין לבין הסתה נגד אדם שומר חוק. במקרה של חוסמי הכבישים אתה אולי חושב שהכל צפוי, אבל אני מאמין שהרשות נתונה בידיהם, ואילו היו יודעים שפעולותיהם העוינות יביאו להם צרה אישית (מלבד הבדיחה הקרויה בצדק "קייטנת מעשיהו") - היתה להם ההזדמנות שלא לצאת מדרכם על מנת להוציא אחרים מדעתם.

אחד הפובלציסטים הציע השבוע עוד פתרון שאיני מסכים איתו אך רואה את היתרונות הגלומים בו: תיעדר המשטרה מאחת מאותן חסימות הכבישים, על מנת שהחוסמים יזכו לראות מה באמת חושבים עליהם הנחסמים. אנרכיה מולידת אנרכיה.
אני סבור שגם אילו לא פורסם שום מאמר "מסית" בכיוון היינו רואים את ההומו-רגועוס מקלל את אם אימותיהם של החוסמים ואת הישראליוס אלימתיקוס מפליא בהם את מכותיו. זה מה שעושה אדם בריא בנפשו כאשר הזולת בוחר לשים לפניו מכשול במזיד.

הפתרון שלי - כזכור - פשוט בהרבה: תביעה כספית מכובדת.
כאשר משלמים לי בעין יפה על הזמן האבוד (שלא כמו כאן) אני מוצא מאגרי שלווה בלתי נדלים.
ישן 03-07-2005, 02:08
צלמית המשתמש של looklook

אין שום קורלציה בין חסימת כבישים להכאת חוסמים
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי NOTA שמתחילה ב "ההכאה והחסימה - שתיהן פעולות אלימות במידה דומה בעיני"

השמאל ציפה שהגירוש מגוש קטיף יעבור בשקט בגלל שבסך הכל מדובר במעבר דירה? טוב ויפה. כאן אנו עדים לפעולה שבסך הכל גורמת לפקקי תנועה , דבר הקורה ממילא בשל נסיבות מטופשות יותר (כמו רכב שמחליט לחנות בכניסה לצומת גהה ולחסום נתיב ) והנה , כותבי הטורים משמאל כבר מאבדים עשתונות וקוראים למחלחמת חורמה? במי < במי שמתיישבים באופן פאסיבי על הקרקע ומחכים שהשוטרים יגררו אותם משם ? בנערים האלה? זה שהחסימה היא בלתי חוקית כי אין להם את הפריבילגיות של רוה"מ בחסימת כבישים מצדיק אלימות כזאת?

כל מי שחונה וחוסם את הנתיב , עלול לגרום לתאונת דרכים והוא עובר על החוק. היעלה על הדעת שמישהו יעלה עליו עם לום או שרשרת ושמישהו אחר יצדיק אותו בעיתון? בחיים לא. התרת הדם הזאת מכוונת רק כלפי המתנחלים . שאגב , לא המציאו את חסימת הכבישים ולא המציאו את המחאה הלא חוקית אך לא אלימה . הרעיון שלך "שימנעו מחסימה" אינו רלוונטי , כל הסיטואציה עוסקת בכך שהצומת כבר נחסמה . ו עובדה ועכשיו אנחנו עוסקים בעסוק ובמותר בתוך הסיטואציה הזאת .

צר לי , אבל אדם בריא בנפשו כשהזולת שם בפניו מכשול במזיד מנסה שלא להתעסק עם המזיד . כולה רבע שעה חצי שעה עמידה בפקק... זה לא שמגרשים מישהו מהבית שלו . לכל היותר הנחסם אחוז העצבים יכול להתקשר למשטרה . תוצאות הניסוי האנרכי שלך יהיו מאוד מצערות . יש שרשרות חדשות שגם פעילי ימין יכולים להפעיל אותם . פעילי שמאל (סליחה ליכודניקים מהזן הנפוץ- מכי מתנחלים ) שיעיזו לתקוף נערות על הכביש בלומים יזכו לטעום מעט משרשראות אלה . הפעם זה יהיה על פי חוק שמחייב אותך לפעול אם יש סכנה לחיי הזולת . המאמרים האלה שופכים שמן על המדורה ובכך מוסיפים לשמן שנשפך על הכביש.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:25

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר