לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-07-2005, 16:51
  משתמשת אנונימית משתמשת אנונימית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.01.04
עזרה אב שפוטר מהעבודה ומצב משפחתי שנוצר

הודעה זו נכתבה באופן חד פעמי לשם משתמשת זו בשם אנונימית בת 19 .
להלן ההודעה שהתבקשנו להעלות :

אבא שלי לא עובד כבר תקופה, מאז שפוטר מהעבודה הוא משגע את כולם. כל היום רק צועק ומעיר, ניסינו לדבר איתו על כך, אבל הוא לא מקשיב לנו בכלל, שלשום אחי ואני סידרנו את החדר שלנו, בזמן הסידור הוצאנו כמה חפצים למזדרון כדי שיהיה לנו יותר נוח לסדר, ואבא פשוט לקח את כל הדברים שבמסדרון וזרק אותם אל מחוץ לבית.
אמא שלי ניסתה לדבר איתו, דבר שרק הוביל למריבה ענקית, אבא שלי מאשים את אימי בבגידה בגלל שראה מישהו אחר נוהג באוטו שלה והיא יושבת לידו (מישהו מהעבודה בדרך חזרה מהשתלמות). הם דיברו על גירושים אבל החליטו לא להתגרש בסוף, היום אמא שלי כמעט בכתה כשהם התחילו לריב שוב (בלי קשר להאשמה בבגידה), הם כל הזמן רק רבים ועל כל דבר שקיים, אחי ואני נמצאים רוב הזמן מחוץ לבית או סגורים בחדר שלנו כדי לא לריב איתו סתם. המצב הפך להיות בלתי נסבל!! צעקות לתוך הלילה ולחץ.
אנחנו לא יודעים מה אפשר כבר לעשות כדי לעבור את זה, לא נראה שום פתרון באופק, הוא כבר לא מנסה למצוא מקום עבודה חדש.

תודה מראש...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-07-2005, 19:24
  Big_White Big_White אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל Big_White
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי משתמשת אנונימית שמתחילה ב "אב שפוטר מהעבודה ומצב משפחתי שנוצר"

טוב זה הדבר הבאה שעושים !!! עובד על אחריותי !!! היה לי מצב דומה בבית וגם עכשיו הוא כזה רק פחות
אבא מתחיל ליצעוק ואתם חושבים שהוא לא צודק תיצעקו בחזרה אבל תיצעקו על תעמדו ותיסתכלו עליו סתם ככה
מרביץ? מרביצים חזרה עם הדבר הראשון שמגיע ליד
אל תוותרו לו זה שהוא יותר חזק ממכם וגדול זה לא אומר כלום לגבי זה שהוא צריך ליצעוק סתם ככה
עם אתם הלכתם לישון והוא ממשיך ליצעוק תקומות ותיצעקו עליו שיפסיק ליצעוק ויתן לכם לישון בשקט
כל מה שאמרתי תוך שבוע שבועיים אמור לחנך את אבא שלך כמו שצריך
עם הוא זורק לכם משהו תיזרקו לו גם משהו שילמד לפעם הבאה כי עם תוותרו הוא ימשיך עם הטרור שלו
בהצלחה
השיטה בדוקה ועובדת
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:30

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר