לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-07-2005, 23:43
  מיסטר ביג מיסטר ביג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.06.05
אכן הספק מכובד
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב ""אלוף ניטרולי המטענים""

אבל ליבני תאשר את הנושא מאחר ואני מבין שאתה מקורב לעיניינים האם נכונים דברי:
מבלי לפגוע ברובוט ובטח ביחידה לה הוא שייך יש רובוט שעבר "קצת" יותר בחייו שכללו ניטרול מכוניות תופת,טיפול במחבלים מתאבדים, ניטרול עגלת תופת וכמובן מטעני חבלה ומדובר ביחידת החבלה של ירושלים שעל פי הבנתי ומה שאני יודע הרובוט שלה עבד קשה מאוד וגם ניזוק ממטען.
לגבי פירסום תמונות של חבלנים בעבודה וציוד של חבלנים לדעתי אין מקום לפרסם אותם בפורום זה מה גם שעל פי פקודות המשטרה חל איסור לפרסום צילום של חבלנים בזמן העבודה ולכך ניתן חידוד בזמן האחרון ........

נערך לאחרונה ע"י מיסטר ביג בתאריך 22-07-2005 בשעה 00:04.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-07-2005, 00:17
  פקפק פקפק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.06.04
אמת מר ביג....
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי מיסטר ביג שמתחילה ב "אכן הספק מכובד"

חל איסור! העם עובד על מצב צנוע כידוע, בכל זאת הארה קטנה ( ב-א) ובכן אין סטטיסטיקה רשמית למספר פעולות האמת של כל רובוט, ולפעמים מ"ס ' רובוטים מטפלים באותו הארוע..... אבל זה הספציפי כבר ראה כמעט את הכול. מה שחסר לו לרפרטואר זה מכונית תופת או עגלת תופת שזה קרוב לזה . מחוץ לכך הוא עשה הכל וארועי אמת שלא נרשמו עליו הם מטעני חבלה ללא מנגנון הפעלה טיפול במוקש נ"ט והפשטת גופות מחבלים. פעולות אמת שהיו מביאות אותו הישר אל גינס המקומי. כל יחידה כבודה במקומו מונח ביחוד ירושליים. אבל לזה היה מי שספר והנציח את פירות עבודתו ולאחרים לא היה המזל הזה.....

נ"ב : מובטח סיור חינם סביב הרובוט לנאמני הפורום ובכיריו ....
ישן 22-07-2005, 08:22
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
היות ואני רואה את הודעתך רק עכשיו ....
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי מיסטר ביג שמתחילה ב "אכן הספק מכובד"

ואני שם לב ש"פקפק" כבר סיפק את התשובה הנוגעת להספק הרובוט הנ"ל אוסיף רק ואפנה את תשומת לבך לתשובתי בעניין פרסום התמונות ( בהודעה מס' 7 באשכול הנ"ל) בה ציינתי בפירוש:

שתמונות החבלנים בשעת העבודה יוצגו רק לאחר שיקבלו את אישור המנזורה / דובר לכך !!!

מכאן שמסתמן כי אין חילוקי דיעות בעניין זה בינינו (למרות שהדבר לא מנע ממך לבקש ממני פרטים לגבי דרך הטיפול של החבלנים באירוע של פתיחת הסליק בגבעת ברנר ועל כך עניתי לך בהתאם באותו אשכול) ...מעניין...!

אני ציינתי כבר מס' פעמים בעבר ואני אציין זאת שוב: נושא אבטחת המידע והצגת תמונות/ידיעות כאלו ואחרות בפורום הפתוח חייב להעשות באופן מוסדר תחת בקרת המנהלים ולאחר קבלת האישורים מהגרמים המתאימים !

ייאמר לזכות מנהלי הפורום שהמעקב אחר החומר המפורסם בו ביחס לפורומים ואתרים אחרים הוא הדוק !!!

סוף שבוע נפלא לכולנו.
בברכה - לבני.

נערך לאחרונה ע"י לבני בתאריך 22-07-2005 בשעה 08:39.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:04

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר