לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-07-2005, 23:00
צלמית המשתמש של carish1
  משתמש זכר carish1 carish1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל carish1 LinkedIn profile
מאמר מעניין
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי kristal שמתחילה ב "מאמר מעניין - Open RAW"

מאמר בהחלט מעניין אבל, להבדיל מהשימוש בכונני דיסקטים של 5.25 (שאני זוכר היטב)

קבצי RAW הם תוכנה ומידע ולא חומרה.

עד היום, כל תוכנה שהייתה בשימוש בעבר עדייו ניתנת לשימושמהסיבה שיצרני מערכות ההפעלה תמיד מציעים תמיכה לאחור, כמו ש WORD 2003 פותח קבצי WORD 97.

מצד שני, אני חושב שעל אחריות המצלם לדאוג לעדכון PLUGIN שתמיד תהייה לו תמיכה מלאה בפורמט שלו.

הלך רחוק הכותב ותיאר מצב שהמחשב שלנו לא ידע מה זה סי דירום וכדומה, אז אני מאמין שבעידן העתידי הזה, הפורמט יקרא בדרך אחרת ובעיה זו לאתהיי קיימת כלל.

ואני חוזר שוב לצד הראשון...

המאמר מעניין וצודק ובלי קשר למה שרשמתי אני חושב שצודק ליצור קוד אחיד ל RAW בלי קשר למה שיקרה בעתיד, זה יהפוך הרבה עניינים כבר כרגע ליותר פשוטים.

משה

נערך לאחרונה ע"י carish1 בתאריך 11-07-2005 בשעה 23:01. סיבה: שגיאה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-07-2005, 23:17
צלמית המשתמש של kristal
  kristal kristal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.02.05
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי carish1 שמתחילה ב "מאמר מעניין"

כבר היום המון תוכנות DOS לא מקבלות תאימות לאחור, ומיקרוסופט היא בטוח לא החברה שתאימות לאחור מעניינת אותה. תנסה היום לפתוח קבצי QTEXT או אלף-בית, אינשטיין וכו'. וגם בתוך התוכנות של מיקרוסופט התאימות רחוקה מלהיות מושלמת.
יכול להיות שהמצב שהוא תיאר קיצוני אך מכיוון שמדובר בערימה של ביטים ללא תיעוד מלבד אצל החברות המפתחות נוצר מצב שאתה "בכיס" שלהם והם מחזיקים בידיהם את האפשרות לתת לך לעבד את מה שאתה צילמת. תאר לך שפילמים היו יחידניים לכל חברה. לניקון היה סרט 36MM לקאנון 35MM וכו' וגם הפיתוח היה עם כימיקלים אחרים ובתהליך שונה. למה זה נשמע מוזר שמדובר בפילמים ולא נשמע מוזר כשמדובר ב-RAW ?
אתה אומר שאחריותי לדאוג לפלאג-אין או לתוכנה אבל מישהו חייב לייצר אותם ואם החברה שפיתחה את הפורמט תסיר את התמיכה (ראה מקרה D30) מי יפתח את הפלאג-אין? הנדסה לאחור היא לא חוקית וגם עם כן זה לא ממש פשוט לפרוץ הצפנות ולפתוח כיווצים כאשר אין לך שום ידע מה אתה אמור לקבל.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:42

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר