לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-11-2004, 22:07
  כא"מ כא"מ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.11.04
מידע רצון בחדר כושר מומלץ לקרוא Iכא"מI

רצון בחדר כושר מומלץ לקרוא
אתם מכירים את זה שאתם עושים תרגיל, מתאמצים ואומרים לעצמכם, וואלה אין מצב שאני עושה יותר מזה!
ז"א אתם למשל באים דופקים איזה תרגיל לדוגמא סקוואט עם 80 קילו שזה משקל מכובד לכל הדיעות... ואומרים וואלה עם זה בקושי נתתי 10 אז אין מצב שאני מעלה משקל!

אובכן, אני חשבתי ככה....
עד היום...

ואמרתי לעצמי, יאללה כ*ס אמק! היום אני חייב לנסות להעלות קצת משקלים, לא יהיה לי גם ככה זמן להעלות בשלב יותר מאוחר כי אני אוטוטו מתגייס כל אופן עד היום הייתי עושה סקוואט עם 30 קילו כל צד + מוט ששוקל 20.
פעם הייתי עושה גם 35 קילו כל צד אבל הורדתי בגלל עצלנות...

בכל אופן, היום סיימתיא ת הסט השלישי עם 80 קילו סה"כ שזה מכובד(30 קילו כל צד+מוט ששוקל 20), הוא עשה את הסט שלו ואמרתי לו יאללה! בוא ננסה, שים לי 35 קילו כל צד, הוא סיים לשים ובא לסגור את הקליפס של המוט(שהמשקולות לא יפלו מהמוט), פתאום אמרתי לו עצור! אתה הומו, לא סתם... אני צוחק
אמרתי לו "עצור! שים לי 40 קילו כל צד!!!"
הרבה זמן שאני חושב להגיע ל100 קילו לפני הגיוס ולא חשבתי שאני יגיע לזה...
אפילו לא עברה לי המחשבה בראש ש40 כל צד זה 80+המוט שהוא 20 זה 100 קילו!!
אמרתי לו תקשיב, יש מצב שאני נופל פה ולא מצליח לקום! הוספתי 20 קילו מאז הסט האחרון! זה הרבה וזה פעם ראשונה שלי עם המשקל הזה, אנ ילא יודע כמה אני יעשה, אני ינסה 2 עו 4 במקרה הטוב, אם אתה רואה שאני הולך ליפול תמשוך את המוט אחורה שיפול על הריצפה.
חזרתי על זה לפחות 3 פעמים כי הייתי בטוח שזה מה שיקרה, לא חשבתי שאני יוכל לרדת ולהעלות אפילו אחד.
בכל אופן, ניכנסתי מתחת למוט, התכוננתי להרים אותו כמה נשיפות אחרונות, מחשבות שרצות בראש על פציעה, אבל לא היה לי אכפת! אני מרים את זה ויהי מה!
ניסיון להרים פעעם ראשונה ואני לא מצליח בכלל להרים את המוט מהספוטר שלו!
ניסיון שני ושוב כלום!
אמרתי לעצמי אתה חייב להתאפס, כמה נשיפות אחרונות ואופ! 100 קילו נימצאים לי על הכפיים, כמה צעדים קדימה, התייצבות של הגוף, ומתחילים, חזרה אחת הלכה חלק, ככה גם השניה והשלישית, והרביעית והחמישית, 10 חזרות מלאות!!! יכולתי לתת עוד שתיים אבל השותף שלי אמר שכבר התחלתי לרעוד(אחרי הסט) אז הוא אמר לי להפסיק וסמנו את המוט במקום.
כמובן שלאחר מכן הנפתי ידיים באויר לאות ניצחות וזה סימן את תחילתו של אחד האימונים הטובים ביותר שהיו לי!
אימון רגליים שלי הוא 3 תרגילים לארבע ראשי, שתי תרגילים להאמסטרינג, תרגיל לתאומים ותרגיל לשריר המקביל לתאומים.
חברה, אני חייב להגיד, בכל אבל פשוט בכל! תרגיל! העלתי משקלים!
ומשקלים מטורפים! (יחסית אלי)
סקוואט נתתי 10 חזרות עם 100 קילו על הפעם הראשונה כחשבתי שאני בכלל יעשה 4 במקרה הטוב!

דדליפט, 32.5 קילו כל צד+מוט ששוקל 20.

תאומים, הרמתי את כל המשקל במכונה(הייתה עוד מכונה שסיימתי שם את המשקל והייתי צריך לעבור למכשיר חדש כדי להעלות את העומס, עכשיו גם פה סיימתי את כל המשקל) משהו כמו 145 קילו תאומים...

בקיצור בכל תרגיל העלתי משקלים.
אני חייב לציין שאימון כזה לא היה לי הרבה זמן, אולי האנדרנלין, אולי המחשבה על הגיוס, אולי תסכול שלא העלתי משקלים הרבה זמן, מה שבטוח שאימון כזה קורה אחת ל...
הקטע המצחיק הוא, שהכל לא היה קשה כמו שציפיתי, משמע יכולתי להעלות את המשקלים האלה כבר מזמן, לפני לפחות שבועיים-שלוש, אבל הפחד מלנסות מנע ממני...

מה שבטוח זה ששבוע הבא הסקוואט יהיה 45 קילו כל צד ומשם אלוהים גדול.

עד הגיוס אני הולך לקרוע את עצמי, וככה גם לכם כדאי!
בהצלחה לכולם, מי שמתגייס שלא יוותר וימשיך להתאמן כאילו הוא בכלל לא מתגייס, הגיוס שלי ביום ראשון ואני תמכוון ביום שישי(יומיים לפני הגיוס) עוד לבוא ולעשות אימון.

תפיקו את המיטב מעצמכם, אל תוותרו לעצמכם, אבל עם זאת שמרו על עצמכם, הקפידו על מישהו שישמור עליכם בתרגילים המסוכנים, הקפידו על ביצוע נכון, והכי חשוב, אם כואב תפסיקו מיד!
ועוד יותר חשוב... תאכלו! ותאכלו הרבה! מקווה שגם לכם יהיה אימון כמו שלי היה היום!
ובהצלחה לכולם
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:15

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר