לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-07-2005, 19:06
  Yamato Yamato אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.06.05
עיזרו הצילו

לפני כארבעה חודשים הכרתי באינטרנט בחורה מדהימה, יפהפיה אמיתית, דבר שלא רואים כל יום, ואולי אף פעם, כי היא כזאת מיוחדת. הייחודיות שלה לא רק נובעת מהיופי המצליף שלה אלא מהאופי המיוחד שלה, מהדברים שהיא אומרת, כשהיא כותבת, היא נתנה לי המון קרדיט, האמינה בי ושיתפה אותי בדברים שלעולם לא אשכח. הכרתי אותה באתר של סומו וולייבול באי סי קיו, למי שמכיר.
כמובן שעם בחורה כזאת ואגב היא מאירופה, אין הרבה סיכויים, לכן גם לא ציפיתי לכלום. היא גם הלכה אחרי שהכרנו וחזרה רק אחרי שבועיים. חזרה לבשר לי שגילו לה סרטן הדם בתקופה הזאת שלא היתה. וזה פגע בי פגיעה ישירה. החלטתי שאני מתמסר אליה וממקדיש לה הכל. בינתיים גם הקרבתי את הציונים שלי באוניברסיטה, כל הציונים על הפנים. אני מחכה לה כל הימים, ובלילות אנחנו מדברים כל הזמן, היא כזאת מדהימה ומיוחדת, ויכול להיות שאני והיא התיידדנו רק בזכות המחלה.. כי אחרת היא בכלל לא בחורת אינטרנט. חברים, היא זקוקה להשתלת מח העצם, ואם היא לא תמצא תורם היא פשוט תמות, ויחד איתה ימות גם חלק ממני, אני פשוט לא מסוגל לדמיין, אפוף במחשבות זדוניות, אין לי אומץ וכח כבר כלו כוחותי.
היאוש שלי גואה, התיסכול , אני מרגיש שנתקעתי בדרך, בשביל שמוביל לשום מקום, אין עתיד והדרך היא ללא מוצא. למי שלא מכיר, למצוא תורם למח עצם זה תהליך ארוך וקשה, וצריך גם מזל של אחד למיליון.
חברים שלי שחשו כי הם חייבים לעזור לרעהם המתמוטט התייצבו לעזור לי ולבנות אתר שבאמצעותו ניתן יהיה לגייס איזה שהן תרומות של דם, על מנת להגביר את הסיכוי ולו במעט. ואני שוקד על זה למרות שהפסימיות משתלטת עלי ואני כבר לא יודע במה להאמין, העיניים שלי צורבות מרוב הדמעות שלא ניתן לעצור. והסיבה שאני מספר לכם היא, קודם כל, אל תפסיקו לתרום, אם מישהו בא אליכם לבקש תרומה של מח העצם, לעולם אל תסרבו, האמינו לי שזה יכול להציל חיים, חיים מדהימים, חיים של בנים ובנות אחים ואחיות מדהימים. לפעמים זה גם יכול להציל חיים של בחורה יפהפיה מדהימה ומיוחדת , תמימה וילדותית כמוהה.
אני רוצה לבקש מכם התייחסות, סתם תגובה, מה דעתכם, אולי יש לכם איזה שהם טיפים, רעיונות? אתם חושבים שטעיתי במשהו, מה הייתם עושים במקומי?

נערך לאחרונה ע"י Yamato בתאריך 18-07-2005 בשעה 19:15.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-07-2005, 20:46
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Yamato שמתחילה ב "עיזרו הצילו"

קודם כל- אסור לך לחיות כאילו אתה חולה במחלה וזה בא בהקשר של הירידה בציונים.

רואים שאתה אוהב אותה מאוד, והמון אנשים נבדקו כדי לראות אם הם יכולים לתרום, הבעיה היא שהיום אין הרבה אנשים שאין כלל את המוצא המזרחי (הרוב התערבבו כבר) ולכן הבעיה למצוא היא עוד יותר גדולה.

אני מניחה שאתה בערך בן 23 ויכול לטוס ולבקר אותה, לשמח אותה קצת ולקוות איתה ביחד שיהיה תורם מתאים.

תמשיך לתמוך בה אבל אל תאבד את עצמך, תעריך את העובדה שיש לך את ההזדמנות הזאת להכיר אותה ואת הידע שהיא חולה ושהאפשרות לנהל חיים בלעדיה באה לך עם הכנה וזמן לעכל..

תהיה חזק, ותעדכן.
שלך, תמי

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:56

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר