לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-07-2005, 14:13
  oren1234 oren1234 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.05
חברה בין שני חברים?

שלום לידיה ממש טובה שלי יש בעיה והיא לא יודעת איך ממש להתמודד עם כל העניין.. לפני כשנה היא גילתה שמישהו בביצפר שלה שלא היה בינו ובינה אישזהו קשר כלשנו קודם התאהב בה והתחיל להתקרב אליה בתור ידיד.. חשוב לציין שבאותה תקופה היה לידיה שלי חבר כך שהיא לא יכלה אאפילו לנסות עם אותו ידיד אף על פי שהיא ידעה שהוא רוצה אותה.. במשך שנה שלמה אותו אחד חיזר אחריה למרות שהיא הייתה "שייכת" למישהו אחר ומתוך אי נעמות ואיזושהיא נוחות אם אפשר לקרוא לזה ככה הם היו במן קשר טלפוני כזה אך לעולם לא היה בינייהם מעבר לזה... אין ספק שאותו אחד ממש השקיע בה וחיזר אחריה אבל היא בעיקרון לא רצתה איתו כלום עד שהמצב גלש ואותו אחד גרם לה לערעור רגשות והיא בסופו של דבר נפרדה מחבר שלה כדי לנסות עם אותו ידיד שלה שהיא הרגישה אליו איזו מן סוג של הערכה וכבוד.. אבל יומיים אחרי שהיא נפרדה מחבר שלה היא הבינה שזה פשוט לא זה (חשוב לציין שהיא לא הייתה עם אותו ידיד שלה ביחד!!) והחליטה לחזור לחבר שלה.. אבל אז היא פשוט נדלקה והרגישה רגשות חזקים לחבר של אותו ידיד שרצה אותה .. ומסתבר שגם אותו חבר רצה אותה התחיל להתפתח ביניהים סוג של קשר בסתר כי לאותו חבר לא היה נעים מהחבר השני שרצה אותה כבר שנה.. הרגשות בין אותו חבר לבין ידידה שלי היו עצומים .. יום אחד נודע לאותו חבר שחבר שלו יוצא עם אותה אחת שהוא רצה והוא הגיב ממש קשהה רב עם החבר השני מכות והחליט לא לדבר עם שניהים.. מאותו רגע החבר השני החליט לנתק קשר עם ידידה שלי למרות שהוא רצה אותה... כל החברים שלו ראו מעין בגידה בחבר שלו אבל אותה אחת רצתה אותו ולא את חבר שלו..
מאז הם לא ביחד למרותצ ששניהים רוצים זה את זה והם גם לא מדברים ....

מה אתם חושבים על המצב באופן כללי? ומה לדעתכם היא צריכה לעשות????
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:44

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר