לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-07-2005, 21:28
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.01.04
שלח הודעה דרך MSN אל Boss11
משהי מהICQ

היי אנשים!

מה שלומכם?
רציתי לקבל את דעתכם ועצותיכם. לפני שלושה ימים חיפשתי בICQ מישהו לדבר איתו ועלתה בחקה משהי קטנה ממני במס' שנים ממש לפני צבא ואנחנו מדברים ממש כל היום בICQ גם כאשר אני בעבודה מדברים ואף פעם לא משעמם.

היא אומרת שנורא כיף לה לדבר איתי והיא מרגישה שאנחנו משדרים על אותו תדר.

היא הכירה מישהו שכיום הוא בצבא בקרבי ורואה אותו פעם ב.... יוצאת איתו לא בסטטוס של חברים או ידידים.

תמיד אנחנו אומרים שצריכים להפגש וצוחקים על הרבה דברים לעשות ביחד...

האם שווה להכנס לשיחות ולקשר עם משהי שיוצאת עם מישהו אבל כלום לא מובן ולא סגור איתו?
סתם יוצאים ולראות אם יצא משהו?!?!?

בחורה נשמעת מאוד בוגרת ועם ראש ומבינה ואכפתית וכאילו באותו הראש שלי?!

מה אתם חושבים?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-07-2005, 16:02
  full metal full metal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.04
התכוונתי בכלליות
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Boss11 שמתחילה ב "[QUOTE=full metal]אני מסכים..."

לא רק באינטרנט

שמע
אם כייף לשניכם לדבר וזה,
אז תיפגשו
מה שיהיה יהיה, אבל זכור- אל תפספס הזדמנות רק בגלל חששות... נסה מה שאתה יכול, תהיה עצמך וזה וזה וזה
אבל אם אתה רואה שעדיין יש לך רגשות אליה אחרי שנפגשתם, והיא לא מרגישה אותו דבר?

אני אישית הייתי מציע לך לעשות back off. לפעמים זה קשה, אבל זה יותר טוב מאשר לאכול את עצמך שאתה אוהב אותה והיא רק "ידידה"
זו דעתי ויכול להיות שלא כולם יסכימו איתה.

שמע, אתה לא תדע עד שלא תפגשו! ואיך שאתה מספר את זה, נראה כאילו באמת תרגישו אותו דבר אחד כלפי השני, אל תאבד תיקווה
בהצלחה אחי... מאחל לך רק טוב

ישן 20-07-2005, 23:48
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
זה קשה.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Boss11 שמתחילה ב "משהי מהICQ"

לק"י

כי המצב מאוד מסובך כשזה ככה.מנסיון אישי לא דוחים פגישה,והולכים על אינסטינקט בסיסי.אני רק יכולה להוסיף שפיזית ודרך טלפון או מסך מחשב זה שונה לחלוטין.אני כבר מזמן איבדתי אמונה בענין של הכרויות מהמחשב,אבל זה ענין של אופי .בכלל זהו צעד שצריך לעשות מהלב ולא מהמוח,אצלי הוא נעשה מהלב,אך הוא רק פגע בעצמו ותלה עצמו בציפיות שלא היו להם מענה.אני אמנם בקשר טלפוני עם מישהו שהייתי בטוחה שאני מאוהבת בו,אך לאחר מכן הגעתי למסקנה שזה שיש לי חיבור עם מישהו לאו דווקא אומר שאני מאוהבת בו.יש לי ידידים מעולים עם חיבור מעולה,אבל בלי כיוון של אהבה בכלל.אני נהנית לדבר איתו,והוא מקסים,אבל אני כבר לא חושבת שזו אהבה...זה משו אחר,ולא בטוח שאי-פעם כן תהיה לזה הגדרה.מקווה שתחליט,וכל החלטה שתעשה תהיה נכונה לך,וטובה לך.שלך,אני.

ישן 26-07-2005, 18:58
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
בטח סתם רחפנות שלי...
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי peach the bitch שמתחילה ב "זה קשה."

לק"י

אבל עד עכשיו בכלל לא שמתי לב שיש לה חבר.זה לא אומר לך משו?כאילו אין לך גבולות?מה זה מתי תדאג לעצמך?אתה כבר דואג לעצמך!אתה מדבר על מה שתעשה ואיך שתעזור לה להחליט לטובתך...וקיבנמט אז מה עם יש לה חבר קרבי?אז בגלל המרחק הם לא נחשבים כחברים?זה מין התחלה של רומן שכזה..היא מנצלת את זה שהחבר שלה רחוק להתחיל קשרים שכאלו וגם אתה מנצל את זה בשביל להעיף אותו מהר מהתמונה.אין לך טיפת מוסריות?כלום?ובאמת מי שבוגד תמיד בוגד.מדובר גם עלייך.אתה זה שיוצר את הבגידה,שותף לפשע.תעזוב אותה או שתשארו ידידים...רק תזכור:החיים הם כמו בומרנג...מה שאתה עושה בסוף הסיבוב,יחזור אלייך.

ישן 21-07-2005, 09:48
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
והנה דעתי :)

אך לפני זה שאלה אלייך האם החלפתם תמונות או ראיתם אחד את השני במצלמת אינטרנט? והאם אתם מדברים גם בטלפון או רק באיי סי קיו כי יש הבדל בין לצוטט עם מישהו ולדבר עם מישהו בטלפון או במיקרופון וגם לראות אותו

רגע לפני שיטרפו אותי פה אני יגיד שיש הבדל ולדעתי עדיף לראות מישהי גם עם זה רק תמונה וכמובן עדיף לראות במצלמת אינטרנט כי אז אתה יודע לקראת מה אתה בא וכמובן שחיצוניות זה לא הכל אבל יש לזה משקל ולכל אחד יש את הרף הנמוך בקשר לחיצוניות של בן אדם

כיוון שאתה בקשר טוב עם הבחורה האם אתה מדברים גם שיחות נפש ומספרים אחד לשני על כל מיני דברים שעוברים עליכם? אם כן אז תנסה להבין או לשאול אותך (גם אם זה ברמיזה) מה התכנונים שלה לגבי הבחור? שתדע אם זה הולך לכיוון רציני או לא?
ובגדול מקסימום תפגשו (ובמקום לצחוק על זה שיום אחד תפגשו פשוט תציע יום ושעה) ותראה איך הולך שם בפגישה ומשם תדע האם זה לדעתך יכול להתפתח לחברות או ידידות

שיהיה בהצלחה ותעדכן

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 21-07-2005, 10:07
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "והנה דעתי :)"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי charm
אך לפני זה שאלה אלייך האם החלפתם תמונות או ראיתם אחד את השני במצלמת אינטרנט? והאם אתם מדברים גם בטלפון או רק באיי סי קיו כי יש הבדל בין לצוטט עם מישהו ולדבר עם מישהו בטלפון או במיקרופון וגם לראות אותו

רגע לפני שיטרפו אותי פה אני יגיד שיש הבדל ולדעתי עדיף לראות מישהי גם עם זה רק תמונה וכמובן עדיף לראות במצלמת אינטרנט כי אז אתה יודע לקראת מה אתה בא וכמובן שחיצוניות זה לא הכל אבל יש לזה משקל ולכל אחד יש את הרף הנמוך בקשר לחיצוניות של בן אדם

כיוון שאתה בקשר טוב עם הבחורה האם אתה מדברים גם שיחות נפש ומספרים אחד לשני על כל מיני דברים שעוברים עליכם? אם כן אז תנסה להבין או לשאול אותך (גם אם זה ברמיזה) מה התכנונים שלה לגבי הבחור? שתדע אם זה הולך לכיוון רציני או לא?
ובגדול מקסימום תפגשו (ובמקום לצחוק על זה שיום אחד תפגשו פשוט תציע יום ושעה) ותראה איך הולך שם בפגישה ומשם תדע האם זה לדעתך יכול להתפתח לחברות או ידידות

שיהיה בהצלחה ותעדכן

CHARM בוקר טוב!!!

וואלה חכיתי לתגובה שלך והיה מוזר שלא הגבת (-: (לחיוב כמובן נאמר)

אנחנו מדברים חופשי על עצמנו תמונה ראיתי ואומנם הגובה קצת נמוך אבל זה שולי ביותר ולא כזה קריטי.. נראת חמודה לאללה.

בקשר לבחור הוא קרבי וחוזר חמשוש אחד לשבוע או שבועיים והיא טוענת שזה נורא קשה ולא יודעת מה יהיה בנתיים יוצאים לא יודעת מה יצא ומה יקרה

כאשר אנחנו מדברים אני לפעמים קצת מדבר על העניין שאולי אני מעצבן אותה בדברים שאני אומר אז התגובה היא "ממש כיף לי לדבר איתך כל הזמןןןן על מה אתה מדבר"

נערך לאחרונה ע"י Boss11 בתאריך 21-07-2005 בשעה 10:15.
ישן 21-07-2005, 12:21
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
תמיד טוב שיש למה לצפות ;-)
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי Boss11 שמתחילה ב "[QUOTE=charm]אך לפני זה שאלה..."

ואני שמח לראות שאני לא מאכזב

לפי מה שאני מבין הבחורה בקשר עם הבחור אך כיוון שהוא קרבי ובקושי יוצא היא שוקלת לסיים איתו את הקשר (תקן אותי אם אני טועה) ואם זה המצב אז אתה צריך להחליט אם אתה מעונין תציע לה להיפגש ולא רק בצחוק כשאתם אומרים שיום אחד תיפגשו אלא תקבע זמן מדויק ואחרי הפגישה תוכל לדעת לאן העניינים זורמים (לפי הכימיה והזרימה ביניכם וגם לפי כמה שהיא מדברת או מזכירה את הבחור הקרבי)ולדעתי ההצעה הזאת היא הכי טובה כי כך תדע אם אתה מעונין בה בתור חברה או בתור ידידה ותוכל יותר להתרשם

שיהיה בהצלחה ותעדכן

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 21-07-2005, 13:43
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

.....
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "תמיד טוב שיש למה לצפות ;-)"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי charm
ואני שמח לראות שאני לא מאכזב

לפי מה שאני מבין הבחורה בקשר עם הבחור אך כיוון שהוא קרבי ובקושי יוצא היא שוקלת לסיים איתו את הקשר (תקן אותי אם אני טועה) ואם זה המצב אז אתה צריך להחליט אם אתה מעונין תציע לה להיפגש ולא רק בצחוק כשאתם אומרים שיום אחד תיפגשו אלא תקבע זמן מדויק ואחרי הפגישה תוכל לדעת לאן העניינים זורמים (לפי הכימיה והזרימה ביניכם וגם לפי כמה שהיא מדברת או מזכירה את הבחור הקרבי)ולדעתי ההצעה הזאת היא הכי טובה כי כך תדע אם אתה מעונין בה בתור חברה או בתור ידידה ותוכל יותר להתרשם

שיהיה בהצלחה ותעדכן

זה לא ידוע כזה כיוון שהיא נפגשת איתו אבל לא סגור על כלום ולא אמרה לי מאופן ישיר שהיא שוקלת לסיים. היא מדברת בקשר ללא סטטוס עם מישהו...

היא יכולה להגיד לי.. לא כרגע?! לך תדע אני עם מישהו וזה לא ידוע אז כאילו .. היא מדברת איתו ונפגשת איתי? אני לא יודע איך תקבל את זה

ישן 29-07-2005, 10:25
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "דבר נוסף"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי charm
עוד נקודה ששווה לחשוב עליה היא שכמו שידידים הופכים להיות חברים הידידות שהיתה לא תחזור למה שהיא היתה אם זה לא ילך כך גם הקשר פה

האם אתם גרים קרוב אחד ליד השני, וכיוון לפי מה שאני מתרשם אתם יותר בקטע של ידידים בצט אפשר בתור ידיד להזמין אותה לכוס קפה ואז לראות איך זה הולך, אם הפגישה היא טובה כמו השיחות ב ICQ (שאגב לא הבנתי אם אתם מדברים רק שם או גם בטלפון) אז שווה לחקור כמו שקלאץ אמר מה הקשר שלה עם הבחור הקרבי
ואם אתה רואה שאתם מתקשרים והכימיה יותר טובה בצטים אולי עדיף להשאיר אותה שם

היא גרה בנתניה ואני בחולון... אבל אם באמת נראה שזה שווה את זה אז המרחק לא ממש משנה.

אנחנו מדברים בICQ פעם אחת דיברנו בטלפון ומשתדלים בSKYPE לדבר בשביל לחסוך את הטלפונים שעולים לא מעט ..

הכירה אותו באיזו מסיבה והיא אומרת שמאוד קשה לה הקשר הזה כיוון שחוזר אחד לשלוש שבועות

וכאשר דיברנו על זה אז היא אמרה שהיא רוצה בכל זאת לנסות בשביל שלא תתחרט אם תעזוב אותו ולפחות שתגיד שניסתה.

והיא אומרת לי בנוסף....

"אני מאוד הייתי רוצה להכיר אותך ולהפגש איתך. רק אי אפשר לדעת אם אני ישאר איתו וכמה זמן
ויכול להיות שכאשר אני יהיה פנויה אתה לא תהיה פנוי ואני בטח שלא רוצה שתמתין לי.
אז הדברים תלויים בשנינו. כל אחד ואם הוא יהיה בקשר או שלא"

מדי פעם מתקשר ומדברים הרבה בSMS כיוון שרוב היום אני בעבודה ולא יכול לדבר בטלפון

ישן 21-07-2005, 17:20
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

...
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי KLUTCH שמתחילה ב "לא לדפוק את הקרביים!! :("

ציטוט:
במקור נכתב על ידי KLUTCH
אני במקומך הייתי מברר בוודאות מה המצב של הקשר שלה ושל החבר/ידיד הקרבי.
קודם תברר את זה כי לא נראה לי שכדאי לדפוק קשר שנעשה כבר, רק כדי להפגש ולראות אם יצא לך משהו. זה לא יצא משתלם בסוף כי אם לכם לא יצא שום דבר, ילך הקשר שלה ושל החבר שלה, ובסוף שלושתכם תישארו בלי שום מערכת יחסים..
לפי דעתי אל תיקח שום סיכון ותבקש לברר בדיוק איפה היא עומדת עם החבר שלה (לפי דבריך לך אין שום מושג כי היא בעצמה לא יודעת אבל בגלל זה צריך לחפור קצת!)

אם תראה שאין ביניהם כלום ואני מתכוון לכלום!. אז לך על זה בכיף.. תיפגשו ותבדקו אחד את השני.

ד"א היא ראתה אותך גם?

סטטוס לא סגור ולא ידוע מדברים בנתים יוצאים לא ידוע מה יהיה ואם?!

ישן 21-07-2005, 17:22
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

..
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי Yamato שמתחילה ב "סור מרע"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Yamato
אם הבחורה הזאת יוצאת עם בחורה קרבי, ומנהלת שיחות במקביל, זה מעיד על אופי קצת בוגדן.
לא יודע אבל זה לא הסוג שאפשר לסמוך עליה.. אולי אני חי בסרט ועדיין מאמין שלא כל הבנות ביצ'יות אבל
אם הייתי קרבי בצבא, בעודי מגן על אזרחי מדינת ישראל וממלא את חובתי האזרחית, הייתי מצפה למידה מסוימת של מסירות , לא?
אז אני חושב אם הבחורה הזאת מחפשת ומגששת חרף היותה עם הבחור הקרבי הזה, לדעתי האופי שלה לא כל כך יציב.
וכל זה בתנאי שהבחור הקרבי הזה הוא בן אדם בסדר, מבלי להיכנס לחסרונות שלו.

תקשיב... קשר עם קרבי זה אומר חצי קשר אפלטוני שהוא כל הזמן בבסיס.

אולי הוא לא מתאים לה... תאמין לי להיות לבד כאשר מישהו שהכירה קרבי ברור שהיא תחפש את הדברים האחרים לקשר רציני כאשר היא תמצא באמת את מה שטוב לה במיוחד שהיא אומרת שזה נורא קשה ... אז אולי זה לא מתאים לה אבל לא אומרת את זה באופן רסמי

ותאמין לי שאם אני היית שולח לך הודעה בICQ היית/ה עונה לי ומדבר וזורם/ת

ישן 22-07-2005, 15:12
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
וואו. זה היה משפט שהרתיח אותי.
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי Boss11 שמתחילה ב ".."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Boss11
תקשיב... קשר עם קרבי זה אומר חצי קשר אפלטוני שהוא כל הזמן בבסיס.

אולי הוא לא מתאים לה... תאמין לי להיות לבד כאשר מישהו שהכירה קרבי ברור שהיא תחפש את הדברים האחרים לקשר רציני כאשר היא תמצא באמת את מה שטוב לה במיוחד שהיא אומרת שזה נורא קשה ... אז אולי זה לא מתאים לה אבל לא אומרת את זה באופן רסמי

ותאמין לי שאם אני היית שולח לך הודעה בICQ היית/ה עונה לי ומדבר וזורם/ת

"קשר עם קרבי זה אומר חצי קשר אפלטוני שהוא כל הזמן בבסיס."
חברה שלי חוזרת הבייתה כל שבועיים. לפעמים פחות - לפעמים יותר. היא קרבית. ואני מבטיח לך - למעט העובדה שאני גם רואה בה כחברה טובה - אין שום דבר אפלטוני בקשר שלנו.

ובצירוף מקרים מעניין - לחברה ההכי טובה שלה - שהיא לא קרבית אבל חוזרת כל סופ"ש - יש חבר קרבי - לא מאותו הבסיס. וגם אצלהם זה לא אפלטוני. אין לי מושג למה החלטת שקשר שבו אחד הצדדים הוא בקרבי - הוא אפלטוני. אין לי מושג - מלבד העובדה שאתה טועה בזה.

דבר ראשון, אני מתנצל אם זה נראה כמתקפה עלייך. זה לא. ראיתי משהו שצרם ליח לעין והרגשתי צורך להגיב.

דבר שני, בנימה מעשית: קראתי את כל תגובות האשכול, וכבר הייתי במצב שלך - ואפילו יותר מפעם אחת.
אני הייתי בוחר - וכך גם עשיתי בעבר - שלא לעשות כלום. כן, כלום. בהחלט לא לנתק את הקשר אבל גם לא לנסות ולהפוך אותו לקשר רומנטי. גם אם אתה מתעלם מהחבר שלה (וזה מה שהוא. חבר. תקרא לזה איך שאתה רוצה. "מישהו בקרבי" "קשר חצי אפלטוני" - הוא חבר), פשוט מאוד - זה יכול להיות אתה בפעם הבאה. "מה ששנוא עלייך אל תעשה לחברך". עד כדי כך פשוט.
אתה היית רוצה שיתחילו עם חברה שלך בהעדרך? אני בטוח שלא.
אם היא תחליט שהיא רוצה לסיים את הקשר איתו ולהיות איתך - זאת החלטה שלה. אבל, אם אתה "תשכנע" אותה - שזה מה שהיא צריכה לעשות: גם הרסת קשר וגם אתה לעולם לא תדע אם אתם ביחד כי היא באמת אוהבת אותך או כי כישורי השכנוע שלך מעולים.

בכל אשר תבחר לעשות, אני מאחל לך רק הצלחה!
ישן 29-07-2005, 10:29
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

הודעה לYAMATO
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי Yamato שמתחילה ב "סור מרע"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Yamato
אם הבחורה הזאת יוצאת עם בחורה קרבי, ומנהלת שיחות במקביל, זה מעיד על אופי קצת בוגדן.
לא יודע אבל זה לא הסוג שאפשר לסמוך עליה.. אולי אני חי בסרט ועדיין מאמין שלא כל הבנות ביצ'יות אבל
אם הייתי קרבי בצבא, בעודי מגן על אזרחי מדינת ישראל וממלא את חובתי האזרחית, הייתי מצפה למידה מסוימת של מסירות , לא?
אז אני חושב אם הבחורה הזאת מחפשת ומגששת חרף היותה עם הבחור הקרבי הזה, לדעתי האופי שלה לא כל כך יציב.
וכל זה בתנאי שהבחור הקרבי הזה הוא בן אדם בסדר, מבלי להיכנס לחסרונות שלו.

Yamato יקירי

אני לא מסכים איתך בקטע הזה. אני לא חושב שהיא צריכה להתנזר מדיבור עם בנים אחרים ובלי קשר כל עוד זה לא בגידה פיזית או בראש אז מה הבעיה?

על איזו מסירות אתה מדיוק מדבר?
היא לא מאוהבת בי ולא עשתה איתי כלום. זכותה לדבר.

תקרא מה כתבתי הודעה לפני תבין לבד

ישן 22-07-2005, 09:18
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי KLUTCH שמתחילה ב "אגואיסטיות זה לא הפוך?! מצב..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי KLUTCH
אגואיסטיות זה לא הפוך?! מצב שבו אתה חושב רק על עצמך ולא על אחרים??

אתה צריך לקחת את הדברים שנאמרו כאן ברצינות. כי אם היא תבגוד בחבר שלה (שלבנתיים לאף אחד אין מושג מה נסגר איתם חח), לא תהיה לה שום בעיה לבגוד גם בך כשהקשר טיפה יתרופף. אבל בוא לא ניקח את כל הקשר יותר מידי קדימה ונחזור להווה.

סלח לי שאני שוב מציק עם השאלה הזאת אבל לא ענית לי עליה ולפי דעתי היא חשובה מאוד!:
היא ראתה אותך אי פעם? (תנסה להבין לאן אני חותר..)

תשמע היא לא בוגדת בו לדעתי...

בנאדם שהוא קרבי זה כאילו שהוא לא נמצא והוא רק בראש... זה לא קשר.. בחורה רוצה שהבן זוג יהיה לה זמין כמה שיותר ואם הוא בקושי זמין ומישהו אחר שכיף לה לנהל איתו שיחות הוא יותר זמין וזורם איתה?? היא לא תעדיף לה?

ישן 22-07-2005, 12:12
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
היי

תראה, הכל טוב ויפה שאתם מדברים ונחמד ומשדרים על אותו גל .
אתה מבחינתך נהנה לדבר איתה והכל טוב ויפה, אבל האמן לי שלא היית רוצה להיות במקום החבר הקרבי שלה .
אני גם הייתי בסיטואציה הזו וכל פעם מזווית אחרת- פעם אחת לפני מספר שנים הכרתי בחור נחמד גם באינטרנט, התחלנו לשוחח וגיליתי שיש לו חברה תקופה די ארוכה, אך זה לא הפריע לו מלתכנן עלי . אני מבחינתי ידעתי שאני לא רוצה להיות מקום שני אצל אף אחד ופרט לכך - חשבתי שהוא לוזר שלא יודע להסתפק במה שיש לו .
ובפעם אחרת- הייתי בצד הנבגד, גיליתי שבזמן שהייתי במערכת יחסים החבר שהיה לי דאז שוחח עם בחורה אחרת באינטרנט והסתיר את זה ממני .
ולפני שנתיים הייתי בדיוק בצד של הבחורה - כשהייתי במערכת יחסים הכרתי בחור נחמד שמאוד התעניין בי אבל לא יכלתי לשמור על קשר איתו כי מאוד אהבתי את חבר שלי ולא התכוונתי לסכן את מערכת היחסים שלנו .
-והאמן לי שבאף אחד מהמצבים לא היה לי טוב, כי זה לא היה נכון; הן מצפונית והן מבחינת האופי שלי .

והיום, יש לי חבר במשך עשרה חודשים ואני יודעת בדיוק שאני במקום הראשון אצלו והוא אצלי .
שנינו מדברים עם בחורים ובחורות אחרים (כן, גם באינטרנט) כי אנחנו טיפוסים חברותיים ולאף אחד אין בעיה עם זה כי אנחנו בדיוק יודעים את מקומנו .
ביום שמישהו אחר יצליח להיכנס בינינו סימן שמשהו נעלם ואז מערכת היחסים לא תהיה שווה הרבה, כי כל המיוחדות היא להיות הכי חשוב ובמקום הראשון בשביל בן/ת הזוג .
יש לחבר שלי הרבה ידידות, יודע מה ? - זה ממש לא מפריע לי כי זה לא נכנס לשום סיטואציה שלנו .
ואני טיפוס קנאי - אני מודה, אבל למדתי להבין שזה בהחלט ניתן למיגור ע"י התחושה שהבן זוג נותן .
כלומר- אם הוא משדר ביטחון ושרק את בשבילו הכי בעולם, לא נותן לידידות שלו להפריע או לבוא על חשבוננו- לא אמורה להיות בעיה .

אני במקומך הייתי לוקחת את עצמי והולכת למקום אחר, למקום שבו אני לא באה במקום השני ועל תנאי .
אתה יכול לשמור איתה על קשר, ואם הם יפרדו משיקוליהם - טוב בעבורך, אך אל תהיה זה שיגרום לכך .
ואני מסכימה לחלוטין עם מה ש- Yamao אמר, פעם בוגד- תמיד בוגד (לא להסתפק במה שיש לך ולחפש יותר ריגושים זה צורך, ונדיר שזה נעלם) . היום אתה כאן, מחר אתה יכול להיות במקומו .

כך או כך,
שיהיה בהצלחה ותעדכן .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 22-07-2005 בשעה 12:54.
ישן 29-07-2005, 10:33
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

.
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "הגישה שלך לגמרי מוטעית !"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Gwenhwyfar
אתה אומר שגישתך לא אגואיסטית אבל היא כן, אם היא מדברת איתך אתה כבר מסיק שזה לא זה איתו בשבילה; אבל אתה לא יכול להסתמך ו/או לקבוע את הדברים האלו !
אם היא מחליטה לפרק את החבילה איתו משיקוליה שלה- זכותה, אבל אתה רוצה להיות זה שאחראי לכך ?

ואם אתה תחשוב על כל מי שמסביב קצת פחות ממך, אתה תיווכח לכך שהחיים הם גלגל- פעם אתה למעלה ופעם למטה .

רחלי,

ממש לא הייתי רוצה להיות זה שיגרום לזה אבל זאת החלטה שלה...

אבל תלוי מה הרצון שלה ירצה

ואני לא קובע.

ואני לא מחטיב לה מה לעשות.. עניין שלה אבל ..

נערך לאחרונה ע"י Boss11 בתאריך 29-07-2005 בשעה 10:36.
ישן 23-07-2005, 01:58
  slipkorn slipkorn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.04
אתם מדברים ממש שטויות...

אם היא באמת אוהבת את החבר הקרבי שלה היא תישאר איתו ולא תעזוב אותו. אם היא לא אז היא תלך עם מישהו אחר. הוא לא גונב אותה ולא כלום. אבל אני במקומך הייתי ניזהר כי היא באמת לא נשמעת טיפוס אמין. אנשים צריכים להבין שאי אפשר לגנוב או להרוס קשרים, רק חפצים. קשר בנוי משני אנשים שיש להם רגשות אחד כלפי השני. אם הרגשות חזקים, הקשר טוב ואף אחד וטשום דבר לא ישבור את הקשר. אם הרגשות חלשים בשני הצדדים או רק במד אחד זה עניין של זמן ולא משנה מי או מה יגרום לזה בכל מיקרה זה יקרה וזה לא אשמתו אם היא לא אוהבת את החבר הקרבי שלה יותר והוא לא יכול לשכנע אותה או משו כזה... בנות יודעות טוב מאוד מה הן רוצות והיא יודעת להחליט בעצמה מה טוב בשבילה והיא לא חפץ שאפשר לגנוב או לקחת. יש לה שכל ורגשות והיא מחליטה מה היא רוצה ומה בראש שלה עכשיו. אבל אני מזכיר לך שוב, אולי זה לא יהיה אשמתך אם הקשר שלהם ידפק אבל לדעתי לא יקח הרבה זמן עד ששלך ידפק.
ישן 26-07-2005, 19:49
  KLUTCH KLUTCH אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.05
ממששששש לאא...
בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי slipkorn שמתחילה ב "אתם מדברים ממש שטויות..."

לפי דעתך אין שום סיכוי למישהו שמשרת בקרבי, להחזיק באותו זמן של השירות, גם חברה שלא משרתת בקרבי!.
אתה באמת חושב שאין לו כלל השפעה על ההחלטות שלה?? מה עם טיפה לחץ נפשי (לא שאני טוען שיש כאן לחץ אבל זו דוגמא שיכולה להיות השפעה ענקית)??

תראה
כל קשר זוגי שקיים כשאחד מהצדדים נמצא בקרבי, הוא קשר מעצבן,מעיק ומבאס על כל הראש! למה? בגלל הריחוק הפיזי. הפגישות הלא תכופות משפיעות המון על קשר כזה. ולאט לאט הקשר יכול להתרופף גם אם שני בני הזוג מתים אחד על השני!! ועם מעט "עזרה" מהצד, כל קשר יכול להסתיים.

תאמין לי שיש השפעה גדולה על בן זוג מצד מישהו חיצוני. במיוחד כשהמצב לא ברור או מעיק ולאותו בן/ת זוג אין קשר ארוך עם בן זוגו.
ישן 29-07-2005, 10:43
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

...
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי KLUTCH שמתחילה ב "ממששששש לאא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי KLUTCH
לפי דעתך אין שום סיכוי למישהו שמשרת בקרבי, להחזיק באותו זמן של השירות, גם חברה שלא משרתת בקרבי!.
אתה באמת חושב שאין לו כלל השפעה על ההחלטות שלה?? מה עם טיפה לחץ נפשי (לא שאני טוען שיש כאן לחץ אבל זו דוגמא שיכולה להיות השפעה ענקית)??

תראה
כל קשר זוגי שקיים כשאחד מהצדדים נמצא בקרבי, הוא קשר מעצבן,מעיק ומבאס על כל הראש! למה? בגלל הריחוק הפיזי. הפגישות הלא תכופות משפיעות המון על קשר כזה. ולאט לאט הקשר יכול להתרופף גם אם שני בני הזוג מתים אחד על השני!! ועם מעט "עזרה" מהצד, כל קשר יכול להסתיים.

תאמין לי שיש השפעה גדולה על בן זוג מצד מישהו חיצוני. במיוחד כשהמצב לא ברור או מעיק ולאותו בן/ת זוג אין קשר ארוך עם בן זוגו.

תראה KLUTCH

אני לא לוחץ עלייה ומשתדל כמה שיותר ליזרום ולצחוק איתה.

היא בעצמה לא יודעת עד כמה הקשר הזה טוב בשבילה כיוון שהוא קשה לה מאוד!

אבל האי מדברת איתו כיוון שהיא רוצה לנסות ולהיות בטוחה שאם היא תחליט להפרד ממנו היא לא תרגיש שעשתה טעות ומיצתה את כל האפשרויות.

אני לא מתכוון ללחוץ ולא להשפיע.. החלטה ריגשית שלה.

ישן 02-08-2005, 01:55
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

תגובה לKLUTCH
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי KLUTCH שמתחילה ב "ממששששש לאא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי KLUTCH

תראה

KLUTCH תראה..

היא מדברת איתו ואומרת לי בעצמה שזה קשה שהוא יוצא 1 ל3 חמשוש וגם כאשר הוא יוצא יש לו גם חיים וחברים.. אז מדברים בטלפון אבל כמה אפשר וכמו שאתה אומר הם לא יחזיקו גם לדעתי הרבה זמן... זה עניין של זמן אני חושב... אני לא אומר כלום. ממתין ומדברים חופשי...

בנתייים היא אומרת לי
"הייתי רוצה אולי לפגוש אותך...פנים מול פנים - במידה והמצב היה מאפשר כרגע.,

היא רוצה לדעת שהיא לא תצטער על הפרידה ממנו אם יקרה..

ישן 06-08-2005, 13:56
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי Boss11 שמתחילה ב "..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Boss11
לא לא לוקח לו אותה. עניין שלה מה היא רוצה לעשות.. הוא צריך להבין שכאשר קרביים זאת בעיה ובת מחפשת את הזמין בשבילה

אני ארסן את עצמי. מאוד. אני ממש עכשיו בולע את הרוק כמה פעמים, סופר עד 10 ועוד כל מיני טריקים. נראה אם זה עזר.

אם אתה רוצה קודם כל את הנקודת מבט (האפשרית - לא מחויב המציאות, שלה) אז הנה:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ht=%F7%F8%E1%E9

דבר שני, אני אף פעם לא ראיתי את זה שהייתי בקרבי כבעייה במערכת יחסים. כן, זה הקשה. אבל, בעיה? לא. זה בהחלט לא משהו שאי אפשר להתגבר עליו ובהחלט לא עד כדי כך קשה.
נסעתי כבר ל3 בסיסים אחריי חברה לי לבקר אותה. מצפת, לחיפה ולדימונה. ואתה יודע מה? אם היא הייתה יותר רחוקה - הייתי נוסע עוד יותר רחוק.

בקשר לחלק השני של המשפט. שבת מחפשת את הזמין בשבילה. ומה? בן לא מחפש את הזמין בשבילו?
הוא לא היה יותר מאושר אם הם היו באותו הבסיס? ברור שכן. אבל הם לא. וזה טוב. כי הם לא מחפשים משהו זמין. אם הם היו מחפשים משהו זמין - הם היו הולכים לישון בלילה עם פלאפון.
הם מחפשים אהבה. מה מחפשים קשר. ואת זה - לא בוחרים. אין שום דבר ששווה משהו באמת - שלא צריך להשקיע בו עבודה.

הממ... דווקא עובד טוב הקטע של הלספור עד 10...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:11

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר