לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-07-2005, 04:23
צלמית המשתמש של jot
  משתמש זכר jot jot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.02
פיגוע
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי נרקיסית שמתחילה ב "כשקניתי תמחשב קיבלתי תופס אני..."

שאלה:

"כשקניתי תמחשב קיבלתי תופס אני לא ממש מתמצאת במה שכתוב....
מערכת :
intel pentium 4 3000mhz (800mhz) 102kb/ ram 512mb ddr pc-3200/ hdd 80gb 7200rpm/ sound 5.1 int/ fdd/ lan 10/100 int./ atx-300w sereno/ m/b asustek p4s800-mx /
apt. dt4ass8m423

אז השאלה היא של איזה חברה הזיכרון שלי???"

תשובה:

בטופס כתוב שהמעבד הוא אינטל פנטיום מקורי (לא סלרון שזה דגם צולע של אותו דבר) מסדרת פנטיום 4 במהירות 3GHZ ובמהירות לוח של 800MHZ.
כתוב גם שקיבלת 512MB זיכרון RAM, מסוג Double Data Rate SDRAM
את מהירותו אפשר להסיק מהסטנדרט pc-3200 שכרגע אני לא בדיוק זוכר כמה זה ב MHZ אבל בטח מישהו מפורום חומרה ישמח לסייע בנקודה זו. לא מצוין שם החברה ולכן זה כנראה לא KINGSTONE או משהו מפורסם אלא סתם מותג גנרי ללא שם, אי שם מאיזה מפעל חדש ואלמוני מטייוואן.... שזה גם בסדר (כל עוד הוא לא נשרף)
כתוב שקיבלת HD 80GB סטנדרטי מהירות 7200 סיבובים לדקה. אבל לא כתוב כמה ה BUFFER שלו ולכן זה כנראה BUFFER סטנדרטי ולא 8MB, בקיצור HD סטנדרטי ולא מהיר במיוחד.
כרטיס קול משולב בלוח (INT=INTEGRATED) ותומך בהוצאת 5.1 ערוצי שמע כלומר כמו DVD כמו קולנוע ביתי כמו פורמט AC3.
על הלוח יש גם כרטיס רשת סטנדרטי משולב אף הוא, מהירויות רגילות לכרטיס רשת ETHERNET 10\100 זה אומר תומך במהירויות 10megabit per second
וגם תומך במהירות 100megabit per second.
כתוב דגם המארז שלך וכתוב שיש בו ספק 300W וזה חשוב לדעת שזה די המינימום, אם תוסיפי עוד רכיב או שניים המחשב עלול לא לעבוד טוב (או אחד הרכיבים, כמו צורב נוסף) ותזדקקי לספק חדש, 400-450W והם לא זולים כ"כ.
עוד כתוב דגם הלוח שלך של חברת ASUS תומך בתושבת שמתאימה למעבדי Pentium4

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-07-2005, 11:24
  משתמש זכר Netanel Ben-Shushan Netanel Ben-Shushan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.07.05
LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי jot שמתחילה ב "ברוך שובך נתנאל. מה קרה חסמו לך תיוזר הישן שלך?"

היי,

לנרקיסית - את לא בדיוק מספקת הכי הרבה פרטים את פשוט "זורקת" ונותנת לשבור ת'ראש - בדקי במפרט \ הצעת המחיר שלך של המחשב האם יש לך בקר SCSI (למרות שנראה לי שהוא שייך לאיזה VIRTUAL CD).

ו- jot - שלום שלום, מה שלומך? בנוגע ל- USER הקודם כבר לא זכור לי... [אהבתי את הכלב שהיה לי בצד, LOL), חזרתי לפה אחרי תקופה שנרגעתי קצת מתמיכה במיקרוסופט ישראל והעולמית (כן כן, הייתי עונה ב- DEPLOYMENT GROUP שלהם - תענוג אמיתי ) ורגיעה קלה מהאתר שלי) .
החלטתי לחזור לפה בכוחות מחודשים ולנסות לעזור לחבר'ה בשאלות.

שיהיה לכולכם יום משובח!

ישן 16-07-2005, 11:51
  משתמש זכר Netanel Ben-Shushan Netanel Ben-Shushan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.07.05
LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי נרקיסית שמתחילה ב "אני לא ממש מבינה על מה אתה..."

היי,

אסביר לאט לאט... עד שתביני - זו המטרה.

יש רכיבי מחשב הפועלים על ממשק SCSI, זהו ממשק מתקדם יותר מ- IDE רגיל (זה הממשק שה- CD לדוג' מתחבר אליו) ו- SATA (שיחליף ככל הנראה את ה- IDE).

ה- SCSI בדרך כלל דורש "דרייבר" על-מנת לעבוד היטב, אם יש לך רכיבים שלא פועלים ייתכן וזאת עקב בעיה בבקר SCSI.

בכל אופן הנה הסבר על SCSI ברוסית:
http://www.google.co.il/search?q=de...=iw&lr=&defl=ru

ובאנגלית:
http://www.google.co.il/search?q=de...=iw&lr=&defl=en

מלבד זאת, אני ממליץ לך בלי שום קשר להסיר את הבקר (קליק ימני ובחירה ב- UNINSTALL) ולהפעיל מחדש את המחשב, לעיתים הבקר יזהה את עצמו לבד ויתקין את ה"דרייבר" הנחוץ לו ללא כל התערבות משתמש.

ולהבא, נסי גם את לחפש ולהסביר לעצמך לבד - לא שיש לי בעיה עם זה, אבל אני ואחרים לא תמיד נעמוד לרשותך, חפשי ב- GOOGLE\MSN SEARCH אלו מקומות די טובים שבאמצעות חיפוש קל ניתן למצוא בהם את מבוקשך.

ישן 16-07-2005, 12:06
צלמית המשתמש של נרקיסית
  נרקיסית נרקיסית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.06.05
שלח הודעה דרך MSN אל נרקיסית
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי Netanel Ben-Shushan שמתחילה ב "היי, אסביר לאט לאט... עד..."

נתנאל תודה על העזרה למרות שאני לא ממש יודעת לקרוא ברוסית אבל בכל זאת תודה...
בפעם הבאה אני אנסה לבד למצוא תשובות לשאלות שלי
ובזה אתה צודק...
אבל בכל זאת אתה יכול להסביר לי את זה:
כתוב דגם המארז שלך וכתוב שיש בו ספק 300W וזה חשוב לדעת שזה די המינימום, אם תוסיפי עוד רכיב או שניים המחשב עלול לא לעבוד טוב (או אחד הרכיבים, כמו צורב נוסף) ותזדקקי לספק חדש, 400-450W והם לא זולים כ"כ.
עוד כתוב דגם הלוח שלך של חברת ASUS תומך בתושבת שמתאימה למעבדי Pentium4

JET כתב לי את זה ואני לא ממש הבניתי... אתה יכול להרחיב לי על זה כי אני מתכוונת לקנות צורב דיודי ולפי מה שהבנתי זה עלול לעשות לי בעיות...

ואת התהליך
:מלבד זאת, אני ממליץ לך בלי שום קשר להסיר את הבקר (קליק ימני ובחירה ב- UNINSTALL) ולהפעיל מחדש את המחשב, לעיתים הבקר יזהה את עצמו לבד ויתקין את ה"דרייבר" הנחוץ לו ללא כל התערבות משתמש.

אתה יכול להסביר בתמונה...???

בתודה מראש

הדברים הטובים בחיים הם בלתי חוקיים בלתי מוסרים או משמינים

נערך לאחרונה ע"י נרקיסית בתאריך 16-07-2005 בשעה 12:20.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:03

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר