לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-11-2004, 13:34
  DefendeRoE DefendeRoE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.04
שלח הודעה דרך ICQ אל DefendeRoE
אחי באלימות לא תפתור הרבה...
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Big_White שמתחילה ב "כן הוא סתם מעצבן אותם למי..."

נכון שרק ככה הם ירגישו משהודומה לדבר הזה שככה דוחקים אותך ומסנים ומאיימים עליך אבל שאתה דוגל באלימות אתה לא יותר טוב מהחלאה הזה לדעתי להתלונן במשטרה ופשוט לדפוק את השם של הבנאדם הזה לספר לבנמות ופשוט להעלם ממנו לחלוטין האלימות היא רק פורקן של כעס אבל א תעזור לך בהרבה בתיקון של הבעיה תעזור לידידה שלך ותהיה שם בשבילה זה שתלך ותהרוג במכות את הילד הזה לא יעזור לך הרבה וזה יכול להסתיים שאתה תקוע עםם כתם כמו שלו, אולי לא כתם של אחד שניסה לאנוס אבל כתם של אחד שהשתתף ב"התעללות בילד חסר אונים" תיקח כמה שניות למחשבה אני מציע שתתקוף אותו בדרך עקיפה פשוט לדפוק את השם שלו שכל העיר תדע איזה חרא של בנאדם הוא להזהיר בנות נוספות ממנו וכאלה בלפוצץ אותו במכות אתה תהפוך אותו לקורבן, אז נכון לפעמים אין צדק והצדק עיוור אבל בלארגן חמולה ולעשות אמבוש לילד שיותר קטן מכם אתה הורס יותר ממה שאתה מתקן אם בכלל
אני לא אומר יש הרבה יותר מדרך אחת לפתור בעיה, תאיים עליו תפחיד אותו תבייש אותו אבל אל תפגע בו פיסית כי בסוף אתה תגמור בכלא במקום החרא הקטן הזה תשקול את הצעדים שלך ותתכנן טוב ונכון את הפעולות שלך זה לא שלא מגיע לו עונש אבל חבל שגם אתה תדפק בגללו
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-11-2004, 15:49
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
מה אני מציעה ?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Big_White שמתחילה ב "שאלה.... קצת מסובכת!"

בראש ובראשונה מה שאני לא מציעה לכם, זה- מכות, בניגוד לכל מה שהוצע כאן (מה שדי איכזב
אותי לגלות שהרבה אנשים חושבים שזו הדרך הנכונה) .
אז וואלה- תתנו לו מכות, ואז מה ? מה השגתם בזה ? -היחידים שיכולים להסתבך כאן זה אתם אם הוא יבחר להתלונן עליכם,
וכאן העובדה שהוא ניסה לאנוס את ידידה שלכם תישמע כתירוץ כי יגידו לכם כקונטרה : אז למה היא לא התלוננה ?

אני מבינה את הקושי של הבחורה לדבר על זה, אבל אני מבחינתי לא רואה ברירה אחרת .
בתור התחלה אני ממליצה לה לדבר עם גורמים מוסמכים בנושא, יש אשכול מרוכז טלפונים לשעת חירום :
http://www.fresh.co.il/dcforum/Warmth/9362.html

המספרים הרלוונטים לה בהם תוכל לשמור על אנונימיות :
1. קו סיוע לנפגעות תקיפה מינית; טלפון : 1202 או 5176176 - 03, 24 שעות ביממה !
2. ער"ן - עזרה ראשונה נפשית לילדים ולבני נוער; טלפון : 1201 .
3. יד ביד- אוזן קשבת לנוער ולילדים במצוקה, 24 שעות ביממה; טלפון : 03-6203141 ,04-8229488 ,08-6376366 .

הצעד הבא חייב להיות- יידוע ההורים, או האם; אף אחד לא יאשים אותה בכך שבחור ניסה לאנוס אותה, אלא רק ינסו לעזור לה .
אני אמנם לא מכירה את ההורים שלה, אבל אני לא מכירה הרבה הורים שיסובבו את הראש לבתם כשקורה לה דבר כזה .

אתה חייב להבהיר לידידה שלך שמה שנעשה לה חמור מאוד והיא חייבת להעביר את המידע הזה הלאה,
אם לא בשבילה אז בשביל שבחורה אחרת לא תיפגע מאותו אחד, אם היא רוצה שהוא יּענש בצורה שמגיעה לו, היא חייבת לדווח עליו .

ואם היא בכל זאת לא מעוניינת לדבר עם אף גורם שכזה, אז אני אשמח לדבר איתה ולנסות לעזור לה .
אתה יכול להפנות אותה למייל שלי : Gwenhwyfar@fresh.co.il (שהוא גם המסנג'ר) .
או לאייסיקיו שלי : 173611263; שמי רחלי .

ולסיום- אני באמת לא ממליצה להתערב בזה בצורה פיזית, שוב דבר טוב לא יּצא מזה .
מקווה שתגיע להחלטה הנכונה,
ערב טוב .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 21-11-2004, 07:50
צלמית המשתמש של Light_it
  Light_it Light_it אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.04
יש משהו במה שאת אומרת רחלי.....
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "מה אני מציעה ?"

אבל זה קצת קשה לשמור על איפוק אחרי מצב כזה...אני לא סתם אומרת,אני מדברת מניסיון, זה כואב,למזלה היא הייתה אז בגיל 9,היום היא כבר לא כ"כ זוכרת את זה(את המקרה עצמו כן!אבל לא חושבת על זה ..)
אם אני בעצמי הייתי כ"כ קטנה כשזה קרה ואם לא אז הייתי מפוצצת לבחור שרצה לגעת באיבר מינה של הילדה את כל הצורה שלו עד שהוא יתבייש לצאת מהבית!!!
אי אפשר לשמור על קור רוח כשדבר כזה קורה,ואת לא תבינה את זה עד שלא תיהיה קרובה למצב(שגם לא תיהיה קרובה בע").........
אז תפסיקו לומר כל פעם שאם הוא ירביץ לו אז הוא לא יהיה יותר טוב מהחלאה הזה,או שאלימות זה לא הפתרון.....שילכו כולם לעזעזל,ואני כן הייתי מרביצ לחרא הזה....
(אני ממש לא אחת שהולכת מכות או משהו כזה,בכללללל לללא! פשוט במקרה כזה אי אפשר שלא.....)
מקווה שהבנתם למה הבאתי לו "אישור" להרביץ לו.......

ישן 21-11-2004, 14:16
  DefendeRoE DefendeRoE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.04
שלח הודעה דרך ICQ אל DefendeRoE
אני מבין אותך ומסכים איתך אבל
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Light_it שמתחילה ב "יש משהו במה שאת אומרת רחלי....."

זה לא ההגיון שמדבר מתוכך עכשיו זה הכעס והנקמנות אני מבין אותך מאוד נכון אונס או ניסיון אונס הם אחת ההתעללויות הכי גדולות פוגעות ואכזריות שקיימות זה מצב של חוסר אונים מוחלט אבל עדיין למרות שאת מרגישה שאת רוצה לפוצץ לחלאה הזה, ולכל אלה שדומים לו בתפיסה וגישה שהעולם הוא שלהם ולאנשים אחרים אין רגשות, את הפנים זה לא יפתור הרבה נכון זה יפרוק ממך את הכעס אבל מה בעצם עשית בזה? פגעת בו פיזית מישהו שיכול לאנוס מעורער נפשית ומנטלית ואני ממש לא מצדיק אותו צריך לשים אותם במוסד סגור, אבל באלימות הזאת שלך בפגיעה הפיסית הזאת בו את בעצם הופכת למין סוג של בנאד כמוהו שמשתמש באלימות כוח והפחדה כדי להשליט את מה שנראה לו כנכון ולא רק זאת אלה את גם מסכנת את עצמך, למה להסתכן בפתיחת תיק במשטרה וכתם לכל החיים? אני חושב שבמצב כזה הוא בעצם "מרוויח" פי 2 כי לא רק שהוא פגע בך אלה גם גרם לך לפגוע בעצמך בעקיפין, ותאמיני לי שיש הרבה יותר מדרך אחת לגרום לבנאדם לסבול ולא כולן הן בהכרח אלימות אך רובן אכזריות..

הלוואי ולא נצטרך לחשוב עוד על עונשים כאלו ואחרים
רק אור אושר ואהבה

רועי
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:39

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר