לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-07-2005, 17:51
  גולבו כחולות גולבו כחולות אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.02
יש לך לא מעט אפשרויות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ronzehavi שמתחילה ב "לאיפה כדי להתגייס?? צריך המלצות..."

בכל מקרה אם לא אתה לא רוצה להיות בקורס חובלים או טיס אז זה תלוי בכמה אתה רוצה לתרום בקרבי, החיילות שבהם יש קצונה מהירה יחסית היא שיריון, תותחנים ונ"מ כשמכולם אני ממליץ לך להגיע לנ"מ בגלל התנאים ואפשרויות הקידום לאחר שאתה קצין...

בכל מקרה תן עוד קצת פרטים עליך, למה שלא תלך לאיזה עתודה או אולי לעתודה הרפואית ? מה אתה רוצה לעשות בשרות שלך ? אתה בטוח שאתה רוצה ויכול להיות קצין, הנתונים היבשים לא תמיד מספיקים (יש הבדל בין התאוריה לבין מה שקורה בפועל).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-07-2005, 07:00
  Jaood Jaood אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.02.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ronzehavi שמתחילה ב "לאיפה כדי להתגייס?? צריך המלצות..."

אוקיי זה הולך ככה:

מבין כל החילות, הקצונה המהירה ביותר היא בתותחנים, שיריון ונ"מ. אולי יש כאלה שיגידו נ"מ "בגלל התנאים", אז ככה - זה לא. מערך הנ"מ נחשב "ירוק", חי"ר לכל דבר (טירונות 03) - לא חלק מחיל האויר אז ככה שאם מישהו ציפה לתנאים של בסיס של חיל האויר - גודל הציפיה ככגודל האכזבה...
אני מבין שלושת החילות הייתי ממליץ לך על תותחנים. למה? קודם כל בתותחנים, עם נתונים כמו שלך, אתה תוכל ללכת למיונים למיתר (פרופיל 97 כשהמינימום הוא 82, וקב"א 56 רק יכול לעזור), יש אנשים שפחות מעריכים את היחידה הזו, ויש אנשים שתופסים ממנה הרבה יותר - אבל אף אחד לא יודע, היא סודית ורק שנגיע, נדע. בכללי - מבין כל החילות, קציני חיל התותחנים נחשבים לקצינים איכותיים ביותר (וזו לא רק המילה שלי, גם אנשי צבא חושבים כך, אבל לא נכנס לפרטים).
מבחינת שיריון, אין לי הרבה מה להגיד לך כי אני לא ממש בקיא בחיל, אמנם יש את הפלס"ר - אבל הבנתי שכדי להגיע אליו צריך לעבור גיהינום, נשמע גם מעניין, אבל איך שבא לך.
אפשר לומר ככה, אם אתה רוצה לנצל טיפה את המוח ולא רק את הגוף - תותחנים (בעיקר מיתר), השאר לבחירתך, החוויות שתצבור בכל חיל מבין השלושה יהיו רבות ובסופו של דבר השירות בשלושתם יהיה מהנה ומאתגר, בהצלחה בבחירה...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:01

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר