לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-07-2005, 11:18
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
אני מכיר בזכותם של הערבים על...

אני מכיר בזכותם של הערבים על ערב הסעודית !
עכשיו זה התור של הערבים להכיר בזכות שלנו על ארץ ישראל.

ואז אני מוכן להכיר בשאר המדינות הערביות שעליהם אני מוכן לוותר, כולל ירדן וסוריה, על אף שגם הם מחזיקים חלקים מארץ ישראל.

אני מכיר בזכותם של הערבים למסגד-אבן-שחורה שלהם במכה. אין לי שום כוונה לבנות שם אפילו חדרון של בית כנסת, ובטח לא בתוך המסגד שלהם.

אני מחכה מתי יגידו גם הערבים שאין להם עניין להחזיק מסגד במקום הכי קדוש ליהודים - הר הבית.

שלום עושים כשווים בין שווים. אחרת זו כניעה והתבזות ולא שלום.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-07-2005, 11:46
  Shay3434 Shay3434 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "אני מכיר בזכותם של הערבים על..."

עוד פעם אתה פותח הודעה על החתימה שלך?

הבנו שאתה חושב שערב הסעודית היא מדינת הערבים. אמנם, ערבים יש בכל מקום בעולם, ואתה לא מצפה שכולם ילכו לערב הסעודית.

מתי תבין שהפלשתינאים מאמינים שארץ ישראל (פלסתין) היא ארצם?! הם לא רוצים לעבור לערב הסעודית! ואנחנו לא נוכל לגרש אותם! מה לעשות?! אלה הם חוקי הדמוקרטיה. "תקיים שויון זכויות חברתי ומדיני גמור לכל אזרחיה בלי הבדל דת, גזע ומין"...
טרנספר, אולי יכול להיות פיתרון טוב לבעיה הדמוגרפית ולבעית הטרור בארץ. אבל אני בטוח שטרנספר לא יתקבל בברכה בקרב שאר מדינות העולם. אני גם בטוח שערב הסעודית לא תרצה לקבל אותם לארצם.

אני גם מחכה ומצפה ליום בו יבינו שארץ ישראל היא מדינת היהודים אבל לא נראה לי שזה יקרה בקרוב, אם בכלל. בינתיים נצטרך לחיות זה לצד זה, בצורה השקטה ביותר שנוכל ואין מה לעשות...
ישן 20-07-2005, 14:34
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

"ושבו בנים לגבולם".
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "אני מכיר בזכותם של הערבים על..."

בדיוק כמו שאנחנו עזבנו את רוסיה, פולניה, ארה"ב, אנגליה, תימן, גרוזיה, והלכנו כולנו לארץ שלנו - ארץ ישראל. "ושבו בנים לגבולם".

אבל בכדי שגם הערבים יעשו אותו דבר, או לכל הפחות יבינו את צדקת דרכנו, צריכים לנהל תעמולה בלתי פוסקת שארץ הערבים זו ערב הסעודית וארץ היהודים זו ארץ ישראל. הגמגום שלנו משדר להם מסרים שאנחנו כאן רק על תקן של אורחים בלתי רצויים שהגיעו לאיזה בית וטוענים "בואו נגור ביחד בבית שלך".

ישן 21-07-2005, 06:54
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

היו כמה פעמים ערבים בפורומים בעברית
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב "אולי אורי יפנה אותו לכמה אתרים ערביים ושישכנע אותם."

ורק אני יכולתי לסתום להם את הטענות. תתפלא, אבל זה הדבר היחיד שאין להם על זה שום מענה רציני.

לעומת זה כשמתחילים עם חצי-חצי, הערבים מייד טוענים באיזו זכות אתה בא לבית שלי ומבקש להיות אתי שותף? זכות השיבה, פליטים... למה עלייה לישראל רק ליהודים, כל הטענות האלו אי אפשר לענות עם טיעונים "פרווה" כמו שלך, אדרבה, תנסה להגן על עמדת ישראל מול ערבי הכי קיצוני, יהיה לך קשה מאוד.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:30

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר