לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-07-2005, 07:49
  le0n le0n אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.06.05
החיים בזבל.....תעזרו לי

בקיצור היה איזה תחרות וראיתי שם איזה אחת נראתה לי חמודה כזאת.... אני התביישתי לגשת אליה בקשתי מחבר שלי לבוא אליה ודבר ולהשיג איסי שלה....וכך היה.
נדלקתי על הילדה...וכך חבר שלי(לא שדיבר איתה אחר)

כשדיברתי איתה באיסי היא סיפרה לי שהיא נדלקה על חבר שלי(לא על זה ששאל אותה אחר ולא זה שנדלק עליה) ורוצה להיות חברה שלו.... תאמת הילד הזה רחוק מלחבב אותה חחח ולא קרה כלום. אח"כ כשהבינה שהוא לא שם עליה עזבה אותו.
אח"כ אני וחברים שלי היא וחברות שלה יצאנו בערב כזה לדבר היה סבבה... והיום הבא באיסי היא אומרת שנדלקה על חבר אחר שלי ... ורוצה תפלא שלו.....הם היו חברים אבל אני יודע שהילד הזה שחבר שלה לא ממש רוצה להמשיך איתה......

עכשיו פעם יצאנו לקולנוע קבענו להפגש ב8 נפגשנו ב9.... זה היה חרא עכשיו אני רואה את הבנו האלה הם עוברות בלי להגיד לנו היי!!!!כאילו אני כלום וחבר שלי שנדלק עליה כלום .

עכשיו אני רוצה להתחיל עם הילדה אבל לא יודע איך ותראו פעם שאלתי אותה יש מצב יהיה ביננו משו היא אמרה לא יודעת..... ממש באסה...

ולא מזמן הלכנו לברכה..... שם גם לא ממש דיברו איתנו הבנות אנחנו ניסינו הם לא ענו...

מה לעשות!??!!? אני חיייב עזרה למה אני עוד 4 ימים טס.... ולא יוכל חח

אגב עכשיו היא וחבר שהיה לה נפרדו נראה לי והיא פנויה.... ותראו לחבר שלי שנדלק עליה גם היא בנתה שין וכשמוסרת לי דש יש תמונה של צפרדע לא מבין למה......

נערך לאחרונה ע"י le0n בתאריך 22-07-2005 בשעה 07:51.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:04

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר