לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-07-2005, 18:21
  GM GM אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.04.03
שלח הודעה דרך ICQ אל GM
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ElectroBunny שמתחילה ב "יש פה מישהו אם ניסיון בשבירת לבנים..."

בעעע.. הייתי אצל מישהו שאני מכיר ודיברנו על כוח ה-צ'י. הוא רצה להדגים לי משהו אז הוא נתן לי לבנת קרמיקה דיי דקה..
לשבור. לי אגב, אין שום ניסיון בשבירת לבנים\עצים וכיוצא בזה... וחשבתי לתומי שמה כבר יכול לקרות לי אם אני אשבור
לבנה פיצית מקרמיקה?!, מה גם שאותו אחד סיפר לי שבועיים לפני כן שיצא לו לשבור שלוש לבנים משיש... אז אמרתי
יאללה.. ננסה.. ניסיתי :\ אומנם שברתי את זה.. אבל כאב לי מאוד ביד!!.. אגב, איך אפשר לחזק את עצמות ביד מבלי
להכאיב להן באופן שיטתי כזה..? יצא לי לראות פעם סרטון על מנזר שאולין ומראים שם שהם מתאמנים בלשלוח ידיים עם
אצבעות פרוסות לתוך תבנית גדולה כזאת שיש בה חצץ או משהו כזה.. והם עושים את זה משהו כמו שעתיים ביום ואז
אחרי המון המון זמן העצמות מתחזקות כתוצאה מזה..
חזרה לפורום
ישן 31-07-2005, 18:40
צלמית המשתמש של takay
  takay takay אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל takay שלח הודעה דרך MSN אל takay
שמע
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ElectroBunny שמתחילה ב "יש פה מישהו אם ניסיון בשבירת לבנים..."

לי יש "ניסיון" בשבירת עצים זה הכל...
אבל אם אתה רוצה לשבור לבנים אתה צריך יד חזקה מאוד מאוד מאוד! אם אני לא טועה כדי שלא יהיה לך בגיעות אתה צריך הרבה סידן בגוף (ראיתי את זה בתוכנית) זה כדי שהעצם תחליף את הפגעים שנגרמו בחדשים....
ואתה צריך לדעת עוד הרבה! כמובן אתה צריך לתת את המכה כמה שיותר במרכז (זה המקום הכי שביר....... בעץ לפחות) אתה צריך שהמכה לא תעצור בדיוק בלבנה אתה צריך שהיא תרד עוד למטה.. אתה צריך לתת את המכה שהיד ישרה ולשים את כל הגוף (כדי שהמכה תיהיה יותר חזקה... יש יותר מסה)
אאההה...... זהו זה כל מה שאני יודע מקווה שעזרתי!... אם אתה מתכוון למישהו שיגיד לך איפה לקנות וכל זה אין לי מוסג!!
takay

חזרה לפורום
ישן 04-08-2005, 06:17
  היפוטאלאמוס היפוטאלאמוס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.08.05
שבירת לבנים

כדאי לשבור מרצפות שמוצאים ברחוב. כשהאלו של 15 ס"מ לא נוחות אבל אלו של נראה לי 30? טובות מאד לזה.
אתה מבקש מחבר להחזיק חזק בשני הצדדים עם המרפקים למעתה - כמו מדף. חשוב לא להחזיק מלמעלה כי אז המכה מתבזבז על האצבעות (שמשמשות כ"בולמי זעזועים") . ואז להסביר בדיוק לא יודע. מה שעבד לי כשעשיתי את זה היה באמת להתרכז ולהתמקד. לא ברור לי כ"כ איך להסביר אבל כן אגיד שעשיתי מעין "מבחנים" לעצמי . לפעמים הייצי מנסה בכל הכח והעוצמה שהצלחתי לגייס, ולפעמים בעזרת המיקוד ורק עם מיקוד זה נשבר. בדרך השנייה כאב לי נורא כמעט נקע ולא נשברה הלבנה. במיוחד אני ממליץ על הלבנים שהיו פעם ריצוף ועכשיו יש להם בטון מחובר למטה. תחושת הסיפ
וק...
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:27

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר