לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-07-2005, 21:32
  tzav tzav אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.07.04
עזרה בעיית תאימות דפדפנים: "כתבתי לי תפריט drop-down חמוד שכולו CSS..."

כתבתי לי תפריט drop-down חמוד שכולו CSS, (חוץ מפונקציה מסיימת שמבצעת תיקון רק ל IE כי זה דפדפן קצת מסכן), התפריט מבוסס על הרעיון של ה suckerfish menu (חיפוש בגוגל - תוצאה ראשונה)
בכל מקרה, בדקתי גם ב-IE וגם ב-FFOX והתפריט עובד כמו שהיא צריך לעבוד.
החלטתי לעשות בדיקה גם באופרה ואני רואה שהתפריט מתחרפן שם.

ככה התפריט נראה בצורתו הנורמלית:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

וככה נראה התפריט בצורתו הדפוקה ב-Opera:

אשמח מאוד אם תוכלו לעזור לי בקשר לתיקון התפריט גם באופרה - ושהתיקון לא יהרוס את התמיכה הנוכחית בדפדפנים IE ו FFOX.

קובץ ה-css שלי: http://www.serieswatch.com/serieswatch.css

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-07-2005, 07:48
  tzav tzav אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Silver Strike שמתחילה ב "צרף את קוד ה-HTML וה-CSS..."

html:
קוד:
<ul id="navlist"> <li class="mmli"> <a href="index.php">Index</a> </li> <li class="mmli"> <a href="stats.php">Stats</a> <div class="submenu"> <ul> <li><a href="stats.php?type=today">Shows Airing Today</a></li> <li><a href="stats.php?type=top20shows">Top 20 Watched Shows</a></li> <li><a href="stats.php?type=top20watchers">Top 20 Series Watchers</a></li> </ul> </div> </li> </ul>

וה-CSS:
קוד:
#navlist { /* Usually UL has no width, so to work it out we set width to 100% Then we can play with all the shit we want on it */ width: 100%; background-color: rgb(27, 159, 188); border: solid 1px black; text-align: center; padding-bottom: 5px; padding-top: 5px; padding-left: 0; margin-top: 0; margin-left: 0; line-height: 18px; font-weight: bold; } #navlist .disabled { color: rgb(172, 168, 153); } /* Mainmenu list item */ #navlist .mmli { color: white; padding: 8px; display: inline; position: relative; } /* All links in the menus */ #navlist a { color: white; text-decoration: none; } /* All hovered links in the menus */ #navlist a:hover { color: yellow; } /* All the submenus */ #navlist .mmli .submenu { border: 1px solid black; background-color: rgb(27, 159, 188); margin-top: 6px; padding: 8px; list-style: none; display: none; position: absolute; top: 2em; left: 0; } /* Some fix for auto adjustment in shit other than IE */ #navlist .mmli > .submenu { top: auto; left: auto; } /* To adjust with the unoreded lists in the submenus */ #navlist .mmli .submenu ul { text-align: left; margin-left: 0; padding-left: 0; list-style: none; } /* Just to display those menus */ #navlist li:hover .submenu, #navlist li.over .submenu { display: block; }

ישן 18-07-2005, 08:33
  tzav tzav אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי tzav שמתחילה ב "html: [CODE] <ul..."

חקרתי עוד קצת ואם אני מעיף את השורות הבאות:

קוד:
/* Some fix for auto adjustment in shit other than IE */ #navlist .mmli > .submenu { top: auto; left: auto; }

זה ייתקן את המיקום של התפריט לפחות קרוב יותר!

עוד משהו מעניין שמצאתי זה שאם אני אבטל את כל הקטע של ה-drop down
ומההתחלה יגדיר display: block במקום display:none בקטע הבא:

קוד:
/* All the submenus */ #navlist .mmli .submenu { border: 1px solid black; background-color: rgb(27, 159, 188); margin-top: 6px; padding: 8px; list-style: none; display: none; position: absolute; top: 2em; left: 0; }

אז כעת כל התפריטים הקטנים יופיעו בלי קשר להאם עומדים עליהם או לא.
אבל הדבר הכי חשוב הוא שכרגע הלינקים גם עובדים שם.

אז למה לעזאזל כאשר אני עושה display: block ב hover זה מציג לי את החלון "כמו שצריך" (כי המיקום עדיין עקום) אבל הלינקים דפוקים
ושאני עושה display: block תמיד, בלי קשר ל hover זה מציג לי את החלון "כמו שצריך" אבל הלינקים עובדים!!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:13

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר