לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-07-2005, 13:46
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
אשכול זכרונות רעים מהבה"ס

יאללה לכבוד החופש הגדול, מה הזיכרון הכי נוראי שלכם מבית הספר?

אני אתחיל- הברזתי עם חברה מאיזה שיעור, ובחוץ בדיוק התחילו לחלק כל מיני משקאות חדשים של "סווצ' " (שוקו , קפה וכאלה..) הם רצו לסיים מהר ונתנו לי 10 קרטונים קטנים וגם לחברה שלי (יחד 20..), בהפסקה הקטנה נתנו לכל תלמיד קרטון אחד, <כאן מתחילה הדרמה> חברה שלי צעקה באמצע הכיתה שיש לי 6 קרטונים בתיק (כי חלקתי כבר 4 לחברים שלי והיא רצתה לשמור את ה 10 שלה לעצמה בנוסף לעובדה שהיא אמרה שיש לה 1), באותה שניה כל הכיתה התחילה להתחנף אליי.. מה שיצר מצב לא נעים והוציא לי את כל החשק לחלק להם.. אחר כך שלושה מהם ניסו להרביץ לי :S <לא הצליחו> כל הסיפור נגמר כשעמדתי באמצע הכיתה ושפכתי את הכל על הרצפה מול העיניים של כולם.. כמובן שהשעו אותי אותו יום- אבל זה היה שווה את המבטים ההמומים שלהם כשראו איך אני שופכת את כל הקרטונים.

הערה: לא לכתוב "מה שבלב"

נערך לאחרונה ע"י הולי בתאריך 14-07-2005 בשעה 13:53. סיבה: איום לרצח
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-07-2005, 16:26
  tomer_g123 tomer_g123 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב "אשכול זכרונות רעים מהבה"ס"

כמה נחמדים המשנה:

1) הלכתי עם חברים בהפסקה ואמרתי - "כוס אמא שלה, המורה לזה"ב בת זונה כוס אמא שלה מוצצת נתנה לי שבעים" והיא בדיוק הייתה מאחוריי.
2) מקרה דומה עם המורה לספרות: אנחנו יוצאים המשיעור ואני אומר - "נכון למורה לספרות יש קול של גבר? - היא נשמעת כמו קוקסינל" וגם הפעם, לא היה לי מזל והיא הייתה מאחוריי(מותר לציין ששתי המורות התעלמו. בספרות אפילו קבלתי א' בהתנהגות).
3) המורה בזה"ב בודקת מבחנים. הכתב של אחד התלמידים שהוא במקרה חבר שלי - לא ברור.
חבר אחר שלי התנדב לפענח, הוא גם נידב אותי באותה הזדמנות. בקיצור, ניסינו ולא הצלחנו. היא אמרה - " תודיעו לו שאם הוא לא מגיע מחר לבית-ספר הוא נכשל במקצוע", לא אני ולא הוא הודענו לו על זה. הוא לא הגיע יום למחרת ונכשל במקצוע. הוא עדיין לא יודע למה הוא נכשל. האירוניה היא שבאותו היום שהיא אמרה לנו להודיע לו - דברתי איתו באיסיקיו ושכחתי להודיע לו.

ישן 14-07-2005, 23:42
  m1011409 m1011409 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.04
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי tomer_g123 שמתחילה ב "כמה נחמדים המשנה: 1) הלכתי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי tomer_g123
כמה נחמדים המשנה:

1) הלכתי עם חברים בהפסקה ואמרתי - "כוס אמא שלה, המורה לזה"ב בת זונה כוס אמא שלה מוצצת נתנה לי שבעים" והיא בדיוק הייתה מאחוריי.
2) מקרה דומה עם המורה לספרות: אנחנו יוצאים המשיעור ואני אומר - "נכון למורה לספרות יש קול של גבר? - היא נשמעת כמו קוקסינל" וגם הפעם, לא היה לי מזל והיא הייתה מאחוריי(מותר לציין ששתי המורות התעלמו. בספרות אפילו קבלתי א' בהתנהגות).
3) המורה בזה"ב בודקת מבחנים. הכתב של אחד התלמידים שהוא במקרה חבר שלי - לא ברור.
חבר אחר שלי התנדב לפענח, הוא גם נידב אותי באותה הזדמנות. בקיצור, ניסינו ולא הצלחנו. היא אמרה - " תודיעו לו שאם הוא לא מגיע מחר לבית-ספר הוא נכשל במקצוע", לא אני ולא הוא הודענו לו על זה. הוא לא הגיע יום למחרת ונכשל במקצוע. הוא עדיין לא יודע למה הוא נכשל. האירוניה היא שבאותו היום שהיא אמרה לנו להודיע לו - דברתי איתו באיסיקיו ושכחתי להודיע לו.

אני קורא את תגובתך ומרגיש שהסיפורים מוכרים לי.
עכשיו הסתכלתי על השם משתמש שלך וראיתי שזה אתה, איטן.

אגב, חח.. איך ברק נדפק בסוף עם זה"ב.

ישן 14-07-2005, 16:37
  Silent- Silent- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.06.05

אתם לא מכירים אותי כי אני לא ממש כותב בפורום אני רק מעיין בו, אבל פה הייתי חייב לכתוב

יום אחד בכיתה ח', נדמה לי, באתי לביצפר עם כאבי בטן ובשיעור הראשון נכנסתי למצב כזה שיש לי פלוץ ענק אבל אני חייב להחזיק אותו כי אני יודע שהוא יהיה חזק. אז חבר שלי פונה אליי ומתחיל לצחוק על משהו צחוק היסטרי(לא חושב שזה היה עליי, עדיין לא, בכל מקרה) וכמו שכולנו יודעים - צחוק היסטרי מדבק. אז התחלתי גם לצחוק ואז איבדתי את הריכוז שלי ושחררתי את הגזים ואז התחלתי עוד יותר לצחוק. אבל מה שמוזר שאף אחד לא שם לב ואני צוחק לי ואף אחד לא מבין מה קורה והמורה העיפה אותי מהכיתה.
זה לא ממש זיכרון רע זאת פשוט פאדיחה עצמית... או משהו בסגנון :\
ישן 14-07-2005, 17:31
צלמית המשתמש של Eran
  משתמש זכר Eran Eran אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.02
שלח הודעה דרך ICQ אל Eran
וואיי זה מזכיר לי מתמטיקה מועד א
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי DCD שמתחילה ב "כשקיבלתי בלאק אאוט בבוחן בגיאומטריה"

קיבלתי מה זה בלאק אווט
כל תרגיל שניגשתי אליו משום מה לא הצלחתי
אחרי המבחן אורו עיני וראיתי שאלו כאלו שטויות שלא שמתי לב
במבחן עצמו אחרי שכמעט התייאשתי (הצלחתי רק תרגיל 1)
מהר חזרתי שוב ופחות מ 10 דקות הצלחתי להציל את המבחן
ציון בגרות: 81 (04)
לא נראה לי שהצלחתי היום לשפר =\ נפלתי על שאלה 4
האירוניה היא שדוקא 06 אני מצפה ל 100
(מועד א, גם ירד לי על שטויות...)

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://fresh.clanteam.com/list.png]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://fresh.clanteam.com/?https://2010-uploaded.fresh.co.il/2010/09/21/52868411.gif,http://www.boredpanda.com/blog/wp-content/themes/mimbo2.2/images/subscribe-panda-605px.png]

ישן 14-07-2005, 19:23
  משתמש זכר talaus talaus אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.03.02
Facebook profile
את זה אנחנו עושים כל יום
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי Outlaw שמתחילה ב "במהלך כיתה ט' שברתי בסביבות ה..."

פעם היינו עם הגב למורה לפיזיקה וזרקנו כיסא שלם לשדרות ירושלים (רחוב די ראשי, החלון של הכיתה שלנו משקיף לשם) ולא שמנו לב שהמורה שם
היה מצחיק

יש עוד קטעים
יש לנו קיר מעפן מגבס בין הכיתות, אז שברנו אותו והתחלנו להכנס לכיתה השנייה באמצע השיעור דרך החור, היה מצחיק. תיקנו אותו ושברנו שוב, עכשיו עשו טיפול יסודי ואין לנו כוח לשבור.

פעם הייתי משועמם אז הורדתי גלילים של נייר מהשירותים עשיתי כדורים וספגתי במים. קיצור הדבקתי את זה לתיקרה. המורה לפיזיקה נכנס לכיתה כל השיעור הולך עם קלסר מעל לראש חחח אמר לנו שאם עד השיעור הבא אנחנו לא מנקים (שעתיים אחרי זה) הוא מעניש את כל הכיתה, וכמובן שלא ניקינו. שעתיים אחורי זה הוא נכנס לכיתה ומתחיל לצרוח עלינו. רצנו להביא מגב לנגב את התקרה (אגב, גם עם זה היה קטע מצחיק, נכנסנו לחדר חשמל וראינו את המנקה יושבת עם רגליים מפושקות ומולה השרת, חחח היא טרקה לנו את הדלת בפנים) קיצור התחלנו לנקות את התקרה באמצע השיעור, היה מצחיק. בסוף היום הוא השאיר אותנו עוד 20 דקות ועשה לכל אחד ראיון אישי "אתה זרקת את הכיסא מהחלון? אתה הדבקת ניירות לתקרה? ...".

עוד משהו -
כמו שכבר אמרתי החלון שלנו משקיף לחלון ראשי, אז קיצור אנחנו מביימים שם סרטים. פעם זרקנו שקית מים על מכונית נוסעת וזה נכנס לה לשמשה, הזמינו משטרה לבצפר בלאגנים, בסוף לא תפסו את מי שעשה את זה היה קורע. אותו דבר עשינו לאנשים שהולכים ברחוב רק שהשתמשנו גם בנייר הטואלט הספוג במים.

פעם שיחקנו מסירות עם כדול פוטבול בבצפר בקומה שניה (למשכילים שלא הבינו - יש לובי, ראשונה, ושניה), קיצור המבנה של הבצפר שלנו דפוק זה הולך ככה שהבניין מרובע ובאמצע יש חלל מרובע שזה יענטו לובי למטה, ומכל הצדדים יש מרפסת מעפנה. אז שיחקנו מסירות והכדור נפל למטה כמעט נכנס ברכזת החברתית, במקרה המחנך שלנו בדיוק יצא מהחדר שלו (הוא גם רכז שכבה)... אחרי תחנונים הוא החזיר לי את הכדור, ואז הוא נעלם באופן מסתורי כשהוא עף לקומה ראשונה ונעלם שם, מה שמצחיק זה שהוא נעלם ביום שלא היה אפחד בבצפר, עשינו חיפוש בכל הקומה, חחח.

יש גם את דומינו הכסאות המפורסם שהעלתי לפורום הזה.

יש עוד הרבה, אם זה מעניין מישהו שיגיד ואני אשפוך עוד סיפורים
ישן 14-07-2005, 23:35
  ReL_Y ReL_Y אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.07.04
יש לי אחד

יש לנו שלוש קומות בביצפר. הקומה השניה נקראת "קומת מדעים" ודוגרי אפ'חד לא נמצא בה, רק עוברים שם כדי להגיע למקומות אחרים. יש שם לובי ענק ומסביב כל החדרים, אבל כולם נעולים.
אז כשהיה משעמם בהפסקות, היינו לוקחים כדור טניס או כדור מספר 3, היינו שמים שולחן אחד בצד אחד ושולחן אחר בצד שני והיינו עושים קבוצות של שלוש והיינו מתחילים לשחק כדורגל עם החלקות והכל. זה היה בן זונה וזה היה כיף רצח! עד שיום אחד באה אלינו מורה ואומרת שאסור לשחק. אמרנו: "סליחה לא ידענו" והלכנו. אחרי שתי דקות חזרנו. ואז באה אותה מורה ואומרת: "אמרתי לכם לא לשחק פה!" והבת זונה לקחה לנו את הכדור! לקחנו עוד כדור אחר והמשכנו לשחק. באה מורה אחרת, לקחה לנו את הכדור. לקחנו כדור אחר והמשכנו לשחק. ואז באה המורה הראשונה, לקחה את הכדור השלישי ועוד שני חברים שלי (כל השאר, כולל אני, ברחנו) ישר למנהל. הם חטפו עוד כמה צעקות והרשמה לכל אחד (חחחח מצטער אבל אותי זה מצחיק!). לי זה אף פעם לא קרה, כי הייתי ילד טוב ובעיקר מהיר. אז אם כבר תפסו אותי, אז שיחררו אותי כי זה היה פוגע לי במוניטין. כך שדוגרי זה לא פדיחה שלי, אלא של חברים שלי, אבל חפיף!

נ.ב.

למחרת חזרנו כמובן לשחק.
ישן 14-07-2005, 23:43
  ReL_Y ReL_Y אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.07.04
עוד סיפור עם כדור

בחצר של הביצפר אז תמיד היינו מאלתרים מגרש. ככה שני תיקים וכדור מס' 3 (תמיד אותו כדור ) ומשחקים.
יום אחד, כמה שניות לצלצול, הייתי בהתקפה. אני מתקרב לשער מצד שמאל ונותן את הפיצוץ של החיים שלי! הבעיטה הכי חזקה שנתתי בחיים שלי! ובגלל שבעטתי כל כך חזק אז לא כיוונתי והכדור בכלל לא הלך לכיוון השער אלא ימינה. בדיוק באותו שניה באה ילדה מצד ימין (לפרוטוקול, באמת לא ראיתי אותה כי היא באה מאחורי קיר) וחוטפת את הכדור בדיוק בפנים! כל החברים שלי נופלים על הרצפה מצחוק. אבל באמת נפלו על הרצפה. אבל הכי מצחיק שהילדה היתה כל כך מאושרת ודפקה חיוך מה זה גדול! ופתאום כדור מס' 3 מעקם לה את הפנים! זה היה כל כך מצחיק אבל הרגשתי מה זה לא טוב עם עצמי. באתי לעזור אבל חברה שלה הבריחה אותה לשירותים. ואז נקרעתי מצחוק, לא יכולתי להחזיק את עצמי. כולנו פשוט נשפכנו. עד היום זוכרים לי את זה.

עוד סיפור:

פעם אחת בעטתי, במקרה, על מורה כדור בתחת. היא הסתובבה אלי, ביקשתי סליחה, היא הסתובבה בחזרה, כל החברים שלי ואני נקרענו מצחוק, אני נעשיתי כולי אדום מבושה. אבל לא נורא.. עוד יום לימודים.
ישן 16-07-2005, 21:50
  RmSs RmSs אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
בכיתה ט'.. בחטיבה...

הלכנו קבוע בהפסקות לשירותים בקומה השלישית של הביצפר, היינו סופגים נייר טואלט במים וזורקים על הילדים שישבו למטה... וגם מילכדנו את הדלתות של השירותים ושמנו בלוני מים שברגע שפותחים ת'דלת הם נופלים קיצר בסוף הרכזת תפסה אותנו והיינו צריכים להביא גלילים של נייר טואלט לביצפר

אה, ועוד סיפור מצחיק אבל לא ממש קשור: לקראת סוף השנה הזאת התפרסמה כתבה בוואלה על איזה דוגמן בן 17, שהסתבר שהוא הבן של המורה לאנגלית בביצפר שלי. עכשיו.. בראיון שהיה בוואלה הוא דיבר על כל מני זיונים שלו וזה.. ועל ההכי מבוגרת שהוא היה איתה.. (שהיא הייתי בת 40 ומשהו!!). קיצר, התחילה על זה שיחה בשיעור אנגלית.. ואז כזה אמרתי לו "תגיד, X (השם שלו), לא מפריע לך שהבן שלך זיין מישהו בגיל שלך? " אבל הוא לא עשה כלום, סתם התחיל לצחוק
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:57

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר