לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-06-2005, 09:18
צלמית המשתמש של q_man
  q_man q_man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.06.04
השיטה הכי טובה לעשות כסף...
בתגובה להודעה מספר 134 שנכתבה על ידי nadav שמתחילה ב "כמה דברים"

בעקרון הדרך הכי קלה ובטוחה היא לקחת טנק (אם הגעת לשלב שאתה יכול) ולעשות איתו משימות.
אבל אני גיליתי דרך עוד יותר טובה, בסאן אנדראס יש חנויות שמהמרים בהם על מרוצי סוסים, אז פעם אחת כשיחקתי ב-PS2 והיה לי מלא כסף בגלל שהשתמשתי במלא קודים החלטתי שלא יפה שיש לי מלא כסף סתם ככה ורציתי להפסיד חלק ממנו. אז שמתי הימור של בערך 35 מליון דולר על סוס מס' 3 ותאמינו או לא הוא ניצח. ככה הרווחתי עוד 35 מליון דולר. הבעיה היחידה עם השיטה הזאת היא שלוקח מלא זמן להעלות את ההימור אם מדובר בסכומים גדולים ולא תמיד מנצחים ואז צריך לטעון את המשחק מחדש, אבל כשמצליחים אפשר להכפיל את סכום הכסף שיש לכם.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-06-2005, 21:08
  _Stinky_ _Stinky_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.08.03
בעייה אחרי עיר שלישית - איך אני מגייס כנופיות?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי EC שמתחילה ב "Grand Theft Auto San Andreas עלילה ותוכן המשחק, באשכול זה בלבד"

שלום, אני אחרי עיר שלישית, אני חזרתי לעיר הראשונה, כי סוויט יצא מהכלא. (זה אחרי שאני גונב מטוס משוכלל בשם הידרה) ואני מתחיל לכבוש איזורים.
עברתי כבר כמה שלבים, או יותר נכון, כבשתי מספר איזורים, אבל עכשיו אני תקוע.
אני עם סיזר, וכתוב לי על המסך recruit a couple of family gangs
סתומרת שאני צריך לגייס שתיים, או יותר חברי כנופיה.
איך אני עושה את זה?
לעזעזל, ברגע שאני יוצא מהבית של sweet, כולם מתחרפנים ויורים אחד על השני,
איך אני גורם לירוקים (grove street gang) לעזור לי? על מה אני לוחץ כדי לגייס, או מה לעשות?

תודה רבה!

ישן 26-06-2005, 00:47
צלמית המשתמש של yoni1212
  yoni1212 yoni1212 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.05
שלח הודעה דרך ICQ אל yoni1212 שלח הודעה דרך MSN אל yoni1212 שלח הודעה דרך Yahoo אל yoni1212
אוקיי!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי EC שמתחילה ב "Grand Theft Auto San Andreas עלילה ותוכן המשחק, באשכול זה בלבד"

אז אחי אם לא הבנת אייך מטיסים תמסוק אתה אמור ללחוץ על W הוא ממריא ועל החצים במקלדת הרגילים
תלחץ על W ובו זמנית על ישר אבל תלחץ טיפה על ישר כי אם תלחץ הרבה זמן המסוק יצלול ויתרסק בS אתה נוחת ב Q ו E אתה זז עם המסוק ופונה גם בחצים של המקלדת!
והינה עוד צ'יטים הרבה מאוד צ'יטים!!! ואל תחשבו שאני משתמש בהם לעבור משימות חחח טוב כן רק בנשקים מטוסים ומכוניות יותר מזה לא הרי אתם יודעים שזה לא משנה רוב המשימות צריך לסוע במכונית מסוימת אבל לא משנה הינה צ'יטים שתוכלו סתם לכייף איתם בזמן החופשי של המשחק!
בצד ימין שם הצ'יט בצד שמאל הצ'יט יש לכתוב את הצ'יטים במהלך המשחק! את חלקם תרגמתי לעברית
הצ'יטים צבועים בכחול.
Weapon Set 1, Thug's ToolsLXGIWYLWeapon Set 2, Professional ToolsKJKSZPJWeapon Set 3, Nutter ToolsUZUMYMWHealth, Armor, $250kHESOYAMIncrease Wanted Level Two StarsOSRBLHHClear Wanted LevelASNAEBSunny WeatherAFZLLQLLVery Sunny WeatherICIKPYHOvercast WeatherALNSFMZORainy WeatherAUIFRVQSFoggy WeatherCFVFGMJFaster ClockYSOHNULFaster GameplayPPGWJHTSlower GameplayLIYOAAYPeds Attack Each Other, Get Golf ClubAJLOJYQYHave a bounty on your headBAGOWPGEveryone is armedFOOOXFTSpawn RhinoAIWPRTONSpawn Bloodring BangerCQZIJMBSpawn RancherJQNTDMHSpawn RacecarPDNEJOHSpawn RacecarVPJTQWVSpawn RomeroAQTBCODXSpawn StretchKRIJEBRSpawn TrashmasterUBHYZHQSpawn CaddyRZHSUEWBlow Up All CarsCPKTNWTInvisible carXICWMDPerfect HandlingPGGOMOYSuicideSZCMAWOAll green lightsZEIIVGAggressive DriversYLTEICZPink trafficLLQPFBNBlack trafficIOWDLACBoats flyAFSNMSMWFatBTCDBCBMax MuscleJYSDSODSkinnyKVGYZQKElvis is EverywhereASBHGRBPeds Attack You With Weapons, Rocket LauncherBGLUAWMLBeach PartyCIKGCGXGang Members EverywhereMROEMZHGangs Control the StreetsMROEMZHNinja ThemeAFPHULTLSlut MagnetBEKKNQVTraffic is Cheap CarsBGKGTJHTraffic is Fast CarsGUSNHDE

Cars FlyRIPAZHAHuge Bunny HopJHJOECWSpawn HydraJUMPJETSpawn Vortex HovercraftKGGGDKPSmash n' BoomJCNRUADAll Cars Have NitroCOXEFGUCars Float Away When HitBSXSGGCAlways MidnightXJVSNAJOrange Sky 21:00OFVIACThunderstormMGHXYRMSandstormCWJXUOCMega JumpLFGMHALInfinite HealthBAGUVIXInfinite OxygenCVWKXAMHave ParachuteAIYPWZQPHave JetpackYECGAANever WantedAEZAKMISix Star Wanted LevelLJSPQKMega PunchIAVENJQNever Get HungryAEDUWNVRiot ModeIOJUFZNFunhouse ThemePRIEBJAdrenaline ModeMUNASEFInfinite Ammo, No ReloadWANRLTWFull Weapon Aiming While DrivingOUIQDMWReduced TrafficTHGLOJTraffic is Country VehiclesFVTMNBZRecruit Anyone (9mm)SJMAHPECountry Vehicles and Peds, Get Born 2 Truck OutfitBMTPWHRRecruit Anyone (Rockets)ZSOXFSQMax RespectOGXSDAGMax Sex AppealEHIBXQSTaxis Have Nitrous, L3 Bunny HopVKYPQCFHitman In All Weapon StatsNCSGDAGSpawn HunterOHDUDESpawn QuadAKJJYGLCSpawn Tanker TruckAMOMHRERSpawn DozerEEGCYXTSpawn Stunt PlaneURKQSRKSpawn MonsterAGBDLCID

Plain Text Cheat Codes
Type these codes during gameplay. The set code can be uppercase or lowercase.
Weapon Set 2, Professional ToolsPROFESSIONALSKITSunny WeatherPLEASANTLYWARMVery Sunny WeatherTOODAMNHOTFaster GameplaySPEEDITUPSlower GameplaySLOWITDOWNSpawn RacecarVROCKPOKEYSpawn RomeroWHERESTHEFUNERALSpawn StretchCELEBRITYSTATUSSpawn TrashmasterTRUEGRIMEInvisible carWHEELSONLYPLEASEPerfect HandlingSTICKLIKEGLUESuicideGOODBYECRUELWORLDBoats FlyFLYINGFISHMax MuscleBUFFMEUPElvis is EverywhereBLUESUEDESHOESGang Members EverywhereONLYHOMIESALLOWEDGangs Control the StreetsBIFBUZZNinja ThemeNINJATOWNTraffic is Cheap CarsEVERYONEISPOORTraffic is Fast CarsEVERYONEISRICHHuge Bunny HopCJPHONEHOMESpawn DozerITSALLBULLSpawn Stunt PlaneFLYINGTOSTUNTSpawn QuadFOURWHEELFUNSpawn HunterOHDUDEMax All Vehicle Skill StatsNATURALTALENTHitman In All Weapon StatsPROFESSIONALKILLERMax Sex AppealHELLOLADIESMax RespectWORSHIPMERecruit Anyone (Rockets)ROCKETMAYHEMReduced TrafficGHOSTTOWNInfinite Ammo, No ReloadFULLCLIPFunhouse ThemeCRAZYTOWNChaos ModeSTATEOFEMERGENCYHave JetpackROCKETMANSix Star Wanted LevelBRINGITONMega JumpKANGAROOThunderstormSCOTTISHSUMMERAlways MidnightNIGHTPROWLERCars Float Away When HitBUBBLECARSSpawn HydraJUMPJETAll Cars Have NitroSPEEDFREAKSpawn MonsterMONSTERMASH

נערך לאחרונה ע"י yoni1212 בתאריך 26-06-2005 בשעה 00:57.
ישן 26-06-2005, 12:36
  Darknessice2 Darknessice2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.02.05

שמעו אחרי כל המשימות הקשות והמעצבנות שעברתי

(עם הLOWRIDER,שצריכים לרדוף אחרי אופנוען באופנוע,שאסור לפגוע במכונית,שצריך לסיים מרוצים)
אני בעיר השנייה-שלישית

אז שם יש לי לעשות את Z שזה ZERO, אני פשוט לא מצליח להטיס את המטוס הקטן שלו טוב ולהרוג את ה-5 מטרות

בית ספר לנהיגה-אני לא מצליח לעשות את המשימה הראשונה (BURNOUT DONUT) כאילו לעשות 360 מעולות, אומרים ללחוץ על S ו W ביחד ואז מה המכונית מסתובבת במילימטר לשניה אני לא מצליח לעבור את זה

בית ספר לטיס-נתקעתי בשלישית שצריך לעבור בעיגולים שעושים כאילו מסלול של חצי עיגול,עם כיוון השעון או נגד כיוון השעון

בקיצור אני לא מצליח לטוס טוב! קלטתי את השיטה אבל זה לא מצליח, אם טסים עם העבר אז שדוחפים אותו למעלה אז המטוס מתכוונן למעלה לצדדים זה לכוון אותו וQ ו E זה שהוא יזוז שמאלה וימינה
W קדימה S.......

ואם בלי העכבר אז זה הכל אותו דבר אבל החץ למעלה והחץ למטה אחריים לכיוון של למטה ולמעלה

צריך טיפים
ישן 03-07-2005, 11:25
  Fortuney Fortuney אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
בתגובה להודעה מספר 245 שנכתבה על ידי O-F שמתחילה ב "ניתקעתי"

וואי אחת המשימות!!
תתקרב אל המשאית מצד שמאל שלה באותה מהירות עד שהוא יקפוץ ההמשך כולו שלך...
והנה הצ'יטים המתורגמים בשבילכם...
KJKSZPJ = סט נשקים 2
UZUMYMW = -סט נשקים 3
HESOYAM = -בריאות, מגן ו-250$
OSRBLHH = -מוסיף 2 כוכבי משטרה
ASNAEB = -מבטל משטרה
AFZLLQLL = - מזג אוויר בהיר
ICIKPYH = –מזג אוויר בהיר מאוד
ALNSFMZO = -מזג אוויק קודר
AUIFRVQS= –מזג אוויר גשום
CFVFGMJ = -מזג אוויר מעורפלhesoyam
YSOHNUL= –שעון מהיר
PPGWJHT = -משחק מהיר
LIYOAAY= –משחק איטי
AJLOJYQY = -אנשים תוקפים אחד את השני
BAGOWPG= –יש פרס על ראשך
FOOOXFT = -כל אחד חמוש
AIWPRTON = -טנק
CQZIJMB = - Bloodring Banger(סוג של מכונית)
JQNTDMH = - Rancher(סוג של מכונית)
PDNEJOH = -מכונית מרוץ
VPJTQWV = -מכונית מרוץ 2
AQTBCODX = - Romero(סוג של מכונית
KRIJEBR = - Stretch (סוג של מכונית)
UBHYZHQ = - Trashmaster(סוג של מכונית)
RZHSUEW = -סוג של מכונית
CPKTNWT = -מפווצץ את כל המכוניות
XICWMD = –מכוניות בילתי נראות
ZEIIVG = -כל הרמזורים ירוקים
YLTEICZ = -נהגים אגרסיבים
LLQPFBN = =כל המכוניות ורודות
IOWDLAC= -כל המכוניות שחורות
AFSNMSMW= -כל הסירות עפות
BTCDBCB= -סי ג'יי שמן
JYSDSOD = -אקסטרה שרירים
KVGYZQK = –סי ג'יי רזה
ASBHGRB= -כולם הופכים לאלוויס
BGLUAWML= -אנשים תוקפים אותך
CIKGCGX= -מסיבת חוף
MROEMZH= -כולם חברי כנופיה
VQIMAHA = -קישור נהיגה מעולים!
OHDUDE = – Hunter (סוג של מטוס)
AKJJYGLC = – Quad (סוג של כלי תחבורה)
AMOMHRER = - Tanker Truck (סוג של כלי תחבורה)
EEGCYXT= – Dozer(סוג של כלי תחבורה)
URKQSRK= - Stunt Plane(סוג של כלי תחבורה)
AGBDLCID= – Monster(סוג של מכונית)
BIFBUZZ= -כנופיות שולטות ברחובות
BEKKNQV = -מושך *****
BGKGTJH= –רק מכוניות זולות
GUSNHDE= –רק מכוניות מהירות
RIPAZHA= -מכוניות עפות
JUMPJET = - Spawn Hydra(סוג של כלי תחבורה)
KGGGDKP = - Vortex Hovercraft(סוג של כלי תחבורה)
COXEFGU = -לכל המכוניות יש ניטרו
BSXSGGC = -מכונית עפות רחוק כשהן מתנגשות
XJVSNAJ = -תמיד חצות
OFVIAC = -שמיים כתומים (21:00)
MGHXYRM = -סופת רעמים
CWJXUOC = -סופת חול
LFGMHAL = -קפיצה גבוהה
BAGUVIX = -אין סוף בריאות
CVWKXAM = -אין סוף חמצן
AIYPWZQP = -לסי ג'יי יש מצנח
YECGAA = -תיק סילון
LJSPQK =שש כוכבי משטרה
IAVENJQ = -מגה אכרוף
AEDUWNV =-סי ג'יי אף פעם לא רעב
IOJUFZN = -מצב התפרעות
PRIEBJ = -בית כיפי
MUNASEF = -מצב אדרנלין
WANRLTW = -אין סוף מגן ואין צורך בהטענת כדורים
THGLOJ = -פחות תנועה
SJMAHPE =- ע 9MM לכולם
ZSOXFSQ = -בזוקות לכולם
OGXSDAG = -מקסימום כבוד
EHIBXQS =-מקסימום סקס אפיל
VKYPQCF =-למוניות יש ניטרו

ישן 04-07-2005, 11:09
  DownLoad_Master DownLoad_Master אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.06.05
שלח הודעה דרך ICQ אל DownLoad_Master
מה??
בתגובה להודעה מספר 259 שנכתבה על ידי avirandimona שמתחילה ב "עזרה דחוף נכון בעיר השניה יש..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי avirandimona
עזרה דחוף נכון בעיר השניה יש כזה משימה שאני צריך להרוג מישהוא ולק'חת לו את הבדגים ואז אני הופך לנער הזה שמכנה את המכוניות ואז אני צריך לקחת איזה מכונית ללכת למוסך שלי ואז ליסוע ליאיזה מקום בלי להיפגע ואז הוא לוקח אותי למגרש חניה ואז או מראה לי עוד מקום שאני צריך ללכת ושאני הולך לחץ על זה אני לא מוצא שמה כלום הם אוטו חיפשתי הכול ואני לא מצליח כלום אני עומד ממש ליד החץ הצעוב במפה וזה לא עושה כלוםם בקשה תעזרוווווווווו לי בקשההההההההההה המכונית בצבע ירוקק חלש כזהה

תכתוב ברור לא כמו מוגבל בכיתה א', אני לא מבין מה אתה אומר!?
ישן 04-07-2005, 22:23
  nelik8 nelik8 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.03.04
בתגובה להודעה מספר 259 שנכתבה על ידי avirandimona שמתחילה ב "עזרה דחוף נכון בעיר השניה יש..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי avirandimona
עזרה דחוף נכון בעיר השניה יש כזה משימה שאני צריך להרוג מישהוא ולק'חת לו את הבדגים ואז אני הופך לנער הזה שמכנה את המכוניות ואז אני צריך לקחת איזה מכונית ללכת למוסך שלי ואז ליסוע ליאיזה מקום בלי להיפגע ואז הוא לוקח אותי למגרש חניה ואז או מראה לי עוד מקום שאני צריך ללכת ושאני הולך לחץ על זה אני לא מוצא שמה כלום הם אוטו חיפשתי הכול ואני לא מצליח כלום אני עומד ממש ליד החץ הצעוב במפה וזה לא עושה כלוםם בקשה תעזרוווווווווו לי בקשההההההההההה המכונית בצבע ירוקק חלש כזהה

תקשיב זה משימה ממש קלה...פשוא אחרי שרצחת את ההוא תבוא מכונית שזה לא המכונית שאתה צריך ואחרי זה תבוא עוד מכונית שזה כן המכנונית שאתה צריך תיכנס אליה היא תופיע בחץ אדום...
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:19

הדף נוצר ב 0.36 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר